برگزیده های پرشین تولز

>>>>> فروش یه گوشی با دوربین سایبرشات 3.2 مگاپیکسل <<<<<

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arash-uzarsif

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان
چندوقت پیش هم یه تاپیک برای فروش این گوشی زدم که دوستان نسبت به این گوشی خیلی کم لطفی کردن ( :lol: ) و بی خیال فروش شدم و گفتم به عنوان گوشی دوم استفاده کنم ازش! ولی باتوجه به فشار زندگی، دوباره تصمیم به فروش گوشی گرفتم! دی:
گوشی مورد نظر SonyEricsson K810 هست!
که دوربین این گوشی خیلی معروفه! مخصوصا فلش گوشی که عن قریب چشم رو کور میکنه! دی:
گوشی کاملا سالمه، جوی استیک گوشی رو تازه دادم تعمیر، که کاملا روان داره کار میکنه، حدود فک کنم یک ماه پیش براش یه باتری خیلی خوبی خریدم که برای پدرم تقریبا 4 روز شارژ نگه میداره (گوشی الآن دست پدرمه!). گوشی رم و هندزفری نداره و بقیه لوازم گوشی موجوده! غیر از تعمیر جوی استیک، گوشی تا به حال تعمیر نرفته و قاب گوشی هم فابریکه!

اول عکس های گوشی رو که از تاپیک قبلی نگه داشتم براتون همین جا آپ میکنم تا صفحه سبک تر باشه و در ادامه چندتا عکس با کیفیت دیگه رو هم در یه سایت دیگه براتون آپ میکنم تا این صفحه راحت تر بیاد بالا! (اون عکس ها چنان با کیفیت هستن که تا دل و روده گوشی پیش رفتن! :lol: و بنابراین اون خش هایی که توی اون عکس ها افتادن، درحالت عادی اصلا معلوم نیستن! من خودم عکس ها رو دیدم جا خوردم! دی: )

گوشی خارج از تاپیک به قیمت 100 فروخته شد!

نکته مهم: فقط به پیشنهادات توی تاپیک پاسخ میدم و به پیغام های خصوصی دوستان ترتیب اثر داده نمیشه! (این جسارت منو ببخشید)

نکته دیگر: بحث کارشناسی و اسپم هم آزاد است!

عکس های کیفیت بالا:

OVERPIC.net � Image Hosting

اینم از سایر عکس ها:

Last edited:

dinamo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
60 ماله من شمارتونو پخ میکنید؟

ali_pc202020

Registered User
لایک‌ها
191
قیمت اخرو پخ کن دادا

arash-uzarsif

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان مثل این که قیمت ها در تاپیک به صورت میلی متری میره بالا!
یکی از دوستان در پ.خ گوشی رو 100 خواستن! ولی اومدم تاپیک، دیدم تا 2صفحه پیش رفته، اونم با 500 تومن و 1000 تومن! :lol:

من نخواستم در پست اول گام افزایشی قرار بدم تا دوستان هرطور که عشقشونه قیمت بدن! :)

الآنم گام افزایشی قرار نمیدم، تا باز هرطور که حال میکنید قیمت بدین! :D

ولی اگه کسی واقعا طالب این گوشیه، قیمت های خوبی بده! چون اگه از این تاپیک هم چراغی برای من روشن نشه، مجبورم گوشی رو بردارم و بزنم تو دل موبایل فروشی های داخل شهر! شما حتی توی تاپیک شمع هم روشن نمی کنید واسه آدم! :lol:
کلی خرج این گوشی نکردم تا به قیمت یه گوشی چراغ قوه بدم بره! خدا وکیلی هرکسی این گوشی رو بخره، میخواد حالش رو ببره! جدی میگم! گوشی حسابی سرحاله! من دلم میخواد گوشی رو اینجا بفروشم تا اگه احیانا یه مصرف کننده این گوشی رو میخره، به قیمت مناسبی خریده باشه! وگرنه تو تاپیک قبلی هم گفتم، بازم اینجا میگم که این گوشی رو موبایل فروش داخل شهر که برای تعمیر جوی استیک برده بودم پیشش، قبل از تعمیر جوی استیک 100 خواست ازم! از من 100 میخره و 140 تا 150 میخواد بفروشه! من نیتم اینه که گوشی مستقیم دست مصرف کننده برسه! یا حداقل یه موبایل فروش با انصاف!
به هرحال شما هم به این قیمت دادنای خودتون ادامه بدین که حسابی حال میکنم با بچه های گل پی.تی
شب آرام...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا