• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش گوشی فوق العاده روان و شیک اپل iPhone 4 نسخه 16 گیگابایت

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
بسم الله الرحمن الحیم

سلام به دوستان گل

نام و مدل کالا مورد فروش :
Apple iPhone 4
16GB حافظه ی داخلی
ZP/A پارت نامبر

تاحالا باز نشده

شماره سريال : پیغام خصوصی میشود
شماره imei : برای خریدار پیغام خصوصی میشود

مشكلات ظاهري :
خط و خش روي نوار فلزي ... خط و خش روي صفحه نمايش و پشت دستگاه

لوازم جانبی :
دو عدد بامپر فلزي ...يک عدد بامپر پلاستيکي... يک گارد محافظ
برچسب بوف هر دو طرف گوشی چسبیده شده

توضيحات تکميلي در مورد کالای مورد فروش :
از همه نظر سالم و تضميني تقديم ميشه تنها مشکلش خط و خش هاس
یک نقطه بسیار محو هست...اصلا به چشم نمیاد هرکاری کردم یدونه عکس ازش بگیرم پیدانبود باید خیلی دقت کنید
همچنين اگه خریدار نیاز داشته باشه دستگاه فول نرم افزار تقديم ميشه بهترين نرمف افزار و بازي های پولی اپ استور

قيمت پايه / ثابت :
750

شرايط فروش و تحويل کالا مورد فروش :
اول واریز وجه و سپس "ارسال به تمام نقاط ایران" برای کاربران عزیز

برای مدیران با سابقه "اول گوشی رو ارسال میکنم و یک هفته محلت تست میدم" بعد واریز وجه

هندسفری توی اسباب کشی گم کردم بخاطر همین محبورم از قیمت گوشیم کم کنم

با آیفون 5 تعویض میکنم دوستان

سلام به همه دوستان خوب

سری ساخت 310 ( که جزو بهترین هاست) . 8.2 . کاملا سالم و ضمانتی . بدون هیچ مشکل سخت افزاری و

نرم افزاری . دکمه ها سفتی ندارن و باطری نرمال . لوازم همه کامل و اصلی . برچسب گلس نشکن رو

( گوشه اش کمی هوا گرفته ) و برچسب بوف پشت . LCD بدون خش .

از نظر ظاهری فوق العاده تمیز (یکی دو جا خش ریز دور گوشی دیده میشه اما خیلی تو چشم نیست )

فقط یک نقطه بسیار ریز ( از نوک مداد هم ریز تر ) پایین گوشی وجود داره که اونم خیلی تو چشم نیست

یک عدد گارد بسیار شیک هم همراه گوشی موجوده

قیمت کاهش یافت : 1750

با این حال تا حد امکان سر معامله اندکی تخفیف هم داره

اولویت اولم تعویض با آیفون 6 هست 16 یا 64 یا 6 پلاس 16 ( ترجیحا جیلبریک ) یا نوت 4

با این حال پیشنهاد دیگه ای هم اگر هست بابت تعویض با گوشی مد نظرتون

در صورتی که پیشنهاد مناسبی باشه استقبال میشه

سری ساخت 310 ( سری ساخت 300 تا 312 پارت امریکا جزو بهترین سری ساخت آیفون 5 اس می باشد .)

ورژن 8.2 ( بدون جیلبریک )

کاملا سالم و ضمانتی

بدون باز شدگی و تعمیر

بدون هیچ مشکل سخت افزاری و نرم افزاری

دکمه ها سفتی ندارن و باطری نرمال

گوشی به هیچ عنوان رفرش نیست

لوازم همه کامل و اصلی . جعبه شارژر و کابل USB و هندزفری همه موجود

برچسب گلس نشکن رو ( گوشه اش کمی هوا گرفته ) و برچسب بوف پشت

LCD بدون خش

از نظر ظاهری فوق العاده تمیز (یکی دو جا خش ریز دور گوشی دیده میشه اما خیلی تو چشم نیست )

فقط یک نقطه بسیار ریز ( از نوک مداد هم ریز تر ) پایین گوشی وجود داره که خیلی تو چشم نیست

تو عکس سعی کردم بصورت مقایسه ای نشون بدم

به هر حال وضعیت ظاهری گوشی در عکس ها مشخصه ( باز هم اگر نیازه بگید عکس جدید میگیرم )

یک عدد گارد بسیار شیک هم همراه گوشی موجوده

فایل های ضمیمه

• IMG_2036.JPG
    IMG_2036.JPG
    725 KB · نمایش ها: 36
  • IMG_2035.JPG
    IMG_2035.JPG
    610.6 KB · نمایش ها: 35
  • 150104-102747.png
    150104-102747.png
    428.1 KB · نمایش ها: 34
  • cachefile_userad_219293_5_99_8.jpg
    cachefile_userad_219293_5_99_8.jpg
    124.6 KB · نمایش ها: 19
Last edited:

s_mina_1369

همکار بازنشسته ، کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
سلام داداش imei بردار
راحت ميشه ازش سو استفاده كرز

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
سلام داداش imei بردار
راحت ميشه ازش سو استفاده كرز
به روی چشم داداش گلم
ممنون که یاداوری کردی بهم

پ ن : چه سوء استفاده هایی میتونن ازش بکنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

s_mina_1369

همکار بازنشسته ، کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
به روی چشم داداش گلم
ممنون که یاداوری کردی بهم

پ ن : چه سوء استفاده هایی میتونن ازش بکنن

Sent from my iPhone using Tapatalk
خيلى راحت ميشه رو برچسب تهيه كرد و رو يه جعبه زد و اعلام دزدى كرد
اين يه نمونشه

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
از کارشناسان محترم ميخوام که نظرات و اطلاعات ارزشمند خودشون رو اینجا هدر ندند.کارشناسی راجع به قیمت ممنوع هست.نظر های بیهوده گزارش داده میشوند تا با متخلفین شدیدا برخورد بشه.با تشکر از تیم مدیریت آل دیجیتال

داداش من خریدارم . واسه همسرم میخوام.عجله هم دارم.تایید کنی همین الان پرداخت میکنم که شما صبح اول وقت ارسال کنی . گوشی انلاک دائم دیگه؟؟

سلام قابل نداره ، عجله ای واسه ی فروش ندارم اگه تا دو ماه دیگه پیشنهادی بالاتر از 650 نبود تـــــــایید میکنم ، بله آنلاک دائــــــــــمی هست

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
Last edited:

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
درود <3 داداش 32گیگ تمیز درحدآک 1600فروختن ، لینکشو میزارم . http://www.alldigitall.ir/product/80767/Secondhand-Mobile-Apple-iPhone-5S-32GB#page=1 . شما اگه تضمین میکنید گوشیتون سالم هست ، با قیمت عاقلانه خریدار هستم
از کارشناسان محترم ميخوام که نظرات و اطلاعات ارزشمند خودشون رو اینجا هدر ندند.کارشناسی راجع به قیمت ممنوع هست.نظر های بیهوده گزارش داده میشوند تا با متخلفین شدیدا برخورد بشه.با تشکر از تیم مدیریت آل دیجیتال

سلام قابل نداره ، عجله ای واسه ی فروش ندارم اگه تا دو ماه دیگه پیشنهادی بالاتر از 650 نبود تـــــــایید میکنم ، آنلاک دائــــــــــمی هست
http://www.alldigitall.ir/product/81567/Secondhand-Mobile-Apple-iPhone-5S-16GB#page=1

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
اگه از قیمت بازار خبر نداری این دوتا لینک رو ببین 32 گیگ هستن
همین چندروز پیش معامله شدن
http://www.alldigitall.ir/product/80767/Secondhand-Mobile-Apple-iPhone-5S-32GB#page=1
http://www.alldigitall.ir/product/79064/Secondhand-Mobile-Apple-iPhone-5S-32GB#page=1

اینا هم لیست گوشی های 16 گیگ هستن که چند روز پیش معامله شدن
عکسهای گوشی رو حتما ببین
با آک مو نمیزنن
رد بامپر هم ندارن
http://www.alldigitall.ir/product/80754/Secondhand-Mobile-Apple-iPhone-5S-16GB#page=1
http://www.alldigitall.ir/product/80257/Secondhand-Mobile-Apple-iPhone-5S-16GB#page=1

