• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش گوشی HTC Titan

MOHAMMAD369

Registered User
لایک‌ها
83
با سلام خدمت دوستان گرامی
فرا رسیدن عید نوروز رو پیشاپیش به همتون تبریک میگم و امیدوارم که سال بسیار خوبی داشته باشید.

همانطور که از عنوان تاپیک هم پیداست یک عدد گوشی HTC Titan برای فروش دارم که یکی از بهترین گوشی های Windows Phone به شمار میاد که از لحاظ کیفیت دوربین هم بسیار بسیار عالیه!
گوشی چه از لحاظ باطنی که خب هیچ مشکلی نداره و چه از لحاظ ظاهری در وضعیت بسیار خوبی قرار داره و بسیار تمیز و بدون خط و خش هست .جعبه و وسایل جانبی گوشی هم همگی بدون عیب و ایراد و کاملا سالمن .
بر روی گوشی WP 7.8 Full Unlock نصب هست بنابراین شما به راحتی قادر به ریختن بازی و برنامه های کرک شده هستید

فقط یک نکته که در عکس چهارم قابل مشاهده هست اینه که پشت گوشی یه خال بسیار کوچکی دیده میشه که خب این از همون روز اولی که من گوشی رو خریدم روش بوده و چون اصلا دیده نمیشه بنابراین از دید بنده به هیچ وجه مشکلی به حساب نمیاد و اگر دستتون بگیرید به سختی متوجه اون میشید اما خب این موضوع رو گفتم چون گفتنش الزامیست .

قیمت پایه هم 875,000 تومان در نظر میگیرم که با توجه به قیمت این روزهای بازار قیمت بسیار خوب و منصفانه ای به حساب میاد.
10 ساعت بعد از بالاترین پیشنهاد فروخته میشه . با چیز دیگه ای هم تعویض نمیشه.

عزیزان مشهدی میتونن بیان حضوری از بنده تحویل بگیرن و دوستان در شهر های دیگه به هر روشی که مایل باشند ارسال میشه و هزینه ارسال هم به عهده خریدار عزیز هستش .

Last edited:

tooraj10

Registered User
لایک‌ها
62
من مشهدم داش!
830میخوام!

QuinT

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
محمد جان قیمت آخرو پخ کن !