برگزیده های پرشین تولز

فروش یا شراکت در سایت دانلود

Brouz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
یک سایت دانلود بازی و نرم افزار دارم که متاسفانه نتونستم درست حسابی بهش برسم و یک جورایی در حق خودم و سایت ستم کردم
تو کمتر از 4 ماه به رنک 2000 ایران رسید، دیدم خوب پیشرفت کرده کلی هزینه سرور کردم ولی سئوی سایت به مشکل خورد و چندین ماه نزول داشت
دو ماه پیش دوباره تو سیر صعودی قرار گرفت (3000 ایران) که به دلیل آپ نکردن دوباره داره افت میکنه

به نظرم مشکل سایت با سئو حل میشه و با صرف هزینه میتونه در زمان کمی به رتبه های 3 رقمی برسه
مثلا جمعه ها به خاطر اسم سایت و سرچی که میخوره بازدید 2 و حتی 3 برابر میشه ، یا بازی های کامپیوتری اکثرا در صفحه اول گوگله

2 پیشنهاد:
دوستانی که علاقه مند به خرید سایت هستن قیمت پیشنهادی ارسال کنن
و دوستانی هم که میتونن شراکت کنن(هزینه ها و برطرف کردن مشکل سئو) هم پیام ارسال کنن

سایت دانلود بروز
بیش از 70 درصد مطالب سایت ترجمه اختصاصیه

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
الان آمارش چطوریه؟
تعداد آی پی و بازدید

erfanmax

Registered User
لایک‌ها
153
کد نویسیتون استاندارد نیست!
برخی تگ ها رو درست استفاده نکردید و تگ های html5 خیلی کم هستند.
ولی در مجموع سایت خوبیه

Brouz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
الان آمارش چطوریه؟
تعداد آی پی و بازدید
تقریبا 2 هفته ای هست که آمارگیر histat مشکل داره و جاوا رو غیرفعال کردم اما بین 2 تا 3 هزار آی پی و بازدید 5 تا 6 هزار بخاطر آپدیت کم
ولی بازدید نرمال بین 2500 تا 3500 آی پی و 6 تا 7 هزاره که جمعه ها به 4500 آی پی و 13000 تا 19000 بازدید میرسه(با توجه به برنامه بروز شبکه 3)

Brouz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
کد نویسیتون استاندارد نیست!
برخی تگ ها رو درست استفاده نکردید و تگ های html5 خیلی کم هستند.
ولی در مجموع سایت خوبیه
درسته یکسری اشکالات ساده و درشت کنار هم داره که از ابتدا اگه رسیدگی میکردم الان وضعیت سایت اینجوری نمیشد

همون طور که گفتم در 4 ماه به 2000 رسید و روزانه حدود 1.5 ترا پهنای باند مصرف داشت

Brouz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوستان قیمت پایه موجود نیست، قیمت پیشنهادی ارسال کنید
البته اولویت با فردیه که همکاری کنه ، چون کلی هزینه برای سایت شده، فروختن با هر قیمتی برام ضرره

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
سلام
یک سایت دانلود بازی و نرم افزار دارم که متاسفانه نتونستم درست حسابی بهش برسم و یک جورایی در حق خودم و سایت ستم کردم
تو کمتر از 4 ماه به رنک 2000 ایران رسید، دیدم خوب پیشرفت کرده کلی هزینه سرور کردم ولی سئوی سایت به مشکل خورد و چندین ماه نزول داشت
دو ماه پیش دوباره تو سیر صعودی قرار گرفت (3000 ایران) که به دلیل آپ نکردن دوباره داره افت میکنه

به نظرم مشکل سایت با سئو حل میشه و با صرف هزینه میتونه در زمان کمی به رتبه های 3 رقمی برسه
مثلا جمعه ها به خاطر اسم سایت و سرچی که میخوره بازدید 2 و حتی 3 برابر میشه ، یا بازی های کامپیوتری اکثرا در صفحه اول گوگله

2 پیشنهاد:
و دوستانی هم که میتونن شراکت کنن(هزینه ها و برطرف کردن مشکل سئو) هم پیام ارسال کنن

سایت دانلود بروز
درود هموطن : اگه سئو و بهینه سازی حرفه ای خواستید من تضمینی براتون با کم ترین هزینه انجام میدم باتشکر 09370501685 ارتباط در تلگرام

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164

King-Night

Registered User
لایک‌ها
193
چند ترا فضا نیاز دارید؟
و ایا تمایل به همکاری دارید؟؟؟
برنامه نویسی و طراحی و سئو از پایه

Brouz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
چند ترا فضا نیاز دارید؟
و ایا تمایل به همکاری دارید؟؟؟
برنامه نویسی و طراحی و سئو از پایه
فایلها تقریبا 6 ترا میشن ، روزانه هم حدود 700-800 گیگ پهنای باند مصرفیه
اولویتم همکاریه ، فردی که بتونه سئوی سایت رو بهینه کنه و کمک حال هزینه ها باشه

mohammadking99

Registered User
لایک‌ها
42
سلام

2 پیشنهاد:

سایت دانلود بروز

پ.خ پیام دادم
چک بفرمایید

بالا