برگزیده های پرشین تولز

فروش ((** فروش یک عدد xbox one 1Tra بهمراه بتلفیلد 1 **))

Persian-Masoud

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
737
بسم تعالی

دوستان یک عدد xbox one 1TB بهمراه بازی محبوب بتلفیلد 1 موجوده

یک دسته داره کنسول
فوق العاده تمییز دارید آک میخرید.

قیمت رو سرچ کردم ارزونترین جا بدون داشتن بازی قیمتش 1 تومن هست اونم
فروش ویژه زده. دیجی کالا هم 1140 زده
قیمت من با توجه به مشابه اکبند بودن و داشتن بازی :
پایه: 800
فوری: 850

https://www.digikala.com/Product/DKP-142988/کنسول-بازي-مايکروسافت-مدل-Xbox-One-ظرفيت-1-ترابايت

تلگرام»
09024424321

photo_2017-11-16_09-31-36.jpg photo_2017-11-16_09-31-38.jpg

Last edited:

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
سلام بدون بازی بتلفید چند؟

Persian-Masoud

لایک‌ها
737
والا باهم هستن و بازی فیزیکی نیست
قیمت هم ندارم راستش پیشنهاد بدین اگه منصفانه باشه تقدیم میکنم. فروشنده واقعی هستم

moosavi2015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
سلام.قیمت مدنظرتون چقدر هست؟

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
سلام
داداش پایینترین قیمتی که از اون کمتر نمیفروشین را واسه بنده لطف کنید بفرستین

mrmco

Registered User
لایک‌ها
75
وان اس باگارانتی 18 ماه سریر 950 تومنه اونوقت اینو 850 کمتر بده ضرر کرده:confused:
اولا گارانتی توی ایران در زمینه کنسول های بازی یعنی کشک :general208:
ثانیا من برای اینکه بزخر و دلال توی انجمن بسیار فعال هستن صرف گفتن این قیمت برای جلوگیری از شیره مایدن روسر دوستمون بود
ثالثا شما خواهانی برو همون رو بخر از ایشون نخر
موفق باشی
در پایان لازم به تذکر می دونم برای بازکننده تاپیک و فروشنده محترم Xbox one عزیز سرت رو شیره مالی نکن مضافا زیر 850 بدی ضرره چون فروش one طبق اخبارهای رسیده در سایت های خبری بازی رو به رشد عجیب هست .

Mohsenps82

Registered User
لایک‌ها
47
اولا گارانتی توی ایران در زمینه کنسول های بازی یعنی کشک :general208:
ثانیا من برای اینکه بزخر و دلال توی انجمن بسیار فعال هستن صرف گفتن این قیمت برای جلوگیری از شیره مایدن روسر دوستمون بود
ثالثا شما خواهانی برو همون رو بخر از ایشون نخر
موفق باشی
در پایان لازم به تذکر می دونم برای بازکننده تاپیک و فروشنده محترم Xbox one عزیز سرت رو شیره مالی نکن مضافا زیر 850 بدی ضرره چون فروش one طبق اخبارهای رسیده در سایت های خبری بازی رو به رشد عجیب هست .
هیچ جا بیشتر از 600یا 650 این کنسول رو نمیخرن٬شما اصلا از قیمت خبر نداری٬الان وان اس آک رو بین 850 تا 900 میتونی پیدا کنی

Last edited:

mrmco

Registered User
لایک‌ها
75
اثبات شد دلال های که بدور از هرگونه انصاف هستن در این انجمن موجودن و فعال این یک.
منظور بنده از فروش رو به رشد کنسول وان برای اونهایی که ملتفت هستن کاملا قابل فهم هست و نیازی به سبک و سنگین کردن نداره این دو.
واقعا فرق کنسول وان قدیمی با اس چیه ؟ واقعیت هیچ, فقط در یه چیز قابلیت 4k بهش اضافه شده و تغییر FPS(فریم ریت) بازی مثلا اگر در وان قدیم بازیryse با 20fps اجرا میکرده حالا 40 نه بگو 60fsp اجرا میکنه چنانچه بازی انچارتد در ps4 رو بازی کردم در ps4 pro هم بازی کردم همچین اتفاق غول شکنی نبود. مضافا تغییر ظاهری و تعویض سخت افزاری. این سه.
صرف گفتن این قیمت برای جلوگیری از شیره مالیدن روسر دوستمون بود و بازهم تکرار میکنم زیر 850 بدی ضرره گول هیاهوی بعضی از دلال های بی وژدان رو نخور این 4.
در ضمن من نیازی به خرید وان ندارم چون دارم همچنین دلال نیستم که دنبال مفت خوری باشم
متأسفانه دیده می شود که فروشندگانی هستند که وقتی می خواهند جنسی را بفروشند بسیار از آن تعریف می کنند تا با قیمت بالاتری بفروشند اما اگر همان جنس را بخواهند از دیگری بخرند، برای آنکه قیمت کمتری بدهند و به قول کاسب ها تو سر مال بزنند ، از آن جنس بدگویی می کنند که به این کار دلالی می گویند و به اصطلاح بزخری.
من قصد توهین و بی ادبی به هیچ شخص یا اشخاصی رو ندارم البته هرچند که نظرم اینه 850 به نظر من برای این کنسول کم هم هست چون واقعا کنسول قدرتمندی هست در نسل هشتم.
برادری که این تاپیک رو باز کردید برادرانه بهت بگم می خوای 1 تومان بفروش می خوای 100 تومان من فقط بر خودم فرضیه وواجب دونستم راهنماییت کنم که گرفتار بزخر ها نشی.

Persian-Masoud

لایک‌ها
737

Persian-Masoud

لایک‌ها
737
دوستان دستگاه 1TB هست كه من اشتباها ٥٠٠ گيگ نوشتم،
يدونه ps4 داستم كه اون ٥٠٠ بود توي ذهنم مونده بود

mrmco

Registered User
لایک‌ها
75
شما فکرکن من دعوای زرگری راه انداختم چه سودی حاصل برای من چه زیان به حال شما ؟؟؟ جز این نیست که دلال های توپ خونه برای کاسبی و سود جویی بیشتر رو به سفسطه گری میارن.
من تنها چیزی که بلد نیستم مغلطه است و اگر هم مغاطه ای در میان بوده برداشت شما است دیگران رو بعید می دونم , به قول معروف کافرهمه رابه کیش خود پندارد.
مابقی سوالات شما یک جواب دارم جسارت نباشه
آن شوخ که مست باده بیهوشیت
کارش همه کارهای گربه موشیست

گر فحش دهد به من جوابش ندهم
زیرا که جواب سفها خاموشیت

زیر 850 بدی ضرره
موفق باشید

Persian-Masoud

لایک‌ها
737
مظفر عزيز اينجا جلو همه ميگم من ٣ عدد از اين كنسول رو به قيمت ٥٥٠ تومن از شما خريدارم،

mrmco

Registered User
لایک‌ها
75
دیدی یه طرفه به قاضی رفتی مظفر ؟؟؟
سفیه

چندین معنا دارد
1 - نادان . 2 - احمق . 3 - ابله . 4. -کسی که ندانسته یا از روی عناد بر روی سخن بیهوده خود پافشاری میکند
منظور من از سفیه معنای شماره 4 هست که من نمی دونم چرا شما با قیمت 850 مخالفت دارید گیرم بر فرض محال قیمت من فضایی به شما چه دخلی داره؟؟؟
من بی ادب نیستم و به کسی بی ادبی هم نمیکنم
درضمن از مباحثه با شما کمال لذت را بردم دوست من موفق باشی.
زیر 850 بدی ضرر

homa2142

Registered User
لایک‌ها
106
اقایون دعوا تو تاپیک فروش این بنده خدا چیه مالش هست قیمتش رو خودشون میدونن اینا چه کاریه

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

بالا