برگزیده های پرشین تولز

متفرقه +++فروش گوشی TP Link با قیمت توافقی+++

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام دوستان عزیزم

برند و مدل گوشي :

TP Link neffos C5 Max

وضعيت ظاهري گوشی :

همونطور که در عکسها مشخصه گوشی خط و خش داره و فرورفتگی و ... داره. البته صفحه نمایشگر گوشی خط و خشهای عمیق نداره. کلید پاور و ولوم گوشی ( مخصوصا پاور ) گیر داره و باید محکم فشار داده بشن تا عمل کنه. باتری گوشی مشکل نداره اما بهرحال از این گوشی نباید توقع شق القمر داشت D:
این گوشی بیشتر مناسب دوستانی هست که واسه بازی کردن، فیلم دیدن، موزیک گوش دادن و این قبیل کارها قصد تهیه کردنش رو دارن.
مشکلی واسه مکالمه و پیامک هم نداره ولی بخاطر ایراد کلید پاور کار رو مقداری سخت میکنه.

عکس از گوشي :

پیوست تاپیک شد

گارانتي :

به اتمام رسیده

توضيحات تکميلي کالا :

تو یکی از عکسها مشخصات سخت افزاری گوشی رو مشخص کردم - تعمیر نشده - لوازم کارتن گوشی بصورت کامل موجوده ( شارژر و کابل + هندزفری + دفترچه راهنما ) - انتقال مالکیت به خریدار محترم صورت میگیره - لطفا اگر قصد خرید دارین تمام عکسهارو به دقت بررسی کنید - همونطور که گفتم توقع یه گوشی تمیز و بی خط و خش رو از این گوشی نداشته باشین چون بهرحال تو عکسها وضعیت ظاهری گوشی مشخصه - هر سوال یا ابهام دیگه ای دارین از طریق پ.خ برام بفرستین درخدمتونم - سعی کردم تمام مشکلات گوشی رو تو عکسها مشخص کنم - مهلت تست 24 ساعت

*دوستان بازم تاکید میکنم به مشکلاتی که ذکر کردم توجه ویژه داشته باشین که بعدش من شرمنده هیچکدوم از عزیزان نشم*

قيمت فروش :

توافقی
لطفا پ.خ بدین

معاوضه ندارم

شرايط فروش و تحويل کالا :

اول پرداخت و بعد ارسال - حضوری برای کرمان و برای سایر نقاط پست پیشتاز​

فایل های ضمیمه

• 1.jpg
    1.jpg
    147 KB · نمایش ها: 37
  • 2.jpg
    2.jpg