برگزیده های پرشین تولز

فروش گوشی HTC Touch Pro

Solarix

Registered User
لایک‌ها
2

یکعدد گوشی HTC Touch Pro با گارانتی یاس که بسیار بسیار کم کارکرده است به قیمت پایه 510.000 تومان بفروش میرسد.

در ضمن کل زمان مکالمه حدود یکساعت و نیم هست و هیچگونه خش و خطی هم نداره و با گوشی نو بهیچ وجه فرقی نمیکنه، دلیل فروشش هم اینه که Touch Pro2 خریدم.

IMG_2902.jpg

IMG_2903.jpg

کلیه لوازم و متعلقات و جعبه و غیره مثل روز اول هستش.

لطفا در صورت تمایل بصورت خصوصی پیغام بگذارید.

nima220

Registered User
لایک‌ها
0
من 290 می خرم .
با توجه به اینکه امنیا دوربین 5 داره و 8 تا 16 گیگ حافظه . ال سی دی بزرگتر و سی پی یو قوی تر ، چون می شه با 320 یه امنیا دست دوم خرید .

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
گارانتی داره یا نه ؟
من 2 هفته پیش یدونه با گارانتی تا برج 9 و یک رم 8 گیگ که روش بود یا یه کابل TV برای دوستم خریدم 420 ، این قیمت شما خیلی بالاست!!

من 290 می خرم .
با توجه به اینکه امنیا دوربین 5 داره و 8 تا 16 گیگ حافظه . ال سی دی بزرگتر و سی پی یو قوی تر ، چون می شه با 320 یه امنیا دست دوم خرید .
البته صحبت شما ربطی نداره چون همین الان نوی همین گوشی از امنیا گرون تره، شما برو امنیا بخر که ارزون تر برات در بیاد !!!

Solarix

Registered User
لایک‌ها
2
بله تا چهار ماه دیگه گارانتی داره. دلیل این که نسبت به مال دوستتون گرونتره اینه که این گوشی فوق العاده کم کار کرده است و بسیار بسیار تمیزه ! یعنی اگر همین گوشی رو به اسم نو به شما بدن امکان نداره متوجه بشید که کار کرده است.

بهرحال خواهش میکنم اگر قصد خرید ندارید بیخودی نیاین اینجا قیمت چرت و پرت بدین و بگین من میرم فلانو میخرم و از این حرفها! منظورم جناب nima220 هست! بنده اگر 100 تومن هم قیمت میدادم یکی میومد میگفت من 20 بیشتر نمیخرم!!!

nima220

Registered User
لایک‌ها
0
بله تا چهار ماه دیگه گارانتی داره. دلیل این که نسبت به مال دوستتون گرونتره اینه که این گوشی فوق العاده کم کار کرده است و بسیار بسیار تمیزه ! یعنی اگر همین گوشی رو به اسم نو به شما بدن امکان نداره متوجه بشید که کار کرده است.

بهرحال خواهش میکنم اگر قصد خرید ندارید بیخودی نیاین اینجا قیمت چرت و پرت بدین و بگین من میرم فلانو میخرم و از این حرفها! منظورم جناب nima220 هست! بنده اگر 100 تومن هم قیمت میدادم یکی میومد میگفت من 20 بیشتر نمیخرم!!!

من نه با شما و نه با کس دیگه شوخی ندارم .
شما فکر می کنید واقعا چقدر این گوشی می ارزه ؟
من با قیمتی که می ارزه قیمت داردم و شما می تونی امتحان کونی که با این قیمت می خرم یا نه .
پس دنهنتون رو بیش از حد باز نکنید و
شما می تونید گوشیتون رو نگهش دارید و برا خودتون یه موزه داشته باشید و همواره سرخوش و خوشحال :p:p:p

nimak2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من 380 خریدارم خواستید اگرم فکر میکنی پرت قیمت دادم معذرت میخوام

shabgard65m

Registered User
لایک‌ها
62
من فکر منم همون حول و حوش 450-500 منطقی باشه
اخه 290 خیلی کمه بابا ........انصاف یکم...نوش الان 690 تونه!

Last edited:

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
قیمت در گوشی شاپ : اینجا

قیمت در پرشین دیتا (فروشگاه ایران پاکت پیسی): اینجا

احیانا قیمت کارکرده رو به دوستان جای نو گفتن.

موفق باشید.

navid_k

Registered User
لایک‌ها
43
سلام دوست عزیز
من 370 خریدارم. (عذر میخوام که زیر قیمت پایه ست، ولی فکر میکنم بهتره یه تجدید نظری در قیمت پایه تون بکنید.)

Solarix

Registered User
لایک‌ها
2
قیمت پایه همان 510.000 تومن میباشد و تجدید نظر هم نخواهد شد ولی اگر کسی واقعا قصد خرید داره میتونه خصوصی بگه که تخفیف خوب بهش میدم.

بازم میگم لطفا قیمت پرت و پلا ندید! برای بار سوم اگر قصد خرید دارید خصوصی پیشنهادتون رو بدید!

fozool

Registered User
لایک‌ها
36
قیمت پایه همان 510.000 تومن میباشد و تجدید نظر هم نخواهد شد ولی اگر کسی واقعا قصد خرید داره میتونه خصوصی بگه که تخفیف خوب بهش میدم.

بازم میگم لطفا قیمت پرت و پلا ندید! برای بار سوم اگر قصد خرید دارید خصوصی پیشنهادتون رو بدید!

اگه میخواستین اونو بخری پس چرا اینو خریدی؟

Solarix

Registered User
لایک‌ها
2
اگه میخواستین اونو بخری پس چرا اینو خریدی؟

اگر منظورتون اینه که چرا اون موقع touch Pro2 نخریدم به این دلیله که اون موقع اصلا Touch Pro2 طراحی نشده بود! یه کم اگر تحقیق میکردید متوجه میشدید که Touch Pro2 حدود 2-3 هفتس که تو ایران اومده و حتی تو خیلی از کشورها هنوز نیومده و من هم دقیقا دو هفته پیش TP2 خریدم. قیمت TP2 هم 790 تومنه!

Solarix

Registered User
لایک‌ها
2
تخفیف ویژه به مناسبت روز پدر!​

489.000 تومان فقط تا فردا! بشتابید...

:f34r:

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
تخفیف ویژه به مناسبت روز پدر!​

489.000 تومان فقط تا فردا! بشتابید...

:f34r:
عزیز من واسه خودت میگم، تا 100 روز دیگه هم صبر کنی این قیمت خریدار پیدا نمی کنی!!
گوشی شما بیشتر از 420 فروش نمیره...

mehrdadnew2006

Registered User
لایک‌ها
1
عزیز من خریدار نیستم و بگفته ی دوستمون اگه نوش 690 باشه گوشی شما 483 میارزه !! کمترم ندید چون تو بازار همین قیمت ازت میخرن !!

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
عزیز من خریدار نیستم و بگفته ی دوستمون اگه نوش 690 باشه گوشی شما 483 میارزه !! کمترم ندید چون تو بازار همین قیمت ازت میخرن !!

توي بازار اينقدر نميخرن دوست عزيز . خيلي پايينتر از اون چيزي كه تصور كني برميدارن.

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
با توجه به تقاضای بازار باید یه قیمت منطقی روش گذاشته بشه..در کل پاکت پیسی ها تو ایران به سختی فروش میره..مثلا خودم جمین داشتم، زمانی که 510 قیمت نوش بود بیشتر از 280 نمی خریدن..مغازه دارا هم نهایتا 180 قیمت می دادن !!! در نهایت با یه W810 تعویض کردم سر گرفتم که حدودا 310 برا تموم شد. این گوشی هم با اینکه نوش 690 تومنه به قول دوستان یا فروش نمیره یا به زمان زیادی نیاز داره.

یه قیمت عادلانه و منصفانه و مشتری پسند بذارید بدید بره یا اینکه با یه گوشیه خوش فروش تعویض کنید بعد اون یکی رو می تونید سریع آبش کنید

بالا