فروش یخچال فریزر ساید بای ساید جنرال الکتریک

وضعیت
موضوع بسته شده است.

poma_2

Registered User
جنرال الکتریک آمریکا قدیم برق 110 به همراه تبدیل 220

کاملا سالم (موتوری و بدنه) بدون برفک

پوسیدگی سطحی زیر در یخچال و گوشه پشت سمت چپ

قیمت: 350,000 تومان

فقط تهران​

فروخته شد​

Last edited:

manotoblog

کاربر تازه وارد
شما کدوم شهر هستی ؟؟
کاملا سالمه ؟؟
نهایت قیمت

poma_2

Registered User
تهران هستم کاملا سالم هست. فکر نمیکنم این بخچالها خراب هم بشن فقط پوسیدگی سطحی در زیر یخچال هست که مشکلی تو کارکرد پیش نیاورده.

am_ete

Registered User
سلام
آقا بیزحمت عکس های دقیقتر وبا سایز بزرگتر از داخل واون قسمتی که فرمودین پوسیدگی داره قراربدین
یخساز و آبریزش سالمه وکارمیکنه؟ فیلترها و سنسورها سالمن؟ الان یه سنسور از ساید بلومبرگ عوض کردشد400هزارتومن !!!
ممنون

poma_2

Registered User
سلام
آقا بیزحمت عکس های دقیقتر وبا سایز بزرگتر از داخل واون قسمتی که فرمودین پوسیدگی داره قراربدین
یخساز و آبریزش سالمه وکارمیکنه؟ فیلترها و سنسورها سالمن؟ الان یه سنسور از ساید بلومبرگ عوض کردشد400هزارتومن !!!
ممنون
چشم امشب عکسهای با کیفیت آپ میکنم. یخساز کار میکنه یعنی موتور شروع میکنه چرخیدن ولی خوب خیلی ساله استفاده نکردم از یخسازش شاید سرویس بخواد. سنسور هم نفهمیدم کدوم میشه؟

am_ete

Registered User
چشم امشب عکسهای با کیفیت آپ میکنم. یخساز کار میکنه یعنی موتور شروع میکنه چرخیدن ولی خوب خیلی ساله استفاده نکردم از یخسازش شاید سرویس بخواد. سنسور هم نفهمیدم کدوم میشه؟
والا من که فنی نیستم ولی مادربزرگم یه سایدبای ساید بلومبرگ داره که هفته اول اسفند91 سنسور یخسازش سوخته بود(بخاطرعدم استفاده ازیخساز)ومجبورشد برای اینکه درسایربخش های الکتریکی یخچال مشکلی ایجادنکنه(البته به گفته تعمیرکار) یه سنسور نو بخرن و جایگزین کنن که فقط400هزارتومن هزینه اون سنسورشد
فکرکنم شماباید به یه تعمیرکارنشون بدین اگه خیلی ساله ازیخسازش استفاده نکردین شایدسنسوریخچال شماهم مشکل داشته باشه

poma_2

Registered User
این چیزیه که میدونم موتور کار میکنه میچرخه یخ بده نده خبر ندارم. ولی خود یخچال فریزر عالی کار میکنند.

am_ete

Registered User
این چیزیه که میدونم موتور کار میکنه میچرخه یخ بده نده خبر ندارم. ولی خود یخچال فریزر عالی کار میکنند.
خب برادر من یه تعمیرکار بیار نشونش بده شایداصلا سالم باشه ومشکلی هم نداشته باشه و فردی هم که میخواد بخره بخواد از تمام امکاناتش استفاده کنه
یا اگر هم مشکلی داشت بگو مثلا200تومن هم خرج داره

poma_2

Registered User
من اصلا وقت این کار رو ندارم کسی که میاد بخره همه چیزش رو تست میکنه همونجا خواست میبره نخواست که هیچ، قیمت ثابت هست.

poma_2

Registered User
والا یخچال خونه بوده کار باهاش میکردم ولی از اونجا که واقعا اندازه اش برا خونه بزرگه و مصرف برقش نسبت به دستگاههای معمولی بالاتره میخوام بفروشم.

از کارکرد هیچ ایرادی نمیتونم ازش بگیرم. عالیه، صدا هم به هیچ عنوان نداره

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا