برگزیده های پرشین تولز

فروش گوشی 5800 کاملا سالم و تمیر

silvershop7

Registered User
لایک‌ها
3
با سلام خدمت دوستان خوب انجمن پرشین تولز من حدود 7 ماه که این گوشیو (5800) دارم خودم خدا شاهده 310000 تومان خریدم گوشی اصل مجارستانه و از این لیبل ها نیست .اگه از دوستان کسی یکی از گوشیهای زیر رو داشت عوض میکنم و پول سر میدمدلیل فروش :ارتقا به یه گوشی دارای ویندوز موبایل یا َAnderoid
قیمت پایه :220 هزار توان (کمتر نمیدم)
کارکد:7 ماه تمام
ورژن فعلی:40.0.005
فنی: کاملا سالم (ظاهری هم سالم تا فردا عکس هم میزارم)
وسایل همراه: مموری 8 گیگ ژاپنی اصل +پایه رومیزی استفاده نشده+شارژر+کابل usb بلند +کوتاه +قاب کره ای اصل استفاده نشده (رنگ آبی)
دوستان خواهشا از قیمت پایه پایین تر نیاین در ضمن تحویل به صورت حضوری در شیراز است قیمت فعلی نو گوشی هم 270000 تومان است
گوشی ها:Htc hd2.htc smart.sony ericson X10 or X1و در کل گوشی های ویندوز یا ....

Last edited:

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22
با سلام خدمت دوستان خوب انجمن پرشین تولز من حدود 7 ماه که این گوشیو (5800) دارم خودم خدا شاهده 310000 تومان خریدم گوشی اصل مجارستانه و از این لیبل ها نیست .اگه از دوستان کسی یکی از گوشیهای زیر رو داشت عوض میکنم و پول سر میدمدلیل فروش :ارتقا به یه گوشی دارای ویندوز موبایل یا َAnderoid
قیمت پایه :220 هزار توان (کمتر نمیدم)
کارکد:7 ماه تمام
ورژن فعلی:40.0.005
فنی: کاملا سالم (ظاهری هم سالم تا فردا عکس هم میزارم)
وسایل همراه: مموری 8 گیگ ژاپنی اصل +پایه رومیزی استفاده نشده+شارژر+کابل usb بلند +کوتاه +قاب کره ای اصل استفاده نشده (رنگ آبی)
دوستان خواهشا از قیمت پایه پایین تر نیاین در ضمن تحویل به صورت حضوری در شیراز است قیمت فعلی نو گوشی هم 270000 تومان است
گوشی ها:Htc hd2.htc smart.sony ericson X10 or X1و در کل گوشی های ویندوز یا ....
با htc hd عوض نميکني سالم و تميز هست

silvershop7

Registered User
لایک‌ها
3
سلام چرا عو ض میکنم قیمت سر رو بگید لطفا عکس هم اگه هست بزارید

بالا