برگزیده های پرشین تولز

فروش یکدستگاه گوشی hd2

murizaki_2000

Registered User
لایک‌ها
17
یک دستگاه گوشی HTC مدل HD2 حدودا" دوماهه که خریداری شده و البته بدون خط و خش .... با گارانتی پرشین تله کام و بیمه نامه نوین .... همراه با رم 8 گیگ و یه کیف چرمی مخصوص A-Case
بفروش می رسد .

قیمت پیشنهادی خودم 550 تومن .....

g93a40adtysq8l7gke0t.jpg

7entbvvuenp4xq83ww4d.jpg

ft3tc05yp0ar6om8rv6.jpg

6m58pvpcilfuuaj9bp8n.jpg

iman-online

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
علت فروشتون چیه ؟
آیا امکان تحویل حضوری در تهران هست ؟

shepesh10

Registered User
لایک‌ها
163
سلام دوست من ببخشيد اين همون گوشيه كه چند روز پيش از يكي از بچه هاي اينجا خريدي؟

iman-online

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز شما طبق این تاپیک این گوشی را به تازگی از همین انجمن خریداری کرده اید .
لطفا بفرمایید که چرا به این زودی تصمیم بر فروش گرفتید ؟
البته منظوری ندارم .

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
جالب بود!
البته نوش 600 تومنه! یعنی 430 باید قیمت پایه بدن
گرچه اینطور که بوش میاد قضیه بوداره و گوشی مشکل داره که سری میخوان بفروشن!

Dr.Amin Gholi

Registered User
لایک‌ها
32
جلب است ! شما 500 خریدین بعدش 550 می خواین بفروشین؟:hmm:

eleboys

Registered User
لایک‌ها
0
گوشی رو ارزون خربده حالا مال خودشه اختیارشو داره... باید ببینید اگر سالم باشه ارزشش رو داره. حیف که دیگه شوق گوشی بازی از سرم افتاد

mohammad.kaveh

Registered User
لایک‌ها
4
مشکل باطری داره درسته ؟!! فقط یکروز باطری رو نگه میداره در بهترین حالت درسته ؟!!
چون اون اقایی که گوشی رو از مشهد به شما فروخت 500 قرار بود به من 470 بده اما خدا خواستو من یه آماری از گوشیش در اوردم که خودشم نفهمید قضیه چیه و من از کجا متوجه شدم :wacko:

البته اینها نظر منه ها شاید هم اصلا اینجوری نباشه روی گوشی مردم حرف در نیاریم خلاصه :f34r:

Last edited:

murizaki_2000

Registered User
لایک‌ها
17
خوب مثل اینکه سر و کله کارآگاههای فروم دوباره پیدا شده !!!! موقع خرید یه جور درافشانی می کنند و موقع فروش یه جور دیگه !!! لازم به ذکره که این قضیه به هیچ کدوم از اونهایی که فکر می کنند بوداره !!! ربطی نداره ... چون از قرار معلوم کارشون فقط و فقط فضولی کردن تو کار ملته !!! یادم نمیاد به خاطر تهمت دزدی که به فروشنده قبلی زدید عذرخواهی کرده باشید !!! احتمالا" فروم ناظر درست و حسابی نداره وگرنه به جای پاک کردن توهینهای شما بهتون اخطار میداد تا مجددا" جرات نکنید تو هرکاری مداخله کنید ..... تقصیری هم ندارید .... از قدیم گفتند گربه دستش به گوشت نمی رسه می گه پیف پیف بو میده !!!!
و اما برای تنویر افکار عمومی :
بنده گوشی رو مفت خریدم یا اصلا" پیدا کردم یا هدیه گرفتم یا هرچیز دیگه .... ولی در هر حال ارزش هرچیزی مشخصه .... یادم نمیاد آکبند این گوشی با گارانتی اصلی 600 تومن شده باشه ؟؟!!! کسی اگه سراغ داره بگه تا بقیه هم بدونند ....
بنده 500 خریدم .... درست ولی همونطور که درجواب یکی از دوستان تو پیام شخصی دادم گوشی رو بدون این کیف و البته بدون رم خریدم ....!!!!
در هر حال کسی اگر تونست روی این گوشی ایرادی اعم از سخت افزاری یا نرم افزاری بذاره بنده گوشی رو بهش کادو میدم ...
باتریش هم مثل سایر HD2 های دیگه کار می کنه و .....
در جواب اون دوستمون هم بگم چون پول نیاز دارم می فروشمش و بنده تهران هستم ...نشون به اون نشون که کامپیوترم رو هم مفت دادم رفت ..... ( تو بازارچه سخت افزار جستجو کنید ... )

