فروش یا معاوضه تبلت N70S

وضعیت
موضوع بسته شده است.

cadusir

Registered User
سلام
آقا تبلتت خداییش خیلی خوبه و تقریبا تمام مشخصاتی رو که من میخوام داره اما باز دو دل هستم یخورده.
یه کوچولو تخفیف بدین فردا غروب اگر تهران بتونین تحویل بدین میخرمش.
حالا من نمیگم بیست درصد روال جنس دست دوم بدین، چنین انتظاری ندارم.
نظرتون چیه؟ یه کوچولو راه داره؟

kamran-58

Registered User
قابل شما رو نداره ولی زیر قیمت پایه ترجیح میدم نگه دارمش.تبلت سریعیه و مصرف باتری خیلی خوبی داره

Sent from my N70-S

mak.k

محروم از فعالیت تجاری
اگه پایینتر نمیدی من که ترجیح میدم 60تومن بزارم روش آکشو بگیرم از همون سایت که گفتی
تازه یه سایت دیگه پیدا کردم با ارسال رایگان میده 445 تومن
گارانتی هم داره

DRIFT

Registered User
قیمت اخرش چند؟

farzad3620

Registered User
سایت ایران شیپینگ آک تبلت شما رو 449 با ارسال رایگان قیمت داده اینم لینکش فروش فوق العاده تبلت به مناسبت نوروز (تحویل 48 ساعته) - ایران شیپینگ

تبلت شما بیش از سه ماه کارکرده ولی به گفته شما کاملا تمیزه پس حداقل 20% ازش کم میشه البته این قیمتی هست که تو این فروم فروش میره اگه مغازه دار بخواد برداره بیش از 30% کم میکنه خودتون هم میدونید شما هم به این قیمتها راضی نمیشید واسه همینم اومدین تو فروم برای فروش
449 تومن رو 20% کم کنیم میشه حدودا 360 من 370 حاضرم بردارم وگرنه خبرشو بده سفارش بدم . ممنون

kamran-58

Registered User
نه ممنون از پیشنهادت

سایت ایران شیپینگ آک تبلت شما رو 449 با ارسال رایگان قیمت داده اینم لینکش فروش فوق العاده تبلت به مناسبت نوروز (تحویل 48 ساعته) - ایران شیپینگ

تبلت شما بیش از سه ماه کارکرده ولی به گفته شما کاملا تمیزه پس حداقل 20% ازش کم میشه البته این قیمتی هست که تو این فروم فروش میره اگه مغازه دار بخواد برداره بیش از 30% کم میکنه خودتون هم میدونید شما هم به این قیمتها راضی نمیشید واسه همینم اومدین تو فروم برای فروش
449 تومن رو 20% کم کنیم میشه حدودا 360 من 370 حاضرم بردارم وگرنه خبرشو بده سفارش بدم . ممنون
به نظرم بهترین کار اینه که سفارش بدید تا براتون بیارند.این تبلت مناسب مصرف کننده است افت قیمتشو کرده و الکی هزینه بالاتری نمیدید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا