برگزیده های پرشین تولز

فروش گوشي قدرتمند هاير Haier W910

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arian_zf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان وقت خوش
يه چند تايي از اين گوشي دارم كه ميخوام بفروشم ... گوشي ها كاملا آكبندهستند و تست شده هستن ... با كيفيت عالي
مشخصات در اين لينك هست .
قيمت : 465000 تومان

دوستان خواهشا حضوری تشریف بیارن ... از ارسال گوشی به شهرستان معذورم چون واقعا وقت نمیکنم برم پست خونه

اينم يه كليپ جالب از اين گوشي
اينم يه كليپ ديگه

dadash man kheyli sari va ajaleii lazeem daram khaheshan javab bede lan biyam begiraam

ehsan90a

Registered User
لایک‌ها
355
نه تا این حد؟؟؟
من 60تومن زیر اک قیمت دادم واسه این گوشی که پلم و اک نیست اونوقت میگی بزخری؟؟؟
لطفا اینقدر ضایع پست نذارید که همه بفهمن دوست استارتر هستید
بعدم من که حسود نیستم خداکنه همشو به هر قیمتی میخوای بفروشی
اصلا خداکنه جنگ بشه قیمتا بره بالا شما که فروختی جنگ رو تموم کنن دوباره قیمتا بیاد پایین خوبه؟

دوست عزیز شما فکر کنم کلا توی باغ نیستید!!!

hajihamid

Registered User
لایک‌ها
125
نه تا این حد؟؟؟
اصلا خداکنه جنگ بشه قیمتا بره بالا شما که فروختی جنگ رو تموم کنن دوباره قیمتا بیاد پایین خوبه؟

اصلا ایشون رو نه میشناسم نه تا الان دیدمشون
ولی این گوشی برند نیست برادر من
یه گوشی چینی هست که پدر مادر داره
حالا شما هم 60 که هیچ 10 تومن هم زیر این قیمت بدی بازم داری بزخری میکنی
داداش من پست ضایع واسه اونیه که واسه خودش میدوزه و میپوشیه

آپ واسه استارتر :rolleyes:

dooost

Registered User
لایک‌ها
69
نه تا این حد؟؟؟

اوه اوه اینجا چه خبره ؟ :D
علی آقای گل ... تاج سر ... والا به خدا اینجا هیچ کس با من دوست نیست ... من کارمندم و تا حالا سعی کردم نون حلال برای زن و بچم ببرم خونه تا حالا کلک نزدم و دروغ هم نگفتم خداخودش میدونه ... حالا یکی اومده میگه مشکوک میزنم ... در کل دنبال بحثهای حاشیه ای نیستم ... یه تعدادی خریده بودم که فروختم ... اگر میگم تست کردم منظورم این نیست که مثلا چند ساعت باهاش کارکردم و اینا ... ولی چون مهلت تست دو روزه داشتم مجبور شدم تست کنم که اگر خراب هستن و مشکل دارن تعویض کنم ... باور کنید در همین حد بوده نه بیشتر ... فقط با یه دونش یه روز کامل کارکردم برای اطمینان از اینکه واقعا گوشی خوبی هست یا نه ... که اونم یه مقدار ارزونتر میدم و سود نمیگیرم ...
خیلی مخلصیم :)

omidomid1

Registered User
لایک‌ها
210
اوه اوه اینجا چه خبره ؟ :D
علی آقای گل ... تاج سر ... والا به خدا اینجا هیچ کس با من دوست نیست ... من کارمندم و تا حالا سعی کردم نون حلال برای زن و بچم ببرم خونه تا حالا کلک نزدم و دروغ هم نگفتم خداخودش میدونه ... حالا یکی اومده میگه مشکوک میزنم ... در کل دنبال بحثهای حاشیه ای نیستم ... یه تعدادی خریده بودم که فروختم ... اگر میگم تست کردم منظورم این نیست که مثلا چند ساعت باهاش کارکردم و اینا ... ولی چون مهلت تست دو روزه داشتم مجبور شدم تست کنم که اگر خراب هستن و مشکل دارن تعویض کنم ... باور کنید در همین حد بوده نه بیشتر ... فقط با یه دونش یه روز کامل کارکردم برای اطمینان از اینکه واقعا گوشی خوبی هست یا نه ... که اونم یه مقدار ارزونتر میدم و سود نمیگیرم ...
خیلی مخلصیم :)
سلام داداش من یکی میخوام موجود داری ؟؟؟لطفا پخ بده مرسی

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
دوستان عزیز من با ایشون صحبت کردم خیلی مشکوک میزنه پیشنهاد میدم فقط حضوری از ایشون خرید کنید .
واقعا من عذرخواهی میکنم حمید جان که ایشون که گویا همشهری بنده هم هستند اینگونه به شما اتهام وارد کردند البته New User تشریف دارن مشکلی نیست
جناب abrt تازه وارد حمید خان از دوستان قدیمی و همچنین از انسانهای شریف این سایت هستند و ما هم قبلا معامله باهاشون کردیم و اخلاق و کردارشونو میپسندم
شما هم لازم نیست اینجا اینگونه تاپیک فروشنده محترم را به حاشیه بکشید و نصیحت بعدی ما شما اواتار حمیدخان را روزی 100بار هر شب و روز بنویسید و هی ذکر کنید شاید اثر کرد ((آمین))

yahi92

Registered User
لایک‌ها
40
دوست عزیز گوشی ارسال شد خدمت شما

بله دستتون درد نکنه.کد رهگیری پستی هم دریافت شد.احتمالا شنبه میرسه.

نه داداش همه پلم میفرستن 24ساعت تست داره

برادر من همه تست میکنن.(فکر کنم تاپیک ها رو نخوندیا!!)
حتی خود من اصرار داشتم که ایشون قشنگ تست کنه و بعد بفرستن که ایشون هم این لطف رو کردن.

dooost

Registered User
لایک‌ها
69

abrt

Registered User
لایک‌ها
3
با سلام
همینطور که خودتون فرمودین بنده نیو یوزر هستم نه فروشنده و نه رقیب ایشون . من دیروز وقتی قیمت ایشون رو دیدم که از بقیه فروشنده ها یه مقدار کمتر بود به شماره شون پیام دادم و ازشون قیمت آخر و شماره حساب خواستم ایشون هم جواب دادن و نوشتن از بفیه 50 هزار تومان کمتر میدم و یه شماره کارت 5022291024899609پاسارگاد ارسال کردن که بعدش من با ایشون تماس گرفتم و قرارشد گوشی هایر 910 رو 400 تومان بفروشند که من گفتم آدرس بدین تا برادرم حضوری بیان خدمتتون تحویل بگیرند که گفتند بعدا آدرس میدم و بعدش خودشون تماس گرفتند و گفتند اشتباه شده و ایشون اصلا گوشی برای فروش ندارند و من هم که دیدم ایشون کارشون مشکوک است برای اینکه کسی گرفتار نشه این مطلب رو نوشتم . اگه شیراز هستین و وقتش رو دارید تا آدرش بدم بیایین پیامها رو بهتون نشون بدم .

dooost

Registered User
لایک‌ها
69
با سلام
همینطور که خودتون فرمودین بنده نیو یوزر هستم نه فروشنده و نه رقیب ایشون . من دیروز وقتی قیمت ایشون رو دیدم که از بقیه فروشنده ها یه مقدار کمتر بود به شماره شون پیام دادم و ازشون قیمت آخر و شماره حساب خواستم ایشون هم جواب دادن و نوشتن از بفیه 50 هزار تومان کمتر میدم و یه شماره کارت 5022291024899609پاسارگاد ارسال کردن که بعدش من با ایشون تماس گرفتم و قرارشد گوشی هایر 910 رو 400 تومان بفروشند که من گفتم آدرس بدین تا برادرم حضوری بیان خدمتتون تحویل بگیرند که گفتند بعدا آدرس میدم و بعدش خودشون تماس گرفتند و گفتند اشتباه شده و ایشون اصلا گوشی برای فروش ندارند و من هم که دیدم ایشون کارشون مشکوک است برای اینکه کسی گرفتار نشه این مطلب رو نوشتم . اگه شیراز هستین و وقتش رو دارید تا آدرش بدم بیایین پیامها رو بهتون نشون بدم .