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
این که چند خریده چند میفروشه زرنگیه خودشه و اگه قیمتش منطقی باشه ایرادی نیست شاید اون زمان مفت خریده باشه الان بخواد به قیمت بفروشه

البته فکر کنم روی اون گوشی کیف نبود

در کل
دوستان لئو یا به نوعی HD2 همگی باطرهاشون دوام کمی داره در بهترین حالت ممکن در حالت انتظار 2 روز در نتیجه کسی که گوشی دیگه ای قبلش داشته فکر میکنه باطری خرابه

شاید در زمان فیلم دیدن با گوشی هر 1 دقیقه 1 تا 3 درصد از شارژر کسر بشه که این بسته به فرمت فیلم که پردازنده رو اشغال میکنه و نیاز به کد کردن تصویر داره و همینطور بلندی صدا و نور بک لایت متغییره

در نتیجه خیلی بعیده باطری خراب باشه

به فرض که خراب باشه در صورت داشتن گارانتی به راحتی تعویض میشه باطری حتی من دیدم در مواقعی کاملا برد عوض شده

نگران خرابی باطری نباشید خیلی بعید باطری خراب باشه این گوشی تازه تولیده ولی ممکنه مدار باطری مشکل داشته باشه که این مورد توی 1 ساعت کار خودش رو نشون میده در اونصورت هم باز گارانتی داره ولی برد عوض میشه و دیگه سریال برد با خود گوشی نمیخونه بعدا واسه فروش مشکل ساز میشه

در مورد قیمت پرشین تلکام های جدید قیمتی حدود 700 تا 710 دارند البته یاس ارزون تر شده

به نظر من تا 520 ارزش داره

دوستان میتونند با شرط تست یا با واسطه خرید کنند یا در صورت امکان حضوری که حرفی دیگه توش نباشه

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
مشکل باطری داره درسته ؟!! فقط یکروز باطری رو نگه میداره در بهترین حالت درسته ؟!!
چون اون اقایی که گوشی رو از مشهد به شما فروخت 500 قرار بود به من 470 بده اما خدا خواستو من یه آماری از گوشیش در اوردم که خودشم نفهمید قضیه چیه و من از کجا متوجه شدم :wacko:

البته اینها نظر منه ها شاید هم اصلا اینجوری نباشه روی گوشی مردم حرف در نیاریم خلاصه :f34r:
اگر گارانتی یاس باشه که عوض میکنه
اما منم فکر کنم مشکل باطری باشه
هر کسی خواست بخره چک کنه 1230 آمپر باشه نه 900!

mohammad.kaveh

Registered User
لایک‌ها
4
این که چند خریده چند میفروشه زرنگیه خودشه و اگه قیمتش منطقی باشه ایرادی نیست شاید اون زمان مفت خریده باشه الان بخواد به قیمت بفروشه

البته فکر کنم روی اون گوشی کیف نبود

در کل
دوستان لئو یا به نوعی HD2 همگی باطرهاشون دوام کمی داره در بهترین حالت ممکن در حالت انتظار 2 روز در نتیجه کسی که گوشی دیگه ای قبلش داشته فکر میکنه باطری خرابه

شاید در زمان فیلم دیدن با گوشی هر 1 دقیقه 1 تا 3 درصد از شارژر کسر بشه که این بسته به فرمت فیلم که پردازنده رو اشغال میکنه و نیاز به کد کردن تصویر داره و همینطور بلندی صدا و نور بک لایت متغییره

