برگزیده های پرشین تولز

فروش **فروش گیفت کارت PSN با قیمتی بینظیر**

batavm

Registered User
لایک‌ها
318
استارتر محترم قابل اعتماد هستند.
بنده یه 50 دلاری ازشون گرفتم و خیلی سریع کد رو ارائه دادند.

batavm

Registered User
لایک‌ها
318
140 دلار خریداری شد.باز هم خوش قول و مورد اعتماد...

pedramgolchin

Registered User
لایک‌ها
55
دوستان پیام دادم ولی جوابی نداد
یعنی تموم شده؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

pedramgolchin

Registered User
لایک‌ها
55
75دلار خریداری شد just now!
ممنون از حسن انجام کارتون اقا مسعود

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

CR7979

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام دادا کارت های شما همه ریجن یکه دیگه؟ یعنی روی کنسول های ریجن 2 قابل استفاده نیستن؟

masoudahura

Registered User
لایک‌ها
47
سلام دادا کارت های شما همه ریجن یکه دیگه؟ یعنی روی کنسول های ریجن 2 قابل استفاده نیستن؟

سلام. بله همه کارتها ریجن 1 هستند و نمیشه روی ریجن 2 استفاده کرد

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
دوست عزیز موجود دارید کارت psn

فرستاده شده از HUAWEI P6-U06ِ من با Tapatalk

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
شماره کارت و تماس پ خ کنید ممنون

فرستاده شده از HUAWEI P6-U06ِ من با Tapatalk

masoudahura

Registered User
لایک‌ها
47
سلم خدمت بچه های اهل فن.چند وقتی میبینیم بعضی ها دارن جنس های غیر فیزیکی (فقط دیجیتالی) مثل کارت های ایتونز و پی اس ان و.... و فقط کشور ایالات متحده میفروشند.یکم فکر کنید. الان دلار تقریبا 3100 . 50 دلار با دلار بدون کارمزد شارژ ویزا کارت و پی پل میشه حدود 155 .چطورمیدن بادلار 3000 یا بعضا 2900؟ وقتی به راحتی با کارت خرید انلاینشون میتونن حساب پی پل یا ویزای یکی دیگرو با دلار و کارمزد 3200 شارژ کنند. جواب اینجاست.نه عاشقند نه فکر شماند.این چند ساله همه تو ایران اموختیم هیچ ارزونی بی حکمت نیست . یکی از راهاشو بهتون میگم.یه سایته اطلاعات هک شده کارت ها ی امریکایی ها رو به صورت خیلی زیاد داره انتشار میده . و اینها اسمش دلار های هکیه.من خودم الان دلار هکی 2400 هم سراغ دارم .اینا از تو سایته میگیرن یا از طریق واسته ها که من میشناسم چندتاشونا .با این دلار ها نمیشه اجناس فیزیکی خرید یا انتقال وجه کرد چون به سرعت حساب طرف مسدود میشه یا جنس اودت دادا میشه ولی با کارت های شارژ میشه جلوگیری کرد از ردگیریشون.یه مثال ساده تو کشورمون .الان هکر نما ها که اطلاعات کارت شتابا رو میدوزدن زود باهاش کارت شارژ میخرند و زیر قیمت میدند و اینجوری کسی نمیتونه پیداشون کنه. ایشون اگه ازش به جرم کلاه برداری شکایت کنید .هیچ چیزی نداره ارایه بده غیر اینکه با کلاه برداری این کارت ها را خریده و داره سریعا پولش میکنه.من از اعضای قدیمی اینجام.جهت اطلاع رسانی گفتم.خیلی دوست دارین متوجه شید بریدپلیس سایبری از ایشون شکایت کنید به حرف بنده میرسید که چطوری 7 تا سوراخ قایم میشه

خیلی ممنون از اطلاع رسانی وسیع و کاملتون.
حالا نمیدونم شما به چه دلیلی این حرف ها رو میزنید ، ولی حتی شما و یک میلیارد نفر دیگه هم بیاد و از من شکایت کنه ، هیچ مشکلی برای من پیش نمیاد و هیچ چیز غیر قانونی در کار من وجود نداره.
در رابطه با سایتی که گفتید ، من هیچ اطلاعی ندارم. دوستانی هم که قصد شکایت دارن ( دلیلش رو نمیدونم) به من پیام بدن تا مشخصات کاملم رو برای ایراد شکایت خدمتشون ارسال کنم.
کسانی که هم که کارت ها رو از من خریدن هیچ چیز غیر قانونی ای مشاهده نکردن و نخواهند کرد. حالا اینکه فروش من به بازار شما و دوستانتون آسیب میرسونه ، اون یه بحث دیگست. موفق باشید

بالا