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
جسارت نباشه دوست عزیز ولی اگه از نظر شما اشکلی نداره،برای محکم کاری میخوام از همون لحظه ای که گوشی رو ازمامور پست تحویل میگیرم تالحظه ای که گوشی رو آنپک میکنم و وسایلش رو تک تک بررسی میکنم،با یک دوربین باکیفیت از همه چیز فیلمبرداری کنم که اگه خدایی نکرده یکوقت وسایلش مثل هندسفری اصلی نبودن یا صفحه اش پیکسل سوخته داشت یا روی پیچ ها اثر بازشدگی بود ، مدرک محکمی داشته باشم که به آل دیجیتال ارائه بدم ، امیدوارم با این موضوع مشکلی نداشته باشید چون فقط برای محکم کاری میخوام این کارا رو انجام بدم

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
سمبل اعتراضشون ایشون هست
بگذریم الان میان میگن فضای این تایپیک رو مسموم کردین !
یکنفر میاد این مزخرفات رو میگه دیگه! همونو IGNORE کن :general502: وقتی ignore کنی پست هاش نمیاد داداش:cool:
توی تاپیک تیممون فقط اون نخاله جو سازی میکنه و نظم تاپیک رو بهم میزنه :general502:
حتی اگه کاری به کارش نداشته باشی و تحویلش نگیری،چون ضعف ارتباط برقرارکردن با ماها رو داره میاد با کولی بازی (نوشتن پست های ترولی) کمبود توجهی که بهش میشه رو جبران کنه !!
ولی بازم کسی آدم حسابش نمیکنه ، دمشو میزاره روی کولش میره ، مثلا همین چندروز پیش یادته اومد یه سری اکاذیب راجع به حمایت از درخشان نوشت که اینجا رو شلوغ کنه ولی من فقط یک پست از زمان اخراج شدن دایی گذاشتم که دهنش بسته شد و دیگه پست نداد

بغیر ازاون بقیه ی کاربرا و مدیرا مشکلی باقضیه ی علی دایی ندارن
همه ی هوادارا یادشونه،فصل قبل عزت با اونهمه مهره نتونست تیمو چندهفته زودتر قهرمان کنه !!
چندهفته زودتر پیشکش ، اصلا نتونست تیمو قهرمان کنه! یادته تیم چقدر بد بازی میکرد
هر بازی حرص میخوردیم:mad:فقط اسم پرسپولیس رو یدک میکشیدیم

سایه ای از اون پرسپولیس بودیم که به تیم ها شیشتا شیش تا گل میزد

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
از کارشناسان محترم ميخوام که نظرات و اطلاعات ارزشمند خودشون رو اینجا هدر ندن.نظر های بیهوده گزارش میشوند تا با متخلفین شدیدا برخورد بشه.با تشکر از تیم مدیریتی آل دیجیتال

سلام قابل نداره ، عجله ای واسه ی فروش ندارم.اگه تا دو ماه دیگه پیشنهادی بالاتر از 2000000 نبود تـــــــایید میکنم ، آنلاک دائــــــــــمی هست

013789006897998 البته اگه سرچ کنید میزنه یک سال و یک هفته است کارکرده ولی اون موقع فقط یه بار سیم رفته روش واسه تست اکتیو شدن دستگاه که خدا رو شکر آنلاک دائمی هست . در اصل 7 ماهه که باش کار میکنم
گارانتي: ----
تاريخ انقضاي گارانتي: ----
مشكل فني: اصلا و ابدا
مدت كاركرد: 7 ماه
مشكلات ظاهري: خط و خش ريز
مشخصات فني: تاحالا باز نشده
محتويات جعبه: کامل و بسيار سالم و تميز . اورجینال و اصل 100%
لوازم همراه: بامپر x-droid تازه خريداري شده به ارزش 70 هزار تومان - گلس رو 2 هفتس تعويض شده به ارزش 70 هزار تومان
توضيحات: از همه نظر ســـــالم و تضمينـــــــي تقديم ميشه / جيلبریک نشده / تنها مشکلش خط و خش هاس و اگه داخل بامپر باشه دیده نمیشه 100%

Last edited:

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
گارانتي:
تاريخ انقضاي گارانتي:
مدت كاركرد: حدود سه ماه
مشكلات ظاهري: خط و خش خیلی کم
مشكل فني: ندارد
محتويات جعبه: کامل
مشخصات فني: 64G BLACK - IOS8.3 - PARTNO:LL/A
توضيحات: گوشي تقريبا آک ميباشد . مدت کارکردش حدود دو سه ماه هستش که تو اون مدتم بغیر از هفته ی اول همیشه گارد و بامپر داشته و من خط و خش غیرطبیعی رو نديدم ولي بازم نميگم بدون خط و خشه که خدايي نکرده مدیون کسی نباشم . ولی از نظر ظاهری هيچ فرقي با آک نداره چون سالمه . از همه نظر ســـــالم و تضمينـــــــي تقديم ميشه . انشاالله قراره برم سفر حج،نمیخوام حتی یک ریال به گردن کسی حق الناس داشته باشم . جيلبریک نشده

از کارشناسان محترم ميخوام که نظرات و اطلاعات ارزشمند خودشون رو اینجا هدر ندن.نظر های بیهوده گزارش میشوند تا با متخلفین شدیدا برخورد بشه.با تشکر از تیم مدیریتی آل دیجیتال

سلام قابل نداره ، عجله ای واسه ی فروش ندارم.اگه تا دو ماه دیگه پیشنهادی بالاتر از 2000000 نبود تـــــــایید میکنم ، آنلاک دائــــــــــمی هست

اگه سرچ کنید حدودا یک ساله اکتیو شده ولی اون موقع فقط یکبار سیمکارت رفته روش واسه تست دستگاه با سیمکارت های ایران که الحمدالله گوشی آنلاک دائم هست با همه ی سیمکارت ها کار میکنه

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
گارانتي: بين المللی
تاريخ انقضاي گارانتي:
مدت كاركرد: دو ماه
مشكلات ظاهري: خش جزئی
مشكل فني: اصلا_در حد آک
محتويات جعبه: شارژر اصلی + هندسفری اورجینال + تمامی لوازم همراه گوشی
مشخصات فني: 64G GRAY
توضيحات: از همه نظر ســـــالم و تضمينـــــــي تقديم ميشه . انشاالله قراره برم سفر حج،نمیخوام حتی یک ریال به گردن کسی حق الناس داشته باشم . تنها مشکل گوشی خط های ریزی هست که داخل عکس میبینید و از همه نظر با آک هیچ فرقی نداره

از کارشناسان محترم ميخوام که نظرات و اطلاعات ارزشمند خودشون رو اینجا هدر ندن.نظرات بیهوده گزارش میشه تا طبق قانون بامتخلفین شدیدا برخورد بشه ، امیدوارم آل دیجیتال با محرومیت های سنگینی که درنظر گرفته بتونه دوباره نظم رو برقرار کنه.باتشکر از تیم مدیریت

سلام قابل نداره ، عجله ای واسه ی فروش ندارم.اگه تا دو ماه دیگه پیشنهادی بالاتر از 2100000 نبود تـــــــایید میکنم ، آنلاک دائــــــــــمی هست

دو ماه پیش از اپل سنتر خریداری کردم،خانومی که فروشنده بودن به من گفتن محصولات اپل بدلیل تحریمهای آمریکا گارانتی رسمی ندارن و بخاطر همین موقع ورود به کشور گوشیو با سیمکارتهای ایران تست میکنن که آیفون آنلاک باشه،الحمدالله گوشی با سیمکارتهای ایران بسلامت اکتیو شده

اگه خریدار عکسهای بیشتری بخواد ، با دوربین 40 مگاپیکسلی عکس میگیرم که حجم هر عکس بیشتر از 10 مگابایت میشه ، گوشیو با آیفون سیکس پلاس کم کارکرد هم تعویض میکنم

درود بر همه ي دوستان-گوشي انلاك فكتوري رسمي شركت اپل بوده و md298lla ميباشد كه official unlock بوده و لاك اپراتور كه بعدا انلاك شده همانند md304lla و ..... نيست.دستگاه بدون iccid بوده.. در مورد اكتيو شدن هم بايد خدمت دوستان كه روال خريد از اپل استور به اين صورت ميباشد كه هنگام خريد توسط متصدي فروش در هنگام تنظيم برگه نامه فروش رسمي(invoice store) از سرور داخلي اپل، سريال نامبر دستگاه رو وارد كرده و 1سال warranty و خدمات پس از فروش اپل رو اكتيو ميكنن ولي دستگاه اك هست و تاره به دست بنده رسيده و كوچكترين استفاده نشده،حتي شارژر اوليه هم نشده،و با نگاه به جاي سوكت شارژ دستگاه و هدفون جك و خود دستگاه كاملا واضح و مبرهن بوده كه حتي يك بار استفاده نشده

