برگزیده های پرشین تولز

فروش گوشی HTC Touch Pro

Solarix

Registered User
لایک‌ها
2
با توجه به تقاضای بازار باید یه قیمت منطقی روش گذاشته بشه..در کل پاکت پیسی ها تو ایران به سختی فروش میره..مثلا خودم جمین داشتم، زمانی که 510 قیمت نوش بود بیشتر از 280 نمی خریدن..مغازه دارا هم نهایتا 180 قیمت می دادن !!! در نهایت با یه W810 تعویض کردم سر گرفتم که حدودا 310 برا تموم شد. این گوشی هم با اینکه نوش 690 تومنه به قول دوستان یا فروش نمیره یا به زمان زیادی نیاز داره.

یه قیمت عادلانه و منصفانه و مشتری پسند بذارید بدید بره یا اینکه با یه گوشیه خوش فروش تعویض کنید بعد اون یکی رو می تونید سریع آبش کنید

راستش مساله اینجاست که اگر واقعا کسی طالب این گوشی باشه این قیمتی که من گفتم کاملا عادلانه هست و به نفعشه. و مطمئن باشید همینو من اگر برم تو بازار ارزونتر بفروشم طرف حداقل 50 تومن میکشه روش و در نهایت خیلی بیشتر از این قیمت پیشنهادی من خواهد شد. منم واقعا نمیتونم پایینتر بفروشم چون دقیقا یکی دو هفته بود که این گوشی رو شرکت یاس وارد کرده بود و رفتم از خود شرکت 800 تومن خریدم!

بهرحال اگر قرار باشه مصرف کننده اینجا همون قیمتی که بازاریها ور میدارن بخره من ترجیح میدم برم بازار و همونجا سریع معامله کنم. ولی ظاهرا مشکل اینجاست که کسی نیست که این گوشی رو واقعا دنبالش باشه و بخواد، برای همین هم خیلی ها میان و قیمت پرت و پلا و کاملا غیر واقعی میدن.

بازم بگم که وضعیت ظاهری و باطنی گوشی واقعا با نو فرق نمیکنه و بسیار بسیار بسیار کم کار کرده.

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
راستش مساله اینجاست که اگر واقعا کسی طالب این گوشی باشه این قیمتی که من گفتم کاملا عادلانه هست و به نفعشه. و مطمئن باشید همینو من اگر برم تو بازار ارزونتر بفروشم طرف حداقل 50 تومن میکشه روش و در نهایت خیلی بیشتر از این قیمت پیشنهادی من خواهد شد. منم واقعا نمیتونم پایینتر بفروشم چون دقیقا یکی دو هفته بود که این گوشی رو شرکت یاس وارد کرده بود و رفتم از خود شرکت 800 تومن خریدم!

بهرحال اگر قرار باشه مصرف کننده اینجا همون قیمتی که بازاریها ور میدارن بخره من ترجیح میدم برم بازار و همونجا سریع معامله کنم. ولی ظاهرا مشکل اینجاست که کسی نیست که این گوشی رو واقعا دنبالش باشه و بخواد، برای همین هم خیلی ها میان و قیمت پرت و پلا و کاملا غیر واقعی میدن.

بازم بگم که وضعیت ظاهری و باطنی گوشی واقعا با نو فرق نمیکنه و بسیار بسیار بسیار کم کار کرده.

دوست من يه زمان يه تاچ كروز خريدم سال قبل 650 تومن يه هفته بعدش به يكي از بچه هاي همينجا فروختم 390 تومن. بگرديد تاپيكشم هست.
قصد اسپم زدن ندارم. خواستم بگم اگر فروشنده ايد بايد با خريداران كنار بيايد. چون اين چيزا زياد افت ميكنه و طالبش كمه ....

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61

در مورد فروشنده ها کاملا حق با شماست و شدیدا شما رو درک میکنم..از این نظر گفتم که معامله سر بگیره طوری که نه شما زیاد ضرر کنی و هم خریدار ترغیب بشه. پاکت پیسی متاسفانه اصلا فرمول ثابتی برای خرید و فروش نداره ..تا زمانی که خریدارش باشه خوب فروش میره اگه نباشه به مفت فروش میره
در مورد بزخر بودن یعضی ها که اصلا شکی درش نیست..متاسفانه بعضی ها نه انصاف دارن نه اخلاق

Last edited:

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
دوست عزیز ، ایکس1 ِ نو الان 460 تومنه ! تنها تفاوتشم نداشتن ِ Accelerometer هست ، در عوض صفحه ش 3 اینچه و خروجی ِ 3.5 میلیمتری داره

شما سعیتون رو بکنید ولی اگه فروش نرفت ، سری ِ بعد ایشالله این حرفارو یادتون باشه وگرنه من خودمم تاچ پرو فروختم ، یادم میاد اون روزارو

kelasher

Registered User
لایک‌ها
0
در مورد عكس ها ابهام هست اگر روي عكس كليك راست كنيد و به قسمت پروپرتيز بريد ميبينيد اين عكس ماله يه وب سايته شايد من اشتباه ميكنم...
لطفا دوستان بررسي كنند ببينند كه ميشه تو اون وب سايت عكس آپلود كرد.

Solarix

Registered User
لایک‌ها
2
در مورد عكس ها ابهام هست اگر روي عكس كليك راست كنيد و به قسمت پروپرتيز بريد ميبينيد اين عكس ماله يه وب سايته شايد من اشتباه ميكنم...
لطفا دوستان بررسي كنند ببينند كه ميشه تو اون وب سايت عكس آپلود كرد.

عزیزم اون وبسایت شخصی خودمه که آپلود کردم اونجا! :D
باباجون اگر خریدار نیستید واسه چی میاین و مردم رو گمراه میکنید !؟ آخه چه دلیلی داره که من بیام یه عکس دیگه بذارم!

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
عزیزم اون وبسایت شخصی خودمه که آپلود کردم اونجا! :D
باباجون اگر خریدار نیستید واسه چی میاین و مردم رو گمراه میکنید !؟ آخه چه دلیلی داره که من بیام یه عکس دیگه بذارم!
راست میگه :دی

تابلو بود مال ِ خودشه

بالا