برگزیده های پرشین تولز

فروش یک جفت پایونیر TS-6975 اصل ژاپن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Fereydoon R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود
عزیزان این باند ها به مدت 3 تا 4 سال بدون کارکرد موندن و همونطور که از عکس ها مشخصه تو این مدت به همراه طاقچه تو کاور پلاستیکی که خودم براشون درست کردم بودن و از باند های تو جعبه هم تمیز تر موندن . یک جفت از این باند ها اصل ژاپن هست که الان آکبندش 1.200 خرید و فروش میشه . برای تست و عکس کاور پلاستیکی رو باز کردم که فهمیدم اون ژاپنی ها تویترش کار نمی کنه برای همین دادم تعمیر و 60 تومن هم هزینه تعمیرش شده . در هرحال نسبت به باند های تو بازار شرایط بسیار خوبی دارن . قیمت رو 470 میزارم .فقط جفت ژاپنی موجود هست که داخل عکس ها با علامت قرمز مشخص کردم . ارسال برای کل کشور رایگان هست . اگر پیشنهاد قیمت هم دارین لطف کنید و بیان کنید . شاد باشید .

Last edited:

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
.: اخطار :.

سلام دوست عزیزم

تاپیک فروش، باید عکس از کالا داشته باشه و کنار کالا باید کاغذی با سه نوشته‌ی: 1- نام کاربری 2- آدرس فروم و 3- تاریخ قرار داده شده باشه. (نه به صورت تایپ روی عکس و یا ویرایش فتوشاپی اون)
وجود هر کدوم از این سه مشخصه دلیل داره و هر سه لازم هست! در صورت نبودن هر کدوم از سه مورد فوق در عکس‌ها، تاپیک خلاف قانون هست. (اگر در یک تاپیک چند کالا برای فروش قرار بگیره، از هر کالا باید حداقل یک عکس با مشخصات فوق موجود باشه.)
لطفاً قبل از ایجاد تاپیک، عکس‌ها رو تهیه و آماده آپلود کنید.

با این حال چون در بازارچه تازه‌کار هستید، به شما فرصت داده میشه تا طی 24 ساعت حداقل یک عکس با مشخصاتی که ذکر شد به پست اول اضافه کنید. در غیر این صورت طبق قانون، تاپیک شما مسدود میشه.

این تاپیک‌ها رو مطالعه کنید تا بیشتر و بهتر با قوانین و دستورالعمل‌های فعالیت در بازارچه آشنا بشید:

متشکرم.

Fereydoon R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
.: اخطار :.

سلام دوست عزیزم

تاپیک فروش، باید عکس از کالا داشته باشه و کنار کالا باید کاغذی با سه نوشته‌ی: 1- نام کاربری 2- آدرس فروم و 3- تاریخ قرار داده شده باشه. (نه به صورت تایپ روی عکس و یا ویرایش فتوشاپی اون)
وجود هر کدوم از این سه مشخصه دلیل داره و هر سه لازم هست! در صورت نبودن هر کدوم از سه مورد فوق در عکس‌ها، تاپیک خلاف قانون هست. (اگر در یک تاپیک چند کالا برای فروش قرار بگیره، از هر کالا باید حداقل یک عکس با مشخصات فوق موجود باشه.)
لطفاً قبل از ایجاد تاپیک، عکس‌ها رو تهیه و آماده آپلود کنید.

با این حال چون در بازارچه تازه‌کار هستید، به شما فرصت داده میشه تا طی 24 ساعت حداقل یک عکس با مشخصاتی که ذکر شد به پست اول اضافه کنید. در غیر این صورت طبق قانون، تاپیک شما مسدود میشه.

این تاپیک‌ها رو مطالعه کنید تا بیشتر و بهتر با قوانین و دستورالعمل‌های فعالیت در بازارچه آشنا بشید:

متشکرم.
درود
مشکلی نیست . فقط اجازه بدید تاپیک باز بمونه من تا 24 تا 48 ساعت آینده عکس ها رو قرار می دم . با سپاس

Fereydoon R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود
دوستان یعنی کسی اسپیکر ژاپنی نمی خواد ؟ برای خرید قطعی تخفیف هم داره . شاد باشید
UP

Fereydoon R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود
دوست گرامی قیمت مد نظر خودتون رو برام بفرستید . با سپاس

jalal92

Registered User
لایک‌ها
350
درود
دوست عزیز اون عکس آخر که از پشت کواک هست همون اصلیا هست؟

Fereydoon R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود
دوست عزیز اون عکس از پشت اسپیکر هست . شاد باشید

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
آغازگر گرامی
با وجود تذکر داده شده، متأسفانه در مهلت مقرر نوشته اول رو طبق قانون اصلاح نکردید، بنابراین تاپیک شما بسته می‌شه.
اگر لینک عکس قانونی رو به همراه لینک این تاپیک برای من (با پیام خصوصی، کلیک کنید!) بفرستید، تاپیک مجدداً باز میشه. (تاپیک جدید ایجاد نکنید!)
موفق باشید

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
آغازگر گرامی

با توجه به اینکه عکس‌های جدید و با مشخصات قانونی رو برای بنده ارسال کردید، تاپیک شما مجدداً باز میشه.
لطفا سریعاً عکس‌های قانونی رو به نوشته اول اضافه کنید.

متشکرم

Fereydoon R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود
دوستان قیمت به 430 کاهش یافت .

Fereydoon R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود
دوستان چون می خوام هدیونیت بگیرم , با خریدار واقعی راه میام . شاد باشید

jalal92

Registered User
لایک‌ها
350
دوست عزیز نگفتی عکس آخر از پشت همین ژاپنیاست؟؟

s2009

Registered User
لایک‌ها
130
فکر نکنم کسی 430 به اینا پول بده با توجه به تعمیرشون اگه مغازه دار اون قیمت بر میداره بفروشین تا ضرر نکردین در ضنن ماکزیمم قیمت 6975 که اصلش هست 550 هست نه یک و دیویست این قیمت می شه کامپونت الپالاین خرید دوست عزیز

Fereydoon R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود
دوست گرامی چند پست بالاتر پاسخ سوال شما رو داده بودم . بله اون عکس از پشت اسپیکر ها هست و من وقتی خریدم هم به همون حالت بود . اما خدایی صدای معرکه ای دارند , به خصوص برای ماشین هایی که اتاق بزرگی دارند . با سپاس

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا