آژانس هواپیماییexchanging

فروش 1000 دلار مانی بوکرز یکجا و با قیمت کمتر

شروع موضوع توسط payam_2002us ‏19 جولای 2007 در انجمن بایگانی

1. payam_2002us

payam_2002us Registered User

1000 دلار مانی بوکرز برای 5 روز دیگه برای فروش دارم و دلاری 920 میفروشم قیمت را هم از این پایین تر نمیتونم بیارم همه 1000 دلار را هم با هم یکجا میفروشم برای این گفتم تا 5 روز دیگه که اگر واقعا میخواهید من اقدام کنم ;)

2. ZenithPay

ZenithPay کاربر تازه وارد

سلام
    همانطور که در پیام خصوصی گفتم من خریدارم ولی تسویه حساب ظرف 3 الی 5 روز هستش ولی اگر کسی در این انجمن قبلا با شما معامله کرده و شما رو تایید میکنه پس از دریافت پول ظرف 1 ساعت مبلغش رو به حساب سامانتون پرداخت میکنم.

با تشکر

3. payam_2002us

من دیروز به دوتا از دوستان مانی بوکرز فروختم که یکی از دوستان چون مبلغش پایین بود و عجله داشت گفت که دلار رو براش بفرستم تا شنبه پولش رو به حسابم بریزه من هم قبول کردم اگر خواستید میتونم آی دی ایشون رو براتون بفرستم تا ازش سوال کنید در ضمن چون من میخواهم 1000 دلار را بفروشم بعد از اینکه مبلغ 920000 تومان دریافت کردم 1000 دلار را به حسابتون انتقال میدهم اگر مایلید بهم پیغام بدید تا شماره تلفنم را هم بدهم که مطمئن باشید خدایی نکرده اصلا قصد ندارم به کسی بدبین باشم اما این روش را من بیشتر قبول دارم باز هم از شما متشکرم و امیدوارم ناراحت نشده باشید اگر قبول کردید منتظر پیغامتون هستم در ضمن من دلارهای دیروز را چون مبلغش کم بود دلاری 950 تومان فروختم اما چون میخواهم 1000 دلار را یکجا بفروشم این قیمت رو گذاشتم

4. ZenithPay

سلام
    اگر کسی ار دوستان در این انجمن از ایشون خرید کردند بیان اینج لطفا یک پست بزارند.
    ضمنا معمول به اینه که ابتدا مانی بوکرز رو واریز کنید سپس مبلغ را دریافت کنید

5. mohsenshahbazi

mohsenshahbazi همکار بازنشسته کاربر فعال

6. ZenithPay

معمول ما اینه :p;)

7. appbannerkhuniresbanner
  8. payam_2002us

دوست عزیز شما میتونید از کاربری به نام A-P و یا کاربری به نام moein در همین فروم بپرسید تا به شما بگویند من اهل کلاه گذاشتن سر کسی نیستم من به این 2 نفر دلار فروختم و حتی میتونید از کاربری به نام 4liloft هم بپرسید من حدود یک ماه پیش از ایشون 1000 دلار خرید کردم و اول پول را واریز کردم و بعد ایشون پول دلار را به حسابم ریخت پس از بابت من نگران نباشید میتونید از این کاربران سوال کنید

9. Moein

Moein Registered User

آقای محمودیار،
    من 100 دلار از ایشون خرید کردم و هیچ مشکلی وجود نداشت

ضمناً تلفنتون که جواب نمی‌ده منتظر ایمیلتون هستم.

10. A-P

A-P کاربر تازه وارد

منم از ایشون یه خرید داشتم.
    آدم خوب و قابل اعتمادی هستند. ایشون هم به من اعتماد کردند قبل از واریز وجه به حساب من واریز کردند.
    اصولا توی خریدهای آنلاین اصل اعتماد متقابله دیگه.