در نتیجه خیلی بعیده باطری خراب باشه

به فرض که خراب باشه در صورت داشتن گارانتی به راحتی تعویض میشه باطری حتی من دیدم در مواقعی کاملا برد عوض شده

نگران خرابی باطری نباشید خیلی بعید باطری خراب باشه این گوشی تازه تولیده ولی ممکنه مدار باطری مشکل داشته باشه که این مورد توی 1 ساعت کار خودش رو نشون میده در اونصورت هم باز گارانتی داره ولی برد عوض میشه و دیگه سریال برد با خود گوشی نمیخونه بعدا واسه فروش مشکل ساز میشه

در مورد قیمت پرشین تلکام های جدید قیمتی حدود 700 تا 710 دارند البته یاس ارزون تر شده

به نظر من تا 520 ارزش داره

دوستان میتونند با شرط تست یا با واسطه خرید کنند یا در صورت امکان حضوری که حرفی دیگه توش نباشه
اقا سیروس ممنون از راهنمایی / نمیدونم چرا این موریزاکی قاط زد یهو من که گفتم شاید این حث ها باشه / برای این که گفتم دارنده قبلیش از عدم نگه داشتن شارژ در طول یک روز شاکی بو رو من مستند گفتم خلاصه فکر کردم شاید باطریش مشکل داشته باشه

zoorg2

Registered User
لایک‌ها
4
اقا جان من گوشی رو دارم.مشکل باتری نداره.یه ذره هفته اول زود تموم میشه بعد که سلولاش آب بندی شد راحت 1.5 تا 2 روز نگه می داره با کارکرد تماس ، گیم وموزیک در حد معمول.گوشی خفنیه.در حالت استند بای خیلی بیش از دو روزه

10 در صد آخرش رو تا 6-7 ساعت نگه می داره!

گوشی گارانتی دار (یاس وپرشین) در حدود 700 قیمتشه.ایشون اگه یه ذره زرنگ باشه حتی اینجا هم برندارن فک کنم به مغازه دار 540-550 بتونه بده به خاطر بیمش

Last edited:

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
پرشین تله کام متفرقست و در صورت خرابی باطری باید حدود 100 تومن پیاده شین
کار من فقط آگاه سازی بود نه تو سر کال زدن همین!
ضمنا من با گارانتی یاس شو خریدم 670 بدون گارانتیش بود 575 تا 590حالا میل خودتونه...
توصیه هم میکنم فقط یاس بگیرین
بیمه هم داره

zoorg2

Registered User
لایک‌ها
4
فروش ایشون به من مربوط نیست منتها چون می دونم می گم.

پرشین درست مثل یاس نمایندگی رسمی هست و اسمش تو سایت سازندس.فقط کامتل متفرقست.

در ضمن بیمه نامه پرشین بهتر از یاسه و در موقع بروز مشکل سهم مشتری رو کمتر از یاس می گیره.(یعنی درصدی که باید مشتری برایتعویض قطعه بده کمتره)

emad_tava

Registered User
لایک‌ها
21
دقیقا دوستون درست میگن پرشین گارانتی کاملا اصلی هستش.
در مورد کاربر murizaki هم من باهاشون برخورد داشتم و فوق العاده انسانه محترمی هستن و یه گوشی ازشون گرفتم که هیچ مشکلی نداشت و حتی قبل از اینکه حضورن برم پیششون معایب ظاهری گوشیرو دقیقا بهم گفتن...

cof

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کلا HTC ها باطری را کم نگه میداه ، در واقع مصرفش بالا هست.
من خودم touch2 دارم. روزی یک بار حتما شارژش میکنم. اگه شارژش نکنم فرداش حتما گوشی خاموش می شه.
کسی که HTC میخواد بخره باید دلیل داشته باشه ، یک سری چیزها مثل صدا ، دوربین ، باطری را باید از خیرش بگذره.
چون گوشی های windows اصولا قدرتشون بخاطر سرعتشون و ویندوز هست.

بالا