برگزیده های پرشین تولز

فروش گوشی - واکمن زیبای خفته ( یه نگاه حلاله می تونی ببینی )

a-perspolis

Registered User
لایک‌ها
142
سلام

یک فروند Sony Ericcson Yendo کاملا نو و خوشجل مشجل موجود هست که خب اونایی که این گوشی رو میشناسند می دونند که از نظر ظاهری خیلی شبیه به Xperia mini هست و گاها هم باهاش اشتباه گرفته میشه :D گوشی از نظر ظاهر و البته از نظر واکمن بودن واقعا واکمن و خوشگل و جمع و جور هست و من هم زیاد ازش استفاده نکردم ، به عنوان خط کاری ازش استفاده می شده که اونم سالی یه دفعه ، نه سالی دو دفعه :D گوشی تا 32 گیگ هم میکرو sd قبول می کنه که در سطح خودش عالیه

عکس ها هم از نظر سلامت نشونش میده

فقط چهارتا نکته داره

1- یک قاب قرمز هم همراهش وجود داره که درب پشت هست که از کارخونه همراهش بوده ، یعنی گوشی مشکی هست ، اما قاب قرمز هم توش هست و رو جعبش هم رنگش رو black & Red ذکر کرده

2- گوشی در اقصی نقاطش حتی یک خش ، نقظه ، یا رفتگی نداره ، فقط یک نقطه به اندازه سر نوک اتود ، روی صفحه lcd وجود داره که نمی دونم تو عکس ها هست یا نه ، اما گوشی رو الحق میشه گفت ذر حد هست.

3- گوشی گارانتی پارس کامتل داشته که 3 دی ماه یعنی همین 7-8 روز پیش یه سالش تموم شده و تماس فرت :D منتها بعید می دونم این گوشی نیاز به گارانتی پیدا کنه ، منو شدیدا یاد گوشی های خر جون نوکیا 3310 و اینا میندازه

4- جعبه ، شارژر - هندزفری هم موجود هست و همشون هم کاملا نو و دست نخورده هست ، چون گوشی های جدید داشتم و شارژرش بوده ، جز ماه اخیر که گوشی ها فروش رفته ، کلا شارژر استفاده نشده ، هندرزفری هم حتی یه بار هم استفاده نشده چون از هندزفری بلوتوث استفاده می کنم . می تونید مطمئن باشی که هندزفری باکتری های گوش منو نداره :lol:

از قیمت نو گوشی اطلاعی که تو اینترنت هست مربوط به سایت دوست و همسایه mobile.ir که 250 ذکر کرده با گارانتی که خب با احتساب گارانتی نداشته ( کسر 20 تومن گارانتی برای این رنج گوشی ) و 25 درصد نرم کم کردن دست دو میشه 172500 .

اما علی الحساب من قیمت پایه رو 140 میزارم ، قیمت فروش فوری هم 165 تومن . که تو تهران و دماوند ( دماوند روز های خاص ) حضوری و در بقیه شهر ها پول پست توسط خریدار و بعد از واریز ( البته اگر از بچه های دوست باشه که کلا قابل نداره :D ) انجام میشه

علت فروش هم فقط مشکلات مالی ناشی از خرید 2 ipad هست و البته نیاز به یه گوشی دو سیم کارته به خاطر استفاده از خط سومم :D

اینم عکس ها :

نقطه مذکور و ریز بودنش در عکس زیر کاملا مشخص هست

هر گونه اسپم ، تو سر زدن ، قیمت پرت دادن هم کاملا آزاده .

Arsenal 4 Ever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داشتم از این گوشی . از نظر واکمن واقعا واکمن بود ، اما یکم خنگه گوشی ، به هر حال خوب بفروشی دادا .

آپ حساب کن دوست قدیمی .

a-perspolis

Registered User
لایک‌ها
142
داشتم از این گوشی . از نظر واکمن واقعا واکمن بود ، اما یکم خنگه گوشی ، به هر حال خوب بفروشی دادا .

آپ حساب کن دوست قدیمی .

به داش سجاد گل . چطوری ؟ خیلی وقته ندیدمت .

آره یادمه تو هم این زیبای خفته خریده بودی :D خنگ که آره هست . اما خب به خودش و قیمتش و بلوتوث داشتن و مموری خور بودنش بدک نیست :D

راستی یه موردی دوستان ، خواهشا پیام خصوصی میدید ، اینجا رو هم آپ کنید ، نمیگم مثل بعضی ها که اگر پ.خ بدید جواب نمیدم ، به احترام هر کسی که پ.خ بده من قطعا پ.خ رو جواب میدم ، اما شمام به تاپیک احترام بزارید و بزارید بیاد بالا:d

یه پیام خصوصی الان اومد که خب مورد نظر اون بنده خدا نبود و نخواست :d کاش یه پست هم میداد :D

mm00

Registered User
لایک‌ها
250
سلام داداش من قیمت ندارم
با ویواز تعویض میشه؟

a-perspolis

Registered User
لایک‌ها
142
سلام

والا مد نظرم هست یا فقط بفروشم که بتونم جنس بخرم و یا مستقیما با یه گوشی دو سیم کارته اصل و یا طرح اصل عوض کنم که دو سیم کارته باشه . چون تنها دلیلی که دارم ردش می کنم بره همین نیاز به دو سیم کارته بودنشه.

با این حال شرایط تعویضتون رو به من بدید .

آقا این چخ وضعیه ؟ :D بابا یه نظری یه حرفی یه حدیثی ، این چه کاریه با تاپیک من می کنید ؟ :D تاپیک ملت دو تا بازدید نداره 4 تا پست داره ، اینجا با 70 تا بازدید 5 تا پست داره ، 3 تاش مال منه که :)):D

بابا آپ کنید بعدا براتون جبران کنم دیگه :D

arash-uzarsif

Registered User
لایک‌ها
2
داداش شرمنده زیر پایه قیمت میدم ( چون این گوشی واقعا خنگه! )، ولی:
115 + پست
هستم!

a-perspolis

Registered User
لایک‌ها
142
این هم برای شما ..... بخاطر اسم دماوند.....

داش رامین دستت طلا . باشد که جبران کنیم :D مخلص بروبچس دماوند هم هستیم :D

معاوضه با p990 می کنی ؟
سر هم می دم 50

سلام . قصدم تعویض با دو سیم کارته هست ، اما عجالتا داش عرفان لینک گوشیتو بده ، اگر مد نظر بود بریم تو کار معامله :D

در کل مخلصیم

داداش شرمنده زیر پایه قیمت میدم ( چون این گوشی واقعا خنگه! )، ولی:
115 + پست
هستم!

دشمنت شرمنده آرش جان ، آره خنگ بودنش رو من تایید میکنم کاملا :D اما خب نقطه مثبت هم داره بنده خدا :D شیک بودن و تاچ بودن و واکمن بودن و ایناش الحق بدک نیست :D

فعلا با این قیمت شرمنده

بدو بدو حراجش کردم :D دوستان پست های شما رو خریداریم :D

shabgard67

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
152
با x1-01 غول دوسیم کارته های نوکیا تعویض داری ؟

گوشی از گوشی خودت تمیزتره

اگه آره مبلغ سری که میخوای رو آروم تو گوشم نجوا کن

a-perspolis

Registered User
لایک‌ها
142
با x1-01 غول دوسیم کارته های نوکیا تعویض داری ؟

گوشی از گوشی خودت تمیزتره

اگه آره مبلغ سری که میخوای رو آروم تو گوشم نجوا کن

سلام

دو سیم کارت همزمان هست ؟ :D اگر آره بده آدرس تاپیکتو تا نجوا کنیم انشاالله :D

a-perspolis

Registered User
لایک‌ها
142
نه متاسفانه فضای کار همچین کاری رو نداره ، گوشی جمع و جوره دیگه :D صفحه اس ام اسش سنتیه :D

Mo_oRy

Registered User
لایک‌ها
89
داداش گوشیه باحالایه,خوب فروش بره,آپ برا شما دوست خوش رو :D

a-perspolis

Registered User
لایک‌ها
142
داداش گوشیه باحالایه,خوب فروش بره,آپ برا شما دوست خوش رو :D

ممنون دوست خوب و با مرام ، باشد که ایشاالله در تاپیک های شما جبران کنیم :D

منوی فارسی داره؟

متاسفانه بله :D و متاسفانه الان برای چک کردنش بردمش فارسی ، دیگه نمی دونم از کجا برگردم انگلیسیش کنم :D

( از سایت دوست و برادر mobile.ir به مبلغ 150 تومن از تهران مشتری داره که فقط چون تو ایام امتحانات دانشگام و نمیرسم تا ولیعصر برم منتظر اینم که ببینم اون میاد سمت من ، یا من برم سمت اون بنده خدا :D اگر تا یکی دو روز دیگه به همین قیمت ، یکم پایین یکم بالا فروش نره و احتمالا اون قرار به هم نخوره ، به اون بنده خدا فروش میره :D نگید نگفتی این عروس رو چرا ارزون فرستادی خونه شوهر :d )

a-perspolis

Registered User
لایک‌ها
142
تاپیک جان بابایی بیا بالا ببینم پسرم :D کسی جز من که بالا نمیاره تورو ، بلکه خودم یه کاری برات کنم :D

a-perspolis

Registered User
لایک‌ها
142
عزیز دلم بیا بالا . ببینم هست شیرمردی که تورا یاری کند ، حداقل نمی خره تاپیک پائین نمونه :D

بالا