دليل فروش نيز اين بوده كه يك عدد ٦ نيز از همان اپل استور خريده شده كه ترجيح دادم از اون استفاده كنم...قيمت مد نظرم هم با توجه به داشتن لوازم جانبي كه هزينه كردم براي خريدشون ١٧٥٠ كاملا مقطوع ميباشد.اين گوشي با تمامي متعلقاتش فقط بدرد مصرف كننده اي كه واسواس داره و ميخواد يك ديوايس با كيفيت و تمام و كمال رو بي دغدغه استفاده كنه و لذت ببره پيشنهاد ميشه،چون ١-از اپل استور كشوري تهيه شده كه شايد كيفيت اجناسش كمي بالاتر از خاورميانه و اسيا باشه،٢-اكه و استفاده نشده و نو هست٣-لوازم جانبي با كيفيت و كارامد كه اگر بخواد جداگانه بخره دست كم بايد ٢٠٠،٠٠٠ تومان پول بده رو همراه با گوشي تحويل ميگيره...اين صحبتها بحث بازار گرمي نبوده و دغدغه ي ذهن همه ي مصرف كننده هاي حساس و ريزبينه..به هر حال من در خدمتم

من از ابتدا روی گوشی برچسب زدم و همین چند روز پیش مجبور شدم بخاطر گرفتن عکس از 4 جهت اونها رو بکنم که گفتم بهرحال مشتری هم ممکنه اونها رو بکنه واسه بررسی خش روی گوشی! اما یه برچسب خوب و مارک باز نکرده دارم واسش و اگه کسی خواست بگه بگذارم! دیگه از این بهتر؟! پس شما دوستان هم در پیشنهادتون کم لطفی نکنید! میدونید این گوشی با کاورهاش پای خودم چقدر آب خورده! تشکر

سلام-فردا جمعه بالاترین پیشنهاد تایید میشه و در صورت پرداخت در همان روز-صبح شنبه ارسال میشود! پس در پیشنهادتون دقت بفرمایید! بخاطر اینکه هر دو نفری که پیشنهاد دادید نزدیک به 20 بار پیشنهاد خرید دادید بدون یک معامله! در مورد دستگاه هم باید بگم که حرف نداره و خیلی از اون مواظبت کردم و روی اون حساس بودم و همه چی تکمیل هست.هم بهترین رنگ آیفون رو داره هم اینکه 32 گیگ هست بدون icc و اینکه الان هر ورژنی قابل جیلبریک نیست-در ضمن شارژر و هندزفری هم اصلی هستند..روز خوش

چند تایید میکنید؟
سلام بهترین پیشنهاد

Last edited:

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
دوست عزیز زمان اکتیو شدن رو بفرمائید و وضعیت لوازم جانبیش منجمله شارژر و ... به شرط مشابه آکبند بودن و نداشتم هیچ مشکلی ظاهری خریدارم

زمان اكتيو شدنش مي ٢٠١٤ هستش ولي كلا گوشي دو هفته روشن بوده. مشابه اك هستش ولي ممكنه با ذره بين چن تا خط و خش خلي يطحي داشته باشه ولي من خشي نديدم تا الان لوازم جانبيشم. مشكلي نداره انشب ساعت ١١ بالاترين پيشنهاد رو تاييد ميكنم

----
----

باز نشده ؟
تعمیری و تعویضی نیست ؟
سری ساختشو بگو داداش خیلی مهمه
وضعیت دکمه ها و باتری چطوره ؟
لوازم کامل سالم و فابریکی هستن ؟ فیک به کارم نمیاد
ایا پشت جعبه گوشی iccid نوشته شده

از وقتی که خبر توافق با 5+1 در تاریخ 10 تیر بین مردم پخش شده ، میزان فروش مغازه ام به شدت پایین اومده ، الان فقط اگه مشتری گوشی نیاز داشته باشه میام اینجا خرید میکنم وگرنه خودمم منتظرم ببینم 10 تیر چی میشه :)

Last edited:

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
به شرط مشابه آکبند بودن و نداشتن هیچ مشکلی ظاهری خریدارم دوست عزیز . میخوام از لحظه ای که گوشیو ازمامور پست تحویل گرفتم،تا زمانی که بسته رو آنپک میکنم و لوازم جانبی و بقیه موارد مثل نداشتن پیکسل سوخته رو چک میکنم،با یه دوربین حرفه ای fHD ازهمه چیز فیلم بگیرم داداش

mehrabooni.dadash.kuchike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ck403e8i2nqw7tuf8j9x.png

بالا