برگزیده های پرشین تولز

فروش یک عدد هارد 2 تر اکسترنال معیوب

tiger1

Registered User
لایک‌ها
171
با سلام خدمت تمامی دوستان
یک عدد هارد اکسترنال آداپتوری 2 ترا بایت مدل my book (وسترن) موجود می باشد هارد یک مدت کاملا سالم بود تا این که یک روزی شروع به ایجاد مشکل کرد یعنیباید هارد را چند بار خاموش و روشن می کردم تا هارد شناسایی میشد و گاهی هم هر کار میکردم شناسایی نمیشد بعد از این مشکل من هم اطلاعات روی هارد کپی گرفتم و هارد را گذاشتم داخل کمد که حالا بعد از حدود 1 ماه قصد فروشش را دارم متاسفانه الآن هارد نه کابل usb داره و نه آداپتور که بخوام آن را تست کنم کارتون هارد هم یک قسمتش کمی پارگی داره .
شاید دوستان بتوانند مشکل هارد را برطرف کنند و بشه ازش استفاده کرد .
هارد تا حالا نه باز شده و نه تلاشی انجام شده برا تعمیرش و هیچ گونه شک و ضربه ای هم ندیده ( روی بدنه هارد کمی خط و خش هست )
پس فقط خود هارد ارسال میشه و کالا هم معیوب در نظر گرفته شده پس دوستان خواهشا هر سوالی دارید بپرسید که بعدا مشکلی پیش نیاد .
راستی روی هارد هم حدود 2 ترا آرشیو فیلم قرار داره
قیمت هم پیشنهادی

عکس با نام کاربری

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
با سلام خدمت تمامی دوستان
یک عدد هارد اکسترنال آداپتوری 2 ترا بایت مدل my book (وسترن) موجود می باشد هارد یک مدت کاملا سالم بود تا این که یک روزی شروع به ایجاد مشکل کرد یعنیباید هارد را چند بار خاموش و روشن می کردم تا هارد شناسایی میشد و گاهی هم هر کار میکردم شناسایی نمیشد بعد از این مشکل من هم اطلاعات روی هارد کپی گرفتم و هارد را گذاشتم داخل کمد که حالا بعد از حدود 1 ماه قصد فروشش را دارم متاسفانه الآن هارد نه کابل usb داره و نه آداپتور که بخوام آن را تست کنم کارتون هارد هم یک قسمتش کمی پارگی داره .
شاید دوستان بتوانند مشکل هارد را برطرف کنند و بشه ازش استفاده کرد .
هارد تا حالا نه باز شده و نه تلاشی انجام شده برا تعمیرش و هیچ گونه شک و ضربه ای هم ندیده ( روی بدنه هارد کمی خط و خش هست )
پس فقط خود هارد ارسال میشه و کالا هم معیوب در نظر گرفته شده پس دوستان خواهشا هر سوالی دارید بپرسید که بعدا مشکلی پیش نیاد .
راستی روی هارد هم حدود 2 ترا آرشیو فیلم قرار داره
قیمت هم پیشنهادی

عکس با نام کاربری

سلام . یو اس بی 2 هست ؟

nasabamm

Registered User
لایک‌ها
111
سلام برای شروع 50 خریدارم

tiger1

Registered User
لایک‌ها
171
یه قیمت پایه و فوری بزارید بهتر نیستش ؟ الویت فروش تو پیغام خصوصی هستش یا در تاپیک ؟
با سلام
دوست عزیز حقیقت نمیدونم این هارد چه قدر ارزش داره که بخوام قیمت پایه بگذارم اولویت هم چه داخل خصوصی و چه در تایپیک فرقی نداره اگر قیمتی در خصوصی اعلام شد همینجا نیز بیان می کنم .

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
اگه فروش به صورت مزایده است که طبق قوانین شما باید داخل تاپیک قیمت شروع و قیمت فوری و تاریخ پایان رو اعلام کنید و قیمت های پ.خ هم به هیچ عنوان ملاک نمی باشد

Sent from my LG G5 using Tapatalk

tiger1

Registered User
لایک‌ها
171
اگه فروش به صورت مزایده است که طبق قوانین شما باید داخل تاپیک قیمت شروع و قیمت فوری و تاریخ پایان رو اعلام کنید و قیمت های پ.خ هم به هیچ عنوان ملاک نمی باشد

دوست عزیر بنده عرض کردم قیمت پیشنهادی در نتیجه به بالاترین پیشنهاد هم فروخته می شود . کجای تایپیک اعلام شده به صورت مزایده ؟

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
بالا ترین پیشنهاد = مزایده

tiger1

Registered User
لایک‌ها
171
من نمی دونم یک هارد اونم خراب چیه که اسم مزایده بهش بخوره ؟؟؟؟ هر کی ندونه فکر می کنه زیرخاکی داریم معامله میکنیم.
عرض کردم کالا خراب هست و قیمت پایه نداره چون مشخص نیست ارزش کالا دقیقا چه قدر است. حالا شما باز بگو قیمت پایه چقدره

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
اصلا هیچ ربطی نداره
شما بگو یه برگ کاه!!!!! وقتی می گه به بالاترین قیمت یعنی مزایده
شاید مشکل از مدارس ماست که زبان فارسی رو خوب تدریس نمی کنن

tiger1

Registered User
لایک‌ها
171
آقا من بگم مزایده مشکل شما حل میشه ؟؟؟؟؟ آقایون اصلا این کالا مزایده حالا خوب شد ؟؟؟ الآن شما ok هستید ؟؟؟؟من برای این نمی گم مزایده چون قیمت پایه ندارم
خوب دوست عزیز جنسی که معلوم نیست اصلا چه قدر ارزش داره قیمت پایه نداره یا حداقل اول یک کارشناس باید جنس را ببینه بعد تعیین قیمت کنه نه من که اصلا وسیله ندارم هارد را بررسی کنم چه برسه به این که در موردش قیمت هم بدم حالا با این اوصاف من چطور قیمت پایه تعیین کنم ؟؟؟؟؟ شما که مدرسه رفتید و مثل ما بی سواد نیستید خودتون بگید چقدر تعیین کنم ؟

Last edited:

amir1365

همکار بازارچه
همکار انجمن
لایک‌ها
215
با سلام
در صورت مزایده یا فروش فوری قیمت مد نظر و گام افزایشی در پست اول قرار داده شود.
با توجه به اولین و منصفانه ترین قیمت ، قیمت پایه را در نظر بگیرید ، مطمعنا دوستانی که نظر خود را اعلام میکنن از قیمت ها با خبر هستند.
تشکر.

بالا