برگزیده های پرشین تولز

فروش ((** فروش یک عدد xbox one 1Tra بهمراه بتلفیلد 1 **))

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
دیدی یه طرفه به قاضی رفتی مظفر ؟؟؟
سفیه

چندین معنا دارد
1 - نادان . 2 - احمق . 3 - ابله . 4. -کسی که ندانسته یا از روی عناد بر روی سخن بیهوده خود پافشاری میکند
منظور من از سفیه معنای شماره 4 هست که من نمی دونم چرا شما با قیمت 850 مخالفت دارید گیرم بر فرض محال قیمت من فضایی به شما چه دخلی داره؟؟؟
من بی ادب نیستم و به کسی بی ادبی هم نمیکنم
درضمن از مباحثه با شما کمال لذت را بردم دوست من موفق باشی.
زیر 850 بدی ضرر
درود به شرفت من اگه تا صبح هم میگفتم که قبول نمی‌کردی با این تفسیری که خود شما نوشتی دقیقا سفیه شخص شما هستی طبق گفته خودت. وقتی من میگم این کنسول را دارم و دو تا هم دارم به قیمت 600 میدم بعد شما بیهوده پافشاری میکنی و هی پست میزاری که 850 کمتر بده ضرر کرده یعنی چی؟ یعنی از روی عناد داری روی حرف بیهوده بدون هیچ استدلالی پافشاری میکنی
حرف بیهوده یعنی کنسولی که الان یک ترا هست بازم قیمت کنسول 500 گیگ را قیمت میدی چون فقط حرف الکی هست و هیچ منطق و حساب و کتابی پشتش نیست این یعنی عناد

این دعوای زرگری اصلا به نفعت نشد

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
مظفر عزيز اينجا جلو همه ميگم من ٣ عدد از اين كنسول رو به قيمت ٥٥٠ تومن از شما خريدارم،
داداش من پست اول کاملا شرایط قیمت و بقیه مطالب را توضیح دادم شما هم حتما خوندین،اگر هم نخوندین زحمت بکشید بخونید
قیمت فروش من 600 هست و دو تا هم دارم اگر هر دوتا را بردارین هزینه ارسال به عهده خودم

داداش وضعیت فروش وان واقعا اسفبار هست بعضی اوقات یکماه و شاید بیشتر فروش یه ایکس وان یه کلا صد تومن داره خواب داره
من نوشتم 500 میخرم ولی اونم شما صبح بیاری در مغازه و بخوای کنسول 500 گیگ را بدی و پول نقد بگیری میگم خرید ندارم.این قیمت که دادم فقط در صورتی میخرم که طرف قصد خرید کنسول داشته باشه و قصدش تعویض باشه اینجوری چون طرف کنسول و بازی و لوازم جانبی هم می‌خره دیگه ناچار باید کنسول وان را ازش بردارم که مشتری از دستم نره وگرنه آخه کدوم کاسبی یک ماه روی جنس می‌خوابه واسه صد تومن
به هر حال من در خدمتم خواستین خصوصی بدین این دو تایی که دارم تقدیم میکنم

Persian-Masoud

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
737
برم كنسول رو توي ايسام بفروشم بهتره
پي تي گند خورده مدتيه

بالا