برگزیده های پرشین تولز

فروش 2 سرویس بلاگ دهی

chichosting.net

Registered User
لایک‌ها
30
سرویس های بلاگ دهی زیر بصورت مزایده ایده آماده واگذاری هستند :
فروخته شد

- الکسا بسیار خوب
- پیج اتوریتی عالی
- وبلاگ ها با سئو بسیار بالا
- ایندکس فوری در گوگل
- تمامی وبلاگ ها دارای نشانه گذاری اسکیما
-و...

هر کسب کار مجازی موفق برای جهش و کمک به افزایش فروش مجموعه خود نیازمند داشتن 1 شبکه لینک و محتوا سازی اختصاصی و تبلیغاتی متشکل از هزاران وبلاگ کاملا الزامی می باشد در غیر اینصورت بخش وسیعی از بازار مجازی را از دست خواهید داد و با تمام درامد خود کاملا در زیانید .

امکان کسب درآمد از روش های زیر :

- حق عضویت
- ارسال رپورتاژ آگهی انبوه در کل وبلاگها با یک کلیک
-بک لینک انبوه
- تبلیغات متنی
- تبلیغات بنری
- پاپ آپ
و..

کنترل پنل کاملا فارسی و بسیار ساده :

-مدیریت کامل وبلاگ ها (ویراش-حذف و...)
-امکان گزارش - ردیابی و شناسایی یا معرفی وبلاگ متخلف به پلیس فتا
-امکان ایجاد صفحات اصلی و اختصاصی (تعرفه ها و..)
- امکان فیلتر کردن کلمات خاص
- امکان مدیریت کامل تبلیغات بنری
-امکان انتشار مطلب در تمامی وبلاگ ها در کمتر از چند دقیقه
و...

نمونه تصویر از کنترل پنل مدیریت

1t9f_tin.jpg

اطلاعات بیشتر در تلگرام @bazdid1

Last edited:

ali2829

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوست عزیز اسکریپت وبلاگدهی فارسی شده یا اینکه کلا طراح های ایرانی کدنویسی کردن؟

nicabzar

Registered User
لایک‌ها
153
میهن بلاگ با اون عظمت اش نگرفت. اینا هم جواب نمیده فقط بدرد لینک سازی میخوره

svb93

Registered User
لایک‌ها
137
سلام
قیمت سایت و
درامد و مخارج لطفا پ خ کنید

و یه سوال در مورد وبلاگها
این وبلاگ ها توسط ربات ساخته شدن چون تاریخ اپدیت برای حدودا 2 سال پیش هست

chichosting.net

Registered User
لایک‌ها
30
19 کمتر از 20 نیست .
موفقیت و اعتبار هر سایتی به سیاست مدیرش بستگی داره
شما از کجا میدونی نگرفت؟ اونم از سال 83 تا الان ؟
پایان فعالیت هر شغلی به معنای این نیست بگیم نگرفت

adpla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
نگرفت داداش؟ مثل اینکه از درآمد تبلیغاتی که داخل وبلاگ های میهن بلاگ بود خبر ندارید اصلا.
دلایل زیادی برای تعطیلی یه همچین سرویس قدرتمندی وجود داره. ولی قطعا نگرفت واژه خوبی نیست براش و منطقی هم نیست.

mohsenth

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
باگ نداره عزیز ؟
ورودی گوگل وبلاگ ها چقدر هست ؟
پ/خ بدید احتمالا خریداریم

pasokhjocom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دیگه سرویس وبلاگ دهی جواب نمیده کسی استقبال نمیکنه و همه به طراحی سایت وردپرسی روی آوردند و وقتی میشه با یه دامنه و هاست مناسب ، سایت اختصاصی طراحی کرد ، توجیهی نداره که یکی بخواد وبلاگ نویسی کنه . تنها کاربرد وبلاگ ها همینه که برای لینک سازی استفاده بشه .

chichosting.net

Registered User
لایک‌ها
30
دیگه سرویس وبلاگ دهی جواب نمیده کسی استقبال نمیکنه و همه به طراحی سایت وردپرسی روی آوردند و وقتی میشه با یه دامنه و هاست مناسب ، سایت اختصاصی طراحی کرد ، توجیهی نداره که یکی بخواد وبلاگ نویسی کنه . تنها کاربرد وبلاگ ها همینه که برای لینک سازی استفاده بشه .
با سلام به ظاهر شاید!
با همان هزینه طراحی 1 سایت وردپرسی می توانید صاحب امکان زیر شوید

1- شما نمی تونید 2 هزار سایت وردپرسی داشته باشید و همه رو مدیریت کنید و تک تک به گوگل معرفی یا ایندکس یا بروز رسانی کنید اما با راه اندازی 1 سرویس بلاگ دهی می توانید نامحدود و بیش از 2 هزار وبلاگ داشته باشید بدون نیاز به مدیریت و اتلاف وقت! با همان هزینه 1 سایت وردپرسی

2- سرویس بلاگ دهی کاربر محور و بسرعت تکثیر شونده هستند علاوه بر محتوای تبلیغاتی کاربران محتوای اختصاصی را ایجاد و مدیریت میکنند در باطن همچنان کاربردهای بسیار خوب و شگفت انگیزی با هزینه کم و بازخورد بالا دارد .
طبق تجربه ما برای موارد زیر بسیار جواب می دهد:
از جمله جهش دادن به کسب کارهای مجازی - لینک سازی شبکه ای - ایجاد بک لینک - ایجاد محتوای هوشمند - انتشار رپورتاژ انبوه - دریافت ترافیک هدفمند جهت افزایش بازدید - تبلیغات وسیع و انبوه و...
3- هر کسب کار مجازی موفق برای جهش و کمک به افزایش فروش مجموعه خود نیازمند داشتن 1 شبکه لینک و محتوا سازی اختصاصی و تبلیغاتی متشکل از هزاران وبلاگ کاملا الزامی می باشد در غیر اینصورت بخش وسیعی از بازار مجازی را از دست خواهید داد و با تمام درامد خود کاملا در زیانید .

Last edited:

pasokhjocom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من از نظر کاربر عادی میگم .یکی که الان بخواد تو فضای وب فعال باشه ترجیهش بر اینه که ی سایت وردپرسی بزنه و کمتر کسی پیش میاد از سرویس های وبلاگدهی استفاده کنه.

chichosting.net

Registered User
لایک‌ها
30
من از نظر کاربر عادی میگم .یکی که الان بخواد تو فضای وب فعال باشه ترجیهش بر اینه که ی سایت وردپرسی بزنه و کمتر کسی پیش میاد از سرویس های وبلاگدهی استفاده کنه.
شما برای اولین بار وارد فضای مجازی شدید با وبلاگ شروع کردید یا وردپرس؟
من خودم حدود ۱۰ سال فعالم در وب ، اولین وبم ایجاد وبلاگ ساده بود به عنوان یه کاربر عادی که شعرنویسی بود هنوزم اون وبلاگو دارمش وقتی میبینم خندم میاد فارغ از کسب درامد بعد ها پله پله ارتقا دادم بعد از ساخت کلی وبلاگ دیگه در زمینه های مختلف تبلیغاتی و همکار در فروش و.. بعد از کسب تجربه ها تازه با وردپرس هم آشنا شدیم استفاده کردم بعدش وبلاگ ها رو فراموش کردیم . و وارد کسب درامد از اینترنت شدیم با طراحی سایت تخصصی
در مراحل اولیه تقریبا چندین سال با وبلاگ ها سر کله داشتیم .
من و شما شاید حرفه ای باشیم اما هستند کاربرانی که امکاناتی و پولی برای طراحی ندارد یه وبلاگ رایگان کفایت میکنه هستند کاربرانی که اصلا نمیدونن دامنه چیه ، هاست چیه نیازمند وبلاگ هستند.

این تمام ماجرا نیست شما صاحب سرویس وبلاگ دهی رایگان هستید نه صاحب یک وبلاگ ساده یعنی به هزاران وبلاگ کاربران و هزاران صفحه ایجاده شده در کل وبالگ دسترسی دارید.

pasokhjocom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
درسته ولی زمان ما (خودم جزو اولین یوزرهای بلاگفا و پرشین بلاگ و میهن بلاگ خدابیامرز بودم) فقط همین سرویس های وبلاگ دهی بود و اینکه یکی وبلاگ داشت کلی کلاس داشت و احساس شاخ بودن بهمون دست می داد . چون اون موقع ته امکاناتی که برای ورود به وب داشتیم همین سیستم های وبلاگ دهی بود. اما الان که برای هر کاری ی سی ام اس اومده وبلاگ نویسی سنتی ی جورایی منسوخ شده و زیاد استقبال نمیشه . شما برای مثال همین الان یکی از سیستم های وبلاگ دهی رو قسمت بروز شده هاشو باز کنید ببنید چند تاش تجاریه و چند تاش وبلاگ معمولیه . الان اکثرا برای لینک سازی و بازنشر مطالب سایت شون از سرویس های وبلاگ دهی استفاده می کنند. که این باعث میشه تا مطالب که جنبه تبلیغاتی دارند زیاد بشه و دیگه بازدیدکننده ها تمایل به مطالعه پست ها نداشته باشند و بانس ریت وبلاگ ها به فنا می ره و اینکه همش اسپم هست.
درکل حرف من اینه که الان راه اندازی سرویس وبلاگ دهی صرفه اقتصادی نداره .

بالا