سلام دوست خوبم
فکر کنم اشتباه گرفتین عزیز این شماره کارت برای من نیست !!! من اصلا با شما صحبت نکردم فکر کنم دونفر رو با هم اشتباه گرفتین عزیز ... من اصلا گوشی 400 تومنی ندارم!!! به هر حال اشتباه شده شما یه بار دیگه پیامهاتون رو چک کنید به امید خدا رفع سوء ظن از بنده حاصل میشه :)

dooost

Registered User
لایک‌ها
69
واقعا من عذرخواهی میکنم حمید جان که ایشون که گویا همشهری بنده هم هستند اینگونه به شما اتهام وارد کردند البته New User تشریف دارن مشکلی نیست
جناب abrt تازه وارد حمید خان از دوستان قدیمی و همچنین از انسانهای شریف این سایت هستند و ما هم قبلا معامله باهاشون کردیم و اخلاق و کردارشونو میپسندم
شما هم لازم نیست اینجا اینگونه تاپیک فروشنده محترم را به حاشیه بکشید و نصیحت بعدی ما شما اواتار حمیدخان را روزی 100بار هر شب و روز بنویسید و هی ذکر کنید شاید اثر کرد ((آمین))

ممنونم داوود جان ... شما به بنده واقعا لطف دارین ... این دوستمون حتما اشتباه گرفتن و به کس دیگه ای زنگ زدن و بعد شماره تماس منو زنگ زدن ... من بی گنااااااااااااااااااااهم :D

hoomanx0x0x

Registered User
لایک‌ها
56
سشلام داداش w910 داری الان

cyres

Registered User
لایک‌ها
673
ابر شهــر،خاک وطن من♥ส็็็็็็็็็็็็็็็نیشابــور منส
با سلام

حاجی حتما شماره رو اشتباهی زدی :D
به منم بگی شماره حساب بده پول بریزم میگم بریز خدا خیرت بده :D
هرکی بوده میخواسته بفرستت سر کار!بعدم که دیده نمیری گفته اشتباه گرفتی
حالا بازم من از ایشون خرید نداشتم ولی فکر نکنم اینطور فجیححح بخوان کلاه برداری کنند!
هایر 400تومنی هم یافتی به ما یه ندا بده کل بارش رو میخریم

dooost

Registered User
لایک‌ها
69
حاجی حتما شماره رو اشتباهی زدی :D
به منم بگی شماره حساب بده پول بریزم میگم بریز خدا خیرت بده :D
هرکی بوده میخواسته بفرستت سر کار!بعدم که دیده نمیری گفته اشتباه گرفتی
حالا بازم من از ایشون خرید نداشتم ولی فکر نکنم اینطور فجیححح بخوان کلاه برداری کنند!
هایر 400تومنی هم یافتی به ما یه ندا بده کل بارش رو میخریم
من اگر کلاه برداری هم بخوام بکنم خیلی نرم و آهسته این کارو میکنم نه اینقدر فجیع :lol:

navid_8

Registered User
لایک‌ها
60
سلام دوست عزیز
اون هایری که فرمودین یک روز باهاش کار کردینو برای مشتری چند حساب میکنین؟
با تشکر

abrt

Registered User
لایک‌ها
3
شاید حق با شما باشه من با شماره ای که پریروز توی پست اولتون بود تماس گرفتم ممکنه شماره اشتباهی وصل شده طرف هم آدم رندی بوده و خواسته از فرصت استفاده بکنه در هر صورت قصدم خراب کردن نبوده .

dooost

Registered User
لایک‌ها
69
شاید حق با شما باشه من با شماره ای که پریروز توی پست اولتون بود تماس گرفتم ممکنه شماره اشتباهی وصل شده طرف هم آدم رندی بوده و خواسته از فرصت استفاده بکنه در هر صورت قصدم خراب کردن نبوده .

اشکالی نداره دوست عزیز پیش میاد دیگه ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا