برگزیده های پرشین تولز

فروش گوشی نوکیا N86 8G مشکی ***فوق العاده تمیز

omidtt

Registered User
لایک‌ها
248
اجب حکایتی شده این گوشی :blink: لطفا قیمت همینجا مشخص شود راستی کیبوردش حروف فارسی داره ؟ .من 265 هستم

داداش زندگی تمام لحظاتش حکایت ا بخدا
biggrinsmiley.gif

خوب بفروشی داداشش

pma76

Registered User
لایک‌ها
62
منم مشتريم. عكس واضح تر بزاريد خوب ميشه. اينجوري انتخاب يكم سخته.

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
شما عکس و سیو کن و روش زوم کن داداش ؟
ان 86 خوب و تر و تمیزی دارن به نظرم
عکسم میگیرن شما صبر کن :D

من میگم تاریکه شما میگی زوم کن :D همینطوریش تاره چه برسه در حالت زوم !
البته قصد شما خیر بوده محض آپ کردن تاپیک آقا محسن گل اما باید حواسمون باشه هر حرفی که میزنیم بار حقوقی و مسئولیت داره :) ..یکی به حساب حرف منو شما فکر میکنه چون ما میگیم تمیزه میخره فردا می بینه یه چیز دیگست و ... :f34r:

omidtt

Registered User
لایک‌ها
248
من میگم تاریکه شما میگی زوم کن :D همینطوریش تاره چه برسه در حالت زوم !
البته قصد شما خیر بوده محض آپ کردن تاپیک آقا محسن گل اما باید حواسمون باشه هر حرفی که میزنیم بار حقوقی و مسئولیت داره :) ..یکی به حساب حرف منو شما فکر میکنه چون ما میگیم تمیزه میخره فردا می بینه یه چیز دیگست و ... :f34r:

حق داری اما کسی که میخره چشم داره دیگه میبینه دی:
خلاصه منظورمنم اپ کردن بود
خوب بفروش ایشالله

reza11503

Registered User
لایک‌ها
1,071
كجايي استارتر

بيا كه خريداران دست به نقد اينجا صف كشيدن

:rolleyes: 266

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
حق داری اما کسی که میخره چشم داره دیگه میبینه دی:
خلاصه منظورمنم اپ کردن بود
خوب بفروش ایشالله

بعله اما چشمش همین عکسهاییه که فروشنده میذاره تو تاپیک .. ;)

mohsen15930

Registered User
لایک‌ها
31
سلام ؛ یه دو روز نبودم ممنون از همه دوستان عزیز که هم تایپیکو و هم روح منو شاد کردن. جواب همه سوالاتونو میدم. اون دوست باهوش و تیزبینی که اول پرسیده بودن در مورد رنگ زه روکش دار دور لنز... به هر دلیلی فقط همون قسمت زه کوچک نوار دور لنز رنگ رفتگی داره. والا دیگه هیچکدوم از قسمتاش نداره. نمای جلوشم و همچنین صفحه کلید حرف نداره. اون دوستی هم که تعریف داده بودن و مورد مواخذه قرار گرفتن دستشون درد نکنه . حرفشون واقعیت داره. مسئولیت حقوقی و قضاییشم بر عهده خودم ! گوشی چه از نظر سخت افزاری و نرم افزاری مثل روز اولشه. (روز اولش دست من نبوده ولی خب نو و سالم که بوده...) . در مورد فارسی بودن حروف روی صفحه کلید اون چهارتا حرف " گ چ پ ژ " رو نداره . حالا یا عربی محسوب میشه یا جاشو نداشته ! واسه عکس جدید چون رم دوربین پیشم نیست فعلا نمیتونم ولی دوسه روز دیگه میتونم. و اما در مورد قیمتش باید بگم آشغالترین گوشی نوکیا با دوربین مثلا 2 مگاپیکسل حدود 250 قیمتشه ، نسبت به این گوشی خودتون و انصافتون ...
در مورد هنسفریشم اینو بگم که واسه ان 86 قبلی که داشتم ریموت داشت ولی مال این فقط صدارو کم و زیاد میکنه اما کیفیت و باس بیشتری داره. دوستان اگه احیانا مشخصات دقیق این گوشی رو نمیدونین میتونین تو سایتهای معتبری مثل جی اس ام یا دیجی کالا به راحتی سرچ کنید. دست آخر اینکه جالبترین قسمت این گوشی واسه من ترنسمیترشه که وقتی آنتن ماشین بیرون باشه تا حدود 8 متر برد میده....همتونو دوس دارم.

pma76

Registered User
لایک‌ها
62
سلام ؛ یه دو روز نبودم ممنون از همه دوستان عزیز که هم تایپیکو و هم روح منو شاد کردن. جواب همه سوالاتونو میدم. اون دوست باهوش و تیزبینی که اول پرسیده بودن در مورد رنگ زه روکش دار دور لنز... به هر دلیلی فقط همون قسمت زه کوچک نوار دور لنز رنگ رفتگی داره. والا دیگه هیچکدوم از قسمتاش نداره. نمای جلوشم و همچنین صفحه کلید حرف نداره. اون دوستی هم که تعریف داده بودن و مورد مواخذه قرار گرفتن دستشون درد نکنه . حرفشون واقعیت داره. مسئولیت حقوقی و قضاییشم بر عهده خودم ! گوشی چه از نظر سخت افزاری و نرم افزاری مثل روز اولشه. (روز اولش دست من نبوده ولی خب نو و سالم که بوده...) . در مورد فارسی بودن حروف روی صفحه کلید اون چهارتا حرف " گ چ پ ژ " رو نداره . حالا یا عربی محسوب میشه یا جاشو نداشته ! واسه عکس جدید چون رم دوربین پیشم نیست فعلا نمیتونم ولی دوسه روز دیگه میتونم. و اما در مورد قیمتش باید بگم آشغالترین گوشی نوکیا با دوربین مثلا 2 مگاپیکسل حدود 250 قیمتشه ، نسبت به این گوشی خودتون و انصافتون ...
در مورد هنسفریشم اینو بگم که واسه ان 86 قبلی که داشتم ریموت داشت ولی مال این فقط صدارو کم و زیاد میکنه اما کیفیت و باس بیشتری داره. دوستان اگه احیانا مشخصات دقیق این گوشی رو نمیدونین میتونین تو سایتهای معتبری مثل جی اس ام یا دیجی کالا به راحتی سرچ کنید. دست آخر اینکه جالبترین قسمت این گوشی واسه من ترنسمیترشه که وقتی آنتن ماشین بیرون باشه تا حدود 8 متر برد میده....همتونو دوس دارم.

ممنون از توضیحات کاملتون. ایشاله عکس هم لطف کنین ممنونتر

omidtt

Registered User
لایک‌ها
248

ممنون داداش توضیحات کامل و دقیق بود
منم واسه دوستم یکی چند وقت پیش خرید خیلی خوب این گوشی
خوب بفروشی

akbaaria

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
425
داداش 270 برای من

reza11503

Registered User
لایک‌ها
1,071
خوب بفروشيد گوشي خوبيه ;)

Last edited:

sajad1366

Registered User
لایک‌ها
122
سلام.دادا كاش بجاي طومارnخطي و دلنشينتون جواب بنده ي حقير روميدادين.حالامنتظري بگم چي پرسيدم؟....شرمنده خودت نگاه كن مايل بودي درخدمتم
ياعلي

mehrdad661

Registered User
لایک‌ها
3
پایان فروش کی هست ؟ لطفا یه زمانی رو مشخص کنید .مرسی

mohsen15930

Registered User
لایک‌ها
31
سلام.دادا كاش بجاي طومارnخطي و دلنشينتون جواب بنده ي حقير روميدادين.حالامنتظري بگم چي پرسيدم؟....شرمنده خودت نگاه كن مايل بودي درخدمتم
ياعلي

قابلتونو نداره عزیز اما قیمت همونیه که تو تایپیک هست. اگه تمایل داشتین در خدمتم.

خوب بفروشيد گوشي خوبيه ;)

ممنون...

پایان فروش کی هست ؟ لطفا یه زمانی رو مشخص کنید .مرسی
وقت خاصی نداره عزیز. تا هر وقت فروش بره :lol:

Last edited:
بالا