برگزیده های پرشین تولز

فروش یک سایت عاشقانه و ایده آل

saymon2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
قیمت 35 تومن کسی نمیخواد>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893
به حروم خور :)
پستت هم گزارش شد .
واقعا فکر میکنی بعد از پولی که از من خوردی و آبرویی که بردی ولت میکنم ؟؟؟؟؟؟
دیدی که کلبه عشق فیلتر شد ؟ کار من بود و کشش بدی کلاهبرداریهاتو ایندفعه ولت نمیکنم :))

باریکلا .

saymon2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
http://forum.persiantools.com/threa...گرمی-به-همراه-انجمن-فعال.481503/#post-8593024

www.kandida.org

www.bestfamily.ir

vanak.ir به زودی

مدیرای اینا هم ادمن میتونین برین و بپرسید که سایتشونو چطور تحویلشون دادم و چه کارها که بعد از فروش براشون انجام دادم. bestfamily.ir بعد از مهدی فروخته شد الانشم به مدیر جدیدش دارم کمک میکنم تو سایتیش کافیه برین و بپرسین . کاربراشم میشناسن

بعد شما میای این پست های بی شرمانه میزاری که چی بشه؟؟؟؟ خودتو نخندون برادر من .
کلبه ی عشق بخاطر تصاویر عاشقانه فیلتر شد اخطار برا ایمیل اومده اما من ندیده بودم و فیلتر کردن . وقت تمدید دامنه فرا رسید از سایت سازماندهی هم ایمیل مبنی بر شروع فعالیت کلبه و رفع فیلترینگ اومده اما فعال نمیکنم ./ جهت اطلاعت

هرکیم ندونسته دینشو میده به این اقا و حرفاشو باور میکنه

webara.org هم سایت خودمه به زودی فعال میشه هاستش ترکیده

برین از هرکی میخواین بپرسید.

مدیر کل سایت های بزرگی بودم :
aloneboy.com
azardl.com
khiyanat.com

بین سایت های عاشقانه هم میتونید بپرسید :
سایت عاشقانه بوسه
سایت عاشقانه کاکتوس
سایت عاشقانه سلام عزیزم(اخیرا هک شده)

بپرسید مدیر کل سایت کلبه ی عشق چطوره میگن

saymon2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

saymon2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نیما !
این سایت با بازدید دو برابر از علی خریدی 80 و حالا با بازدید کمتر میدیش 150 :)
نگو بتوچه که میدونم !
بمن ربط نداره اما خب اینکه چجوری دلت میاد سایت رو که هنوز نخریده بفروشی برام سواله :)
ولی در کل سایت خوبیه (نکته مهم : بقول دوستمون الان پول تو عاشقانه هست)
خوب بفروشی .

http://forum.persiantools.com/threads/فروش-سایت-عاشقانه-خیانت.403810/#post-7282512

شما همرو اینطوری سرکیسه میکنی عزیز؟؟؟؟

شمارمو پخش کردی تو نت بازم چیزی نگفتم .
مدیراا لطفا با این فرد یه برخوردی بکنن من چند ماهی کاری بکارشون ندارم اما تهمت و... رو تو تاپیک عمومی زیر پست ادم بی شرمانه هست.صلاح دونستین اسپم هارو یکی پاک کنه ممنون میشم

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893
فکر کنم با این کولی بازیا کاری نمیشه کرد .
متاسفانه پول حرومی که خوردید شمارو دروغگو هم کرده !
میبینی ؟!
خودت با حرفهای خودت خودتو محکوم کردی !!!
از کجا میگم ؟
اول گفتی چی ؟ کلبه عشق روی عکسهای عاشقانه فیلتر کردن ؟ یعنی سایت زیر نظر شما بوده ؟
و خودتون هم میگید که سایت مال شما بوده و .... ؟
سوالم اینه که چطور سایت رو فروخته بودی اما فقط بخاطر اینکه دامین انتقال داده نشده بود رو دوباره روی هاست خودت بالا آوردی و ....
در ضمن تناقض حرفهات منو کشته : ))))
در ضمن من علی هستم و همونی که یروز سایتو ازت خرید اما بعد از امتحانات اومدی و دیدی سایت از 14 هزار اومده به 3 هزار و ....
دوست عزیز به حتم میگم پول حروم بوده که دروغگوتم کرده .
اوکی ؟
یاعلی

saymon2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
عزیز مثل اینکه شما یادت نمیاد چرا دامنه پس گرفته شد؟؟ چند بار من دامنرو برات فعال کردم که بتونی انتقال بدی به نیک اما اینکارو نکردی؟؟؟؟؟ بعد ایمیل اخطاریه اومدو منم بشما گفتم و توجه نکردین حتی ایمیل ها هم تو هاست موجود بود اما انکار کردین و گفتین چیزی نمیشه . دامنرو هم انتقال ندادی دامنه هم به اسم من بود منم کشیدم بستم سایتتو که بری انتقال بدی. هاستتم چند روز ساسپند شد توجهی نکردی. عزیز فیلترینگ سایت بخاطر بی توجهی های شما بود و کم تجربگی من که فرصت دادم ادامه کار بدی . بعد ها با کلی ایمیل و پیام تو سایت internet تونستم نسبت به رفع فیلترینگ اقدام کنم .

عمو این راهی که میری اخر نداره شما هرچی بد میگی بگو . من مشتریام تنها شما یک نفر نیستی. شما یجای کارت نمیلنگید شمارمو پخش نمیکردی تو نت .برادر از حروم و دین حرف نزن که به یکی از وب سایت هایی که شمارمو پخش کردی نگاه کنن میبینن چه بدو بیرایی گفتی و جنسیت منو مونث کردی تا زنگ خورم بیشتر بشه .

مشکلی نی شما خوب ما بد .

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893
من در مورد بحث اول حرفی ندارم چون کاملا قضیه روشنه .
اما در مورد شماره هم باید عرض کنم منم شمارم پخش شده (نکنه خودم پخش کردم ؟)
اگرم کسی رو اینجا داری بگو بیاد سیم کارت رو 10 دقیقه روشن میکنیم و کمتر از 200 تا اس با 200 تا میس کال بود اسممو عوض میکنم .
البته میدونم کار خودته و من زورمو با حق گویی به اثبات میرسونم دوستم نه با پخش شماره (این بچه بازیا به من نیومده و باشه برای اهلش)
در کل بنده بعد از اون اتفاق که آبروم رفت (پول صدقه سر بچم) درس عبرتی برام شد (در این مورد ازت تشکرم میکنم چون واقعا تجربه رو همیشه از آدمای حلال خور نمیشه بدست آورد و شماها هم میتونید درس بدید)

در کل این تاپیک و شمارو به خدا میسپارم و احیانا اگه نیاز میدونی خصوصی بده که خودم درخواست بدم به مدیران که اسپم های بنده رو پاک کنند و فکر کنم تو این چند مدت شفاف سازی کرده باشم و دیگه هم حوصله اینکارارو ندارم .

(پ.ن : با تاپیک دیگه سر نمیزنم مگر خصوصی بدید که بیام و درخواست حذف بدم)

یاعلی

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
میتونم بپرسم نام کاربریتون داخل الون بوی و کلبه ی عشق چی بوده؟؟؟

saymon2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تو هردو اسمم عای بود . الون بوی مدیریت انجمنش برعهده من بود اون زمان ها که انجمنش نترکیده بود . بعدش مدیرش با کاربرا مشکل پیدا کرد و اخراج کر منم کلبه ی عشق رو زدم و کاربرا اومدن انجمن من .

saymon2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من در مورد بحث اول حرفی ندارم چون کاملا قضیه روشنه .
اما در مورد شماره هم باید عرض کنم منم شمارم پخش شده (نکنه خودم پخش کردم ؟)
اگرم کسی رو اینجا داری بگو بیاد سیم کارت رو 10 دقیقه روشن میکنیم و کمتر از 200 تا اس با 200 تا میس کال بود اسممو عوض میکنم .
البته میدونم کار خودته و من زورمو با حق گویی به اثبات میرسونم دوستم نه با پخش شماره (این بچه بازیا به من نیومده و باشه برای اهلش)
در کل بنده بعد از اون اتفاق که آبروم رفت (پول صدقه سر بچم) درس عبرتی برام شد (در این مورد ازت تشکرم میکنم چون واقعا تجربه رو همیشه از آدمای حلال خور نمیشه بدست آورد و شماها هم میتونید درس بدید)

در کل این تاپیک و شمارو به خدا میسپارم و احیانا اگه نیاز میدونی خصوصی بده که خودم درخواست بدم به مدیران که اسپم های بنده رو پاک کنند و فکر کنم تو این چند مدت شفاف سازی کرده باشم و دیگه هم حوصله اینکارارو ندارم .

(پ.ن : با تاپیک دیگه سر نمیزنم مگر خصوصی بدید که بیام و درخواست حذف بدم)

یاعلی
منکه کلا شماره شمارو ندارم . شماره ایرانسلمو هم که مدیر قبلی سایت خیانت دات کام بخاطر فاش شدن عکساش تو سایت وچون من عکساشو برنداشتم و به پلیس سایبری گزارششو دادم که دخترارو قول میزنه و... شمارمو پخش کرد تو نت .اما شماره دومم که جنابعالی زحمتشو کشیدی حتی پیام خصوصی دادین که شمارتو پیدا کردمو... خوشبختانه با پلیس فتای تبریز گفتگو هایی مبنی بر کار های رضا انجام داده بودم که باعث شده بود اشناییتی باهم داشته باشیم و سایت هایی که شمارم پخش شده بود رو بستن .

منم کاری با این حرفای شما ندارم . پیام ها هم بمونه واسه قضاوت دوستان .خودشون میگیرن مطلبو .

بازم میگم من دفعه اولم نیست که به کسی سایت میفروشم و اینقدر حالیمه که با ابروم بازی نکنم و چون دفعه اخرمم نمیشه که سایت بفروشم از کارهای این چنین دوری میکنم مشکل از من نیست دوست عزیز.
یه کاسب بیشتر محل کسبشو محکم میکنه تا اینکه جا پس بکشه و با کارای این چنین ابروشو بهم بزنه

بالا