• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

^-^ فروش یک عدد iPhone 4 S های کپی ، مشابه اصلی ، ظاهرش مو نمیزنه ... ^-^

ItsMeRSeDe

Registered User
لایک‌ها
60
سلام دوستان راستش اون ایکس 8 رو با این گوشی معاوضه کردمش ولی خب قرار هست فردا یا هفته ی دیگه برم تهران می خوام موس و پد و هدست بخرم برای ترنومنت ترجیح دادم اینو بفروشمش که پول اونا در بیاد ( این مدل واقعا شبیه نمونه اصلی هست ، کلی هم نرمافزار توش بود که من دیدم شاخ در آوردم ... ) قیمت آکشم فکر می کنم توی تهران بین 350-400 باشه اینطور که توی سایت ها دیدم ...
تاچش Capactive هست که تقریبا تو مایه های گوشی های Corby و مشابه اون هست ...
داخل خودشم کلی نرمافزار هست که جاوا ساپورت میکنه گوشی ، ولی خب نرمافزارایی که توش بود بیشتر برای شبیه این بود که نرمافزاری از iOs یا آندروید به جاوا برگشته ...
مدل 64 گیگ هست که حافظه داخلیش 4 گیگ هست ...
جعبه و لوازم جعبه و حتی خود گوشی مشابه اصلیش هست ...
به طوری که حتی درب پشتش هم پرس هست و سیم هم از بقل میخوره ولی نیاز به کات کردن سیم نیست ...
عکس هم تا شب میگیرم با نام کاربری میگیرم ...
فارسی رو هم کامل پشتیبانی می کنه اگر سوال دیگه ای بود در خدمتم ...
قیمت هم با توجه به قیمت آکش من پایه رو 150 قرار میدم ...
قیمت فروش فوری : 200 ...
ضمنا در مورد کارکرد گوشی باید بگم که گوشی رو امروز گرفتمش و تقریبا میشه گفت آک هست با این تفاوت که نصف قیمت دارین می خرین ... تمیزه تمیز ...
اینم عکس ... :
مشاهده پیوست 180738مشاهده پیوست 180739مشاهده پیوست 180740مشاهده پیوست 180741مشاهده پیوست 180742مشاهده پیوست 180743مشاهده پیوست 180744مشاهده پیوست 180745مشاهده پیوست 180746مشاهده پیوست 180747

Last edited:

sezareza

Registered User
لایک‌ها
95
دوست عزیز دوربینش چجوریاست؟

ItsMeRSeDe

Registered User
لایک‌ها
60
سيستم عامل نداره؟

چرا داداش جاوا داره نمی دونم چه ورژنی ، به طور پیشفرض هم رو خودش کلی نرمافزار هست ، از جمله ... یاهو ، اسکایپ ، فروت نینجا و 3-4 صفحه بازی و نرمافزار دیگه

دوست عزیز دوربینش چجوریاست؟

بد نیست ، فکر کنم 2 باشه یا 3.2 ، دقیق نمی دونم ، ولی خب کیفیتش بد نیست ... میشه تحملش کرد :D

بالا