برگزیده های پرشین تولز

فروش یک عدد گیم پد Logitech ChillStream

Sir_MKH

Registered User
لایک‌ها
19
سلام

یک عدد گیم پد Logitech ChillStream دارم .این به نوعی گیم پد دومم بوده و کمتر استفاده شده.کاملا سالم و تمیز هست.این گیم پد داخلش فن داره و امکان خنک کردن دست شما رو داره تا موقع بازی کردن های طولانی دستتون عرق نکنه.این گیم پد یکی از خوش دست ترین گیم پد های تولید شده تا به حال است و ارگونومیش فوق العاده هست و به عنوان مثال از دسته Xbox خیلی خوش دست تره....گارانتی آواژنگ داشته که تموم شده.الان دیگه تو بازار گیر نمیاد و ساده ترین و ارزون ترین گیم پد های لاجیتک از 110 - 120 شروع می شه به بالا...

Logitech_Chillstream_Controller-33770c63.pngchillstream_back.jpg

logitech_chillstream_03_thumb.jpgsitj02b.velika.jpg

Photo0468.jpg

پایان مزایده : چهارشنبه ساعت 9 شب

قیمت پایه : 50,000

فروش فوری : 100,000

گام افزايش : 5000

هزينه ارسال با خريدار

تحويل حضوري در تهران يا كرج

Last edited:

Pooriya.a

فروشنده معتبر
لایک‌ها
505
سلام

برای اجرایی هرچه بهتر قوانین از شما خواهشمندم عکس با نام کاربری رو حتما اپلود کنید ! (طبق قانون 12ساعت مهلت برای قرار دادن عکس با نام کاربری وجود داره بعد از 12ساعت تاپیک قفل/آرشیو خواهد شد !! )

موفق و موید باشید / ارادتـــــــــ

Sir_MKH

Registered User
لایک‌ها
19
سلام

برای اجرایی هرچه بهتر قوانین از شما خواهشمندم عکس با نام کاربری رو حتما اپلود کنید ! (طبق قانون 12ساعت مهلت برای قرار دادن عکس با نام کاربری وجود داره بعد از 12ساعت تاپیک قفل/آرشیو خواهد شد !! )

موفق و موید باشید / ارادتـــــــــ

دوست عزيز عرض كردم :‌

عکس با رعایت قوانین تا شب
:blush:

DiGiGipsY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
salam
1:
50,000T

soheil_eshghi

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
55 هستم به شرط مهلت تست
یه دونه رو خودم داشتم البته مدل ps3 رو
خیلی دنبال این بودم پیدا نشد
اگه فنش و جوی استیک هاش مشکل نداشته باشه عالیه

30we

Registered User
لایک‌ها
135
60 هستم
حضوری تهران

alitondar

Registered User
لایک‌ها
55
سلام
اگه امکانش هست از 4 طرفش عکس بزارید.

soheil_eshghi

Registered User
لایک‌ها
1
برای تست اگه کسی رو دارید تهران بفرستید بیاد حضورا تست کنه ببره.اگه نیست شرمنده ام نمی تونم بفرستم بعد واریز کنید.:blush:

مشکلی نیست واریز میکنم
بفرستید در نهایت اگر مشکلی داشت بر میگردونم و شما هم پول واریزی رو بر میگردونید

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
با سلام
من الان تهران نیستم ولی تا چند روزه دیگه میام تهران.مهلت تست شما چند روزه؟
من 70 هستم

Sir_MKH

Registered User
لایک‌ها
19
با سلام
من الان تهران نیستم ولی تا چند روزه دیگه میام تهران.مهلت تست شما چند روزه؟
من 70 هستم

دوست عزیز بار چندم می گم مهلت تست صرفا در حضور بنده و نیم ساعت،1 ساعت.مگر اینکه طرف مقابل از با سابقه های سایت باشه!جنسی که گارانتی نداره رو بفرستم جایی خدایی نکرده خربدار خراب کنه بنده نمی تونم مسئولیتشو بر عهده بگیرم.اگه از بچه های با سابقه سایت بود یا از با سابقه های سایت تاییدشون می کردن 1 روز بعد از واریز وجه مهلت تست می دم.

30we

Registered User
لایک‌ها
135
دوست عزیز بار چندم می گم مهلت تست صرفا در حضور بنده و نیم ساعت،1 ساعت.مگر اینکه طرف مقابل از با سابقه های سایت باشه!جنسی که گارانتی نداره رو بفرستم جایی خدایی نکرده خربدار خراب کنه بنده نمی تونم مسئولیتشو بر عهده بگیرم.اگه از بچه های با سابقه سایت بود یا از با سابقه های سایت تاییدشون می کردن 1 روز بعد از واریز وجه مهلت تست می دم.
ما که از باسابقه ها حساب نمیشیم اما ممکنه باسابقه ها تاییدمون کنن.....تهران حضوری میخوام یه مهلت تستی هم برای اینکه برم خونه ببینم کار میکنه و مشکل نداشته باشه میخوام....البته مریض هم نیستیم جنس سالم مردم رو خراب کنیم تحویل بدیم.
60 هستم.

Sir_MKH

Registered User
لایک‌ها
19
ما که از باسابقه ها حساب نمیشیم اما ممکنه باسابقه ها تاییدمون کنن.....تهران حضوری میخوام یه مهلت تستی هم برای اینکه برم خونه ببینم کار میکنه و مشکل نداشته باشه میخوام....البته مریض هم نیستیم جنس سالم مردم رو خراب کنیم تحویل بدیم.
60 هستم.

من حواسم به امتیاز بازارچه شما نبود!به هر حال دوستانی که بالای 15 تا امتیاز بازارچه دارند 1 روز مهلت تست در منزل داده می شه!:p

دوست عزیز قصد جسارت به کسی نداشتم ولی متاسفانه اتفاق افتاده....

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
داداش عزیزم این در کل چقدر کار کرده ؟ خط و خش روش هست ؟ یا تمیزه و رنگ رفتگی نداره ؟
کدوم سمت تهرانید و 1روز فرصت تست میدید ببریم خونه ؟ چون برای داداشم میخوام و باید اون تست کنه تو خونه

بالا