برگزیده های پرشین تولز

فروش یک دستگاه گوشی ال جی اپتیموس سه بعدی با بسیار نو بدون خط و خش

Hedix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام دوستان یک گوشی ال جی اپتیموس سه بعدی p920 دارم برای فروشمیتونین تو سایتا برین و قیمت واقعیشو ببینیممشخصاتشو مینویسمدو هسته ای یک گیگا هرتزیدوربین با کیفیت اچ دی و قابلیت فیلمبرداری سه بعدیصفحه نمایش 4.3اینچیسرعته فوق العاده بالا همراه با کارت گارانتیتناه مشکل اینه که wifi گوشی کار نمیکنه. که تو ایران زیاد wifi استفاده ندارهتمامه بازی های اچ دی رو روون اجرا میکنهبخاطر مشکل wifi میفروشمش 600 تومن وگرنه هیچ جا زیر 700,نمیدنتنها گوشی دنیاست که سه بعدی واقعی بدونه عینک نشون میدههرکی مشتری بود پخ بده فروش فوری چون به پولش احتیاج دارم وگرنه اصلا نمیفروختمش ا

murizaki_2000

Registered User
لایک‌ها
17

Hedix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
داداش گوشی دسته دوم نوکیا الان 400 تومنه خداییش گوشی با این امکانات محاله زیره 700 کسی بده همین الان دارم با 300 تومن ضرر میفروشمش هر کی خواست پخ بده آخرش 600 تومن نهایتش 580 تومن

دقیقا بلایی که سر منم اومد:wacko:
شرمنده الان کیبردم خوبه دیگه,اگر کسی قصد تعویض داره هم اینجا اعلام کنه وقتی گوشی چینی بالا 100 تومنه من این گوشی که ساخته کره هست و قابلیت سه بعدی داره رو خو نمیشه خیلی ارزون بدم بهرحال همتون تو قیمت ها هستین میدونین چه خبره در ضمن این گوشی چند ماه بیشتر نیست که کار کرده

آقا کیبردتون space نداشته.چشم دراومد تا متنتونا خوندم. اینم آپ حساب کن
داداش آخرش 580 تومن اگر پولشو احتیاج نداشتم قابله شما رو نداشت عزیزم

یعنی اگه می گفت 200 تومن شما می گفتی 100 تومن !!!! اینم آپ حساب کنید !!!راستی با سونی اریکسون ایکس 10 تعویض می کنید ؟؟؟http://forum.persiantools.com/t337760.html
نه بابا ایکس 10 مفت نمی ارزه,بدونه اغراق میگم از s2 بهتره چون من خودم کار کردم با s2 یه سری به سایت mobile.ir بزنید قسمتی که مربوط به این گوشی هست نظر کار بران رو بخونید بهتر میتونین تصمیم بگیرین

Last edited:

foadnnsj

Registered User
لایک‌ها
232
با سلام دوستان یک گوشی ال جی اپتیموس سه بعدی p920 دارم برای فروشمیتونین تو سایتا برین و قیمت واقعیشو ببینیممشخصاتشو مینویسمدو هسته ای یک گیگا هرتزیدوربین با کیفیت اچ دی و قابلیت فیلمبرداری سه بعدیصفحه نمایش 4.3اینچیسرعته فوق العاده بالا همراه با کارت گارانتیتناه مشکل اینه که wifi گوشی کار نمیکنه. که تو ایران زیاد wifi استفاده ندارهتمامه بازی های اچ دی رو روون اجرا میکنهبخاطر مشکل wifi میفروشمش 600 تومن وگرنه هیچ جا زیر 700,نمیدنتنها گوشی دنیاست که سه بعدی واقعی بدونه عینک نشون میدههرکی مشتری بود پخ بده فروش فوری چون به پولش احتیاج دارم وگرنه اصلا نمیفروختمش ا
داداش evo 3d هم سه بعدیه
محض اطلاع

Hedix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
داداش evo 3d هم سه بعدیه محض اطلاع
بله عزیزم منم گفتم اولین گوشی نگفتم تنها گوشی سه بعدیدر ضمن دوست خودم evo 3d داره واصلا قابل قیاس نیست با این گوشی,حافظه داخلی این گوشی 8 گیگه و کیفیت فیلمبرداریش فول اچ دی هست در حالی که evo حافظه داخلیش تنها 1 گیگه و فیلمبرداریش 720 هست و از لحاظ وزن و ضخامت بسیار بدنه بد فرم و بی کیفیتی داره تو سایت ها سرچ کنیدموفق باشید

foadnnsj

Registered User
لایک‌ها
232
بله عزیزم منم گفتم اولین گوشی نگفتم تنها گوشی سه بعدیدر ضمن دوست خودم evo 3d داره واصلا قابل قیاس نیست با این گوشی,حافظه داخلی این گوشی 8 گیگه و کیفیت فیلمبرداریش فول اچ دی هست در حالی که evo حافظه داخلیش تنها 1 گیگه و فیلمبرداریش 720 هست و از لحاظ وزن و ضخامت بسیار بدنه بد فرم و بی کیفیتی داره تو سایت ها سرچ کنیدموفق باشید
ممنون بابت توضیحات
خودم اوو دارم:)

بالا