برگزیده های پرشین تولز

فروش a7 تاچ ال سی دی شکسته ولی برد و فنی سالم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

elmikarbordi

Registered User
لایک‌ها
1,612
گوشی فروخته شده 4 سال پیش لطفا دقت فرمایید.:general611::general705::general208::general208::eek::general505::general505:
قیمت بدون لوازم
قیمت با لوازم
کارتن دارد
قیمتش واقعا عالی زدم میتونید یک تاچ ال سی دی رو گوشی کارکرده تهیه کنید 500 نمیشه جمعا حالا.

rps20150919_214818.jpg rps20150919_214839.jpg rps20150919_214859.jpg rps20150919_214927.jpg rps20150919_214959.jpg rps20150919_215016.jpg

Last edited:

shahab_4mehr

Registered User
لایک‌ها
36
علی اقا قیمت اخر رو برام بفرست بدون لوازم یعنی چی ؟ عکس برام ارسال کن

باتشکر شهاب

elmikarbordi

Registered User
لایک‌ها
1,612
علی اقا قیمت اخر رو برام بفرست بدون لوازم یعنی چی ؟ عکس برام ارسال کن

باتشکر شهاب
سلام اقا شهاب ارادت.لوازم منظورم شارژر و کابل و هندسفری هست قیمت اینجوریش عالیه.ضمنا این قیمتهای من نیست و صاحبش الان 230 خواستن از دوستان ولی گفت بزار بمونه.عکس از چی؟ عکسهاش همیناست دیگه :).در خدمتم

shahab_4mehr

Registered User
لایک‌ها
36
سلام اقا شهاب ارادت.لوازم منظورم شارژر و کابل و هندسفری هست قیمت اینجوریش عالیه.ضمنا این قیمتهای من نیست و صاحبش الان 230 خواستن از دوستان ولی گفت بزار بمونه.عکس از چی؟ عکسهاش همیناست دیگه :).در خدمتم
نظر من هم رو همین قیمته ولی با دویست و چهل پنجاه مشکلی ندارم شما خودت تست کردی حله مشکلی نیست
عکسی باز نشدش الان حله
قربان شما خبرم کن اگه راضی شد با این قیمت
ممنون خدمت از ماست قربان
باتشکر شهاب

elmikarbordi

Registered User
لایک‌ها
1,612
نظر من هم رو همین قیمته ولی با دویست و چهل پنجاه مشکلی ندارم شما خودت تست کردی حله مشکلی نیست
عکسی باز نشدش الان حله
قربان شما خبرم کن اگه راضی شد با این قیمت
ممنون خدمت از ماست قربان
باتشکر شهاب
داداش شهاب الان عکسها برات باز نمیشه یعنی؟
گوشی از لحاظ فنی اوکی نوشتم بالا.
ضمنا گفتم که 250 بدون متعلقات فقط گوشی و کارتن میتونم براتون اوکی کنم منتها 10 هم پستش جمعا 260 اگر تهران باشی .داداش ما این وسط واسطه ایم واللا اصلا قابلتم نداره .فدایی:general504:

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
توسط بنده خریداری شد...
واقعا ممنون از استارتر محترم که ما هر وقت اومدیم تو تاپیکاش قیمت های منصفانه دیدیم...
دفعه پیش هم پی 7 رو گرفتیم که اونم قیمت عالی بود....
متشکرم...

elmikarbordi

Registered User
لایک‌ها
1,612
توسط بنده خریداری شد...
واقعا ممنون از استارتر محترم که ما هر وقت اومدیم تو تاپیکاش قیمت های منصفانه دیدیم...
دفعه پیش هم پی 7 رو گرفتیم که اونم قیمت عالی بود....
متشکرم...
برادر عزیزم اقای احمدی با عرض پوزش چون صاحب گوشی کارتن نیاورده غیر از شما هم چند نفر دیگه طی کردن منتها شما بدون لوازم خواستین از دوستان دیگه با لوازم درخواست دادن با قیمت بالا از اون بابت مجبورم اجازه فروش رو بسپرم به صاحب گوشی هر کدوم انتخاب کردند من اونو اجرا کنم.فعلا منتظرم تا عصر بگم کارتن و لوازمش بیاره بعد دوستان در جریان کار قرار خواهم داد.با تشکر از لطف عالی به حقیر

F.B.I govi

Registered User
لایک‌ها
212
ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ تـــــــــــــهران بزرگ
برادر عزیزم اقای احمدی با عرض پوزش چون صاحب گوشی کارتن نیاورده غیر از شما هم چند نفر دیگه طی کردن منتها شما بدون لوازم خواستین از دوستان دیگه با لوازم درخواست دادن با قیمت بالا از اون بابت مجبورم اجازه فروش رو بسپرم به صاحب گوشی هر کدوم انتخاب کردند من اونو اجرا کنم.فعلا منتظرم تا عصر بگم کارتن و لوازمش بیاره بعد دوستان در جریان کار قرار خواهم داد.با تشکر از لطف عالی به حقیر
ا بالا به اون بزرگی زده بود خریداری شد گفتم حتما پولم واریز کرده!!

elmikarbordi

Registered User
لایک‌ها
1,612
ا بالا به اون بزرگی زده بود خریداری شد گفتم حتما پولم واریز کرده!!
چون دو شرایط وجوده داره مطمینا بیشترین و باصرفه ترین رو صاحب گوشی انتخاب خواهند کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا