برگزیده های پرشین تولز

فروش DVD فیلم 300 (با منو + زیرنویس فارسی و انگلیسی)

A T B

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:) سلام
کبفیت این DVD با توجه به مدت زمانی که از اکران این فیلم میگذره واقعاً عالیه و منو و زیرنویس فارسی و انگلیسی هم داره.
قیمتش هم برای هر دی وی دی 2000 تومان در نظر گرفتم که هزینه پست هم به عهده خریداره.

این هم چند تا عکس از فیلم و منوش:

2i6m2ap.jpg
33yko5d.jpg

43g4ac7.jpg
29vnfkp.jpg
2cnytjl.jpg

سؤالی بود در خدمتم.:happy:
[email protected]

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
آقا دمت گرم این سابشو آپلود کن ما هم استفاده کنیم... بخاطر یه 4-5 کیلوبایت نریم کل فیلم رو دوباره بخریم!

frog

Registered User
لایک‌ها
36
آقا دمت گرم این سابشو آپلود کن ما هم استفاده کنیم... بخاطر یه 4-5 کیلوبایت نریم کل فیلم رو دوباره بخریم!

منم بازی :blush: :D

ممنون میشیم یه حالی بدین و آپلود کنید

A T B

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این زیرنویس شما واقعاً جالبه:lol: ، چون طرف هر چی به ذهن خودش رسیده را نوشته و کاری نداشته زیرنویس فیلم واقعاً چی میگه، مثلاً همون چند جمله اولش...نوشته وقتی پسر کوچک بود مثل اسپاتان های قدیمی زرنگ و با دقت بود، اگرچه کوچک و ضعیف و ناتوان بود او کنار گذاشته نشد!!!
در صورتی که درستش اینه که وقتی نوزادان پسر متولد می شوند یک اسپارتی پیر آنها را بدقت بررسی می کند، اگر ضعیف یا ناقص باشند، دور انداخته خواهند شد.
به هر حال ممنون.:)

hamiddvd

Registered User
لایک‌ها
1
من خریدارم
آف دادم با آی دی vwestlife_2003 به اون شماره یه اس ام اس بزن یا تماس بگیر
منتظرم

واقعا اگه این کیفیت باشه ترکوندی:lol: :wacko:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
این زیرنویس شما واقعاً جالبه:lol: ، چون طرف هر چی به ذهن خودش رسیده را نوشته و کاری نداشته زیرنویس فیلم واقعاً چی میگه، مثلاً همون چند جمله اولش...نوشته وقتی پسر کوچک بود مثل اسپاتان های قدیمی زرنگ و با دقت بود، اگرچه کوچک و ضعیف و ناتوان بود او کنار گذاشته نشد!!!
در صورتی که درستش اینه که وقتی نوزادان پسر متولد می شوند یک اسپارتی پیر آنها را بدقت بررسی می کند، اگر ضعیف یا ