منتخب بازارچه

فروش یه وسیله ی جالب.به یاد قدیم.مخصوص تیر کمون بازا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hossein137

همکار انجمن عکس و عکاسی
همکار انجمن
امتیاز - 100%
221   0   0
سلام
این تیرکمون برای فروش هست.روی کارتنش زده ساخت ایتالیا.منتها من نمیتونم تضمین کنم که ساخت اون جا باشه.برد خیلی خوبی داره.جنس محکمی داره
این رو چند وقت پیش برای یه سفر بیرون و برای تفریح گرفتم.منتها به کارم نمیاد.یکی دو بار هم دست یه آدم ناشی بود که باعث شد کشش یه سوراخ پیدا کنه(تو عکس ها مشخصه) منتها تو کارکردش هیچ فرقی نداشت.کمی هم رنگ مشکی جای بازوهاش رفته
این رو من 40 خریدم.

قیمت پایه :20.000

عکس ها:

4609_1.jpg

46092.jpg

4611_1.jpg

4612_1.jpg

hossein137

همکار انجمن عکس و عکاسی
همکار انجمن
امتیاز - 100%
221   0   0
نوش 7 ت داره فروش میره
forum.persiantools.com/t381092.html
یکی دیگه هم از اینا اورده اونم 7 میده
سلام
والا من هر چی گشتم تو این تاپیکی که گفتید چیزی پیدا نکردم.مطمئنی لینک رو درست فرستادی؟

hossein137

همکار انجمن عکس و عکاسی
همکار انجمن
امتیاز - 100%
221   0   0
این ازونایی که تو میگی نیست.

____

همه چی جدا ، عکس ها جدا ... :blush:
راستش فروشنده اش رفیقم بود.فکر نکنم انقدر سرم رو کلاه گذاشته باشه.اگه نه میرم مغازه اش رو رو سرش خراب میکنم
یه مدل دیگه داشت.عین همین.مو نمیزد با این.فقط زیر کارتنش ساخت ایتالیا رو نزده بود.میگفت 15 تومن
پ.ن: چاکریم :blush: احسان بیا طرفای ما.بریم با هم عکاسی.خداییش حال میکنم دو نفری بریم عکاسی.ولی هیچ کس نیست :|

Haj_Ehsan

Registered User
امتیاز - 100%
170   0   0
راستش فروشنده اش رفیقم بود.فکر نکنم انقدر سرم رو کلاه گذاشته باشه.اگه نه میرم مغازه اش رو رو سرش خراب میکنم
یه مدل دیگه داشت.عین همین.مو نمیزد با این.فقط زیر کارتنش ساخت ایتالیا رو نزده بود.میگفت 15 تومن
پ.ن: چاکریم :blush: احسان بیا طرفای ما.بریم با هم عکاسی.خداییش حال میکنم دو نفری بریم عکاسی.ولی هیچ کس نیست :|
من خودم فروشگا اینترنتی هم دارم ؛ اونایی که تو نت میفروشن و ... اینطور نیست ؛ این حرفه ای تره.

هسین تو کی رو داری به همکاری دعوت میکنی پسر
من که چیزی بلت نیستم و بدنه‌م قدیمیه و یه لنز 300 تومنی روشه
میام اونجا خجالت میکشم اما فامیلمون سمت خ نظر دم ِ اون بیمارستان سعدی فک کنم میشینه ... اومدم اونجا حتماً میام ؛ تنهایی هم عالمی داره پسر

ErfanOnline

فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 99.1%
116   1   0
داداشی گرون نمیدی ؟ من اینو تو تاپیکم دارم میدم 7 تومنا !

من خودم فروشگا اینترنتی هم دارم ؛ اونایی که تو نت میفروشن و ... اینطور نیست ؛ این حرفه ای تره.

میام اونجا خجالت میکشم اما فامیلمون سمت خ نظر دم ِ اون بیمارستان سعدی فک کنم میشینه ... اومدم اونجا حتماً میام ؛ تنهایی هم عالمی داره پسر
کجاش حرفه ای تره میشه به من توضیح بدی احسان جان ؟
این همینیه که من دارم میفروشم فقط جعبش فرق میکنه ...
اکبند هم هست ماله من
ایشون دست دوم با یه پارگی و رنگ رفتگی رو داره میده 20 تومن !
اگه 40 بهت فروخته که خیلی گرون داده با 40 تومن میتونستی یه تفنگ بادی معمولی دست دوم در حد نو بگیری :)

hossein137

همکار انجمن عکس و عکاسی
همکار انجمن
امتیاز - 100%
221   0   0

دادا یادت رفته.خودت ند وقت پیش گفتی دوربین فقط وسیله است.مثلا" اون عکس از قطره ی آبی که گرفتی.خداییش شاید هی کسی بهش فکر نمیکرد با این تجهیزات یه همچین عکسی بگیره.اما تو خواستی و گرفتی.
بی خیال این حرفا.بدنه های قدیم خودمونی ترند.
تنهایی خیلی بده :D

داداشی گرون نمیدی ؟ من اینو تو تاپیکم دارم میدم 7 تومنا !

کجاش حرفه ای تره میشه به من توضیح بدی احسان جان ؟
این همینیه که من دارم میفروشم فقط جعبش فرق میکنه ...
اکبند هم هست ماله من
ایشون دست دوم با یه پارگی و رنگ رفتگی رو داره میده 20 تومن !
اگه 40 بهت فروخته که خیلی گرون داده با 40 تومن میتونستی یه تفنگ بادی معمولی دست دوم در حد نو بگیری :)
دادا من الان داشتم میگفتم عین همین رو هم داشته میگفته 15. اگر عین همین و با همین جعبه رو شما 7 تومن میدی.من رایگان بهتون تقدیم میکنم.اما مدل مشابه!!!
تفنگ بادی نمیخواستم که.به یاد بچگی خواستیم یه حالی بکنیم و چند تا سنگ در کنیم

Mr.line

Registered User
امتیاز - 100%
9   0   0
هااان :دی ؟
عکس هارو خودت گرفتی ؟ فک کردم از سایت خارجی گرفتی :|
در یک کلمه
"amaZiNG"
خوراک هدشات کردنه ! :دی ! .....

ahijoon

Registered User
امتیاز - 100%
218   0   0
انصافا خیلی خوشدسته... ولی داداش از عکاسیت خیلی خوشم اومد... در حد آتلیه داران عکس میگیری ایول:rolleyes:

hossein137

همکار انجمن عکس و عکاسی
همکار انجمن
امتیاز - 100%
221   0   0
هااان :دی ؟
عکس هارو خودت گرفتی ؟ فک کردم از سایت خارجی گرفتی :|
در یک کلمه
"amaZiNG"
خوراک هدشات کردنه ! :دی ! .....
لول.آره دیگه.مگه اون hossein137 رو نمیبینی :D

انصافا خیلی خوشدسته... ولی داداش از عکاسیت خیلی خوشم اومد... در حد آتلیه داران عکس میگیری ایول:rolleyes:
دادا یعنی ناسلامتی ما هم کار آتلیه انجام میدیما :blush:

کاری به محصول ندارم کیفیت عکسات منو خفه کرده
عکاسی تبلیغاتی هم انجام میدی؟
والا بیشتر علاقه ام پرتره است و طبیعت و ماکرو گرافی.ولی اگه کار حرفه ای نخوای میتونم انجام بدم.
تاپیک های فروشم رو تو قسمت های مختلف ببین.همه اش رو خودم گرفتم

Haj_Ehsan

Registered User
امتیاز - 100%
170   0   0
دادا یادت رفته.خودت ند وقت پیش گفتی دوربین فقط وسیله است.مثلا" اون عکس از قطره ی آبی که گرفتی.خداییش شاید هی کسی بهش فکر نمیکرد با این تجهیزات یه همچین عکسی بگیره.اما تو خواستی و گرفتی.
بی خیال این حرفا.بدنه های قدیم خودمونی ترند.
تنهایی خیلی بده :D

راست میگی ...

خیلی مخلصیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا