• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش 1 عدد هارد 1 ترابایت وسترن دیچیتال بلاک کار کرده ولی هیچی توش تا حالا ریخته نشده

D-olarba-Z

Registered User
لایک‌ها
111
تست از هارد در حالت نرمال لطفا

از صفحه Health هم عکس بزارید

aboskolo

Registered User
لایک‌ها
157
درود
دوستان گل بنده هارد بنده قابل نداره
من تهران هستم
در ضمن فعلا یکی پیشنهاد 210 داده اگه کسی 220 بگیره میدم
بابت خط و خش که گفتید عکس من تمام نوشته و کیفیتو خیلی بالاتر از خودش می ندازه یعنی انقدر چشم گیر نیست خط و خشه تو عکسش اینجوریه. کیسه من یه مدلی هستش که پیچ نمی خوره هارد. از این کیسهای جدیده اون خط و خش برای اینه که 3 هاردم رو هم سوار میشه و این 1 ترابایته بالاتر از هاردهای دیگو افتاد و خواستم در بیارم عکس بندازم خش افتاد
نگرانه هیچی نباشید گارانتی نداره خواستید که نگران نباشید 1 هفته تست هم می دم
گارانتیشم خواستید تا 3 ماه خودم گارانتی می کنم چون رو هارد وستر و ssd یه چیزهایی حالیمون هست
قیمتشم اخرش همونه چون پول لازمم اگه کسی خواست بگه یا sms بده؟
09121433730
علی لطفی

منظور از بلاک همون black خودمونه دیگه ؟؟؟

بله عزیز همون black هستش تو عکس معلومه که :)

اقا دوتا سوال
بالای کلمه پرشین خط و خش افتاده رو بدنه هارد یا تو عکس اینطوریه؟
حدودا کی خریداری شده و قبلا کلا گارانتی نداشته یا تمام شده
من کلا هر چیزی برا خودم می گیرم بهترین جنسو می گیرم مثلا ssd vertex 4 128 دارم مثال در مورد خط و خش توضیح دادم تو عکس اینجوری نشون میده واگرنه چشم گیر نیست بله گارانتی سازگار بوده و حدوده 1 نیم ساله خریدم ولی اهیچ چیزی تا حالا توش ریخته نشده خودم جوابگو همتون هستم هیچ مشکلی نداره نگران هیچ چیز نباشید

کمتر از پایه میدی؟

شرمندتم قربونت برم این نمی خواستم بفروشم ولی چون هارد تا حالا هیچ چیزی توش تا حالا ریخته نشده قیمتش 220 البته نا قابله

تست از هارد در حالت نرمال لطفا

از صفحه Health هم عکس بزارید

منظورتون عکس از جا ساتا چشم دادشم ما بی مرام نیستسم که نامرد باشیم از سلامتش مطمئن باش

عکس تست هاردم گذاشتم گفتم بچه ها از من خرید کردن خیالتون راحت باشه مطمئن باشید

Last edited:

rahman1643

Registered User
لایک‌ها
9
210 به شزط ارسال بعد واریز خریدارم///////////////هزینه ارسال بابنده/

goshne

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینجا شرایط طوری شده که بعضیا از شرایط بوجود اومده تو بازار دارن سو استفاده میکنن اگه قرار باشه اینجا هم قیمت مغازه رو بدید یا 5-6 تومن اینور اونورتر اصلا به صرفه نیست آدم جنس نذیده رو بخره بهتر از دید مصرف کننده جنس رو قیمت بذارید نه یه مغازه دار تو پاساژی که طرف کلی اجاره میده

Overclock

Registered User
لایک‌ها
56
قیمت پایین تر میشه؟

aboskolo

Registered User
لایک‌ها
157
اینجا شرایط طوری شده که بعضیا از شرایط بوجود اومده تو بازار دارن سو استفاده میکنن اگه قرار باشه اینجا هم قیمت مغازه رو بدید یا 5-6 تومن اینور اونورتر اصلا به صرفه نیست آدم جنس نذیده رو بخره بهتر از دید مصرف کننده جنس رو قیمت بذارید نه یه مغازه دار تو پاساژی که طرف کلی اجاره میده

نظرتو دادی اسپم بود
بدن نازنینم دوست داره این قیمت بزاره شما چیکاره اید اقا دوست نداری تو تاپیک نیا نظرم نده والا

خدارو شکر هنوز موجوده اگه خواستید زنگ بزنید یا sms بدید سلامتشم 1 هفته تست نخواستی میارمت خونمون برات تست می کنم خوبه

farzee22

Registered User
لایک‌ها
71
داداش من تا امشب بهت خبر میدم اگه نفروختی.چون دنبال 64 مگیش میگردم اگه تا امشب گیر نیارم با هات تماس میگیرم.

بالا