برگزیده های پرشین تولز

فروش یا تعویض دو تا گوشی NOKIA 603 و SAMSUNG C260 درب دار

doctoriman09

Registered User
لایک‌ها
34
با عرض سلام خدمت بروبچه های گل pt
همونطور که از عنوان تاپیک معلومه قصد دارم این دوتا گوشی رو بفروشم یا اگه مورد خوبی بود تعویض کنم.

1. نوکیا 603
وضعيت ظاهري و ميزان کارکرد گوشي:
عکسا گویای همه چیز هستن گوشی نسبتا تمیز هست آپدیت شده به فیوچر بک 2 با تمامی متعلقاتش! حدود یه سالی هم کار کرده گارانتی هم نداره.
فقط پایین قاب پشتی گوشتی یه کم خط و خش داره.واسه کسی که مهم هست میتونه قاب پشتیشو عوض کنه که نو نو میشه گوشی. چیزی حدودا 17 -18 تومن درمیاد تو علاالدین
هندزفری و کابل یو اس بی فابریک خود گوشی نیست و متعلق به گوشی نوکیا سی 6 هستش مال خودش گم شده که اینا رو گذاشتم به جاش.
یه گارد ژله ای و کیف هم داره که تقدیم خریدار محترم میشه.
یه نکته ای هم ناگفته نمونه چندروزی بود احساس می کردم گوشی یه مقدار کند شده یکی از دوستام بهم پیشنهاد کرد که گوشی رو فلش بزنم که رو به راه رو به راه بشه.بنده هم به توصیه دوستم گوش کردم و بردمش که واسم فلش بزنن متاسفانه طرف ناشی بود و نتونسته بود فلش بزنه گوشی رو بهم داد گفت نتونستم بدش به مغازه روبه رویی منم بهش دادم گوشی رو .گفت بعدازظهر بیا ببر چون داریم تعطیل می کنیم.بعدازظهر زنگ زد که طرف ناقص فلش زده و سیستم عاملت پاک شده و فلش نمیخوره باید دوباره واست بریزم و درگاه یو اس بیتم باید عوض کنم.منم ب خودم لعنت فرستادم که آخه فلش می خواستی چی کار! مثل اینکه خیلی طولانی شد ببخشید دیگه تمومه! طرف یو اس بی رو هم عوض کرد و سیستم عاملم ریخت واسم و خلاصه اینکه هفتصدهزار ریال! وجه رایج مملکت هم بابتش هزینه کردم! اما الان گوشی رو فرمه و مثل بنز کار میکنه خیلی هم سریعه!

عکساشو هم میذارم.
شرایط تعویض:
مادرم به تازگی گوشیشو از دست داده! خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه!! قصد دارم یه گوشی اندرویدی ارزون قیمت واسش بگیرم. هرچی دارین رو کنین ببینیم به کجا میرسیم .بهتر باشه مبلغی هم سر میدم.گوشی طرخ هم قابل قبول نیست! اندرویدی مثل لایو و اینا دیگه...
خودم هم میخام xperia sp بردارم پس هرکی هم اس پس واسه تعویض یا فروش داره میتونه همینجا اعلام کنه!
قیمت:
دوستان تا چند روز پیش قیمت آک این گوشی تو سایت mobile.ir
530 هزارتومان بوده پس قیمتم واقعا منصفانس با توجه به درصدی که کم کردم.
فروش به صورت مزایده هست و فعلا زمان خاصی نداره چون تو ایام امتحاناتیم دیگه! خودتون که درجریانین

قیمت پایه: 279 هزار تومان

فروش فوری:329 هزار

شرايط فروش و تحويل کالا :
بنده اصفهان هستم و دانشجوی اهوازم فروش در این دو شهر حضوری و برای دوستامون در سایر شهرها پست میشه.هزینه پست هم با خریدار محترم هستش.

دوستان هرچی بود با صداقت تمام گفتم دیگه.اگه نیاز به توضیحات اضافی بود بگین.

اینم از عکسا
2.jpg 3.jpg 4.jpg

8.jpg 7.jpg 6.jpg 9.jpg

2.SAMSUNG C260 درب دار

این گوشی هم که ساده هست و به درد گوشی دوم میخوره.واسه خودم گوشی دوم بوده و فوق العاده کم کارد و تمیز خداییش خیلی عروسکه!
رنگشم که نقره ایه.راستش نمیتونم ازش دل بکنم تا حالا پیشنهاد زیادی واسه تعویض و فروشش هم داشتم. ولی الان دنبال یه گوشی دردار می گردم که رو درش ال سی دی داشته باشه تا تماس و اس ام اسایی که واسم میاد رو موقعی که گوشی سایلنته ببینم.مثل نوکیا 7020
بیشتر قصدم تعویض هست!

پس:
شرایط تعویض:
کلیه گوشی های دردار اولویت با اونایی هست ک رو درشون ال سی دی دارن.با گوشی هایی مثل نوکیا 1280 و 101 و ... هم تعویض میشه
قیمت:

60000 تومان
پیشنهاد قیمتم آزاده ولی خدایی قیمت درست بدین.

شرايط فروش و تحويل کالا :
بنده اصفهان هستم و دانشجوی اهوازم فروش در این دو شهر حضوری و برای دوستامون در سایر شهرها پست میشه.هزینه پست هم با خریدار محترم هستش.

دوستانی هم که آپ میدن ما رو شرمنده خودشون میکنن دیگه...

منتظر نظراتتون هستم.

اینم از عکسا
2.jpg 3.jpg 6.jpg

doctoriman09

Registered User
لایک‌ها
34
دوستان صفحه سامسونگه یکم کثیفه وگرنه بدون خط و خش هستش

doctoriman09

Registered User
لایک‌ها
34
بدو که مفته

آپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ

doctoriman09

Registered User
لایک‌ها
34
بدو که مفته

doctoriman09

Registered User
لایک‌ها
34
بدو که مفته

doctoriman09

Registered User
لایک‌ها
34
بدو که مفته

doctoriman09

Registered User
لایک‌ها
34
بدو که مفته

doctoriman09

Registered User
لایک‌ها
34
داداش خداییش خیلی مفت گفتم.کلی هم ضرر دادم.با این قیمت شما 200 هم دست منو نمی گیره. الان n82 , n96 رو هم با همچین قیمتی نمیدن.خارج فروم 260 پیشنهاد سمج داره ندادمش. با عرض شرمندگی زیر پایه راه نداره

doctoriman09

Registered User
لایک‌ها
34
upppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

doctoriman09

Registered User
لایک‌ها
34
خیلی مفته ها.بابا حداقل قیمت پیشنهادیتونو اعلام کنین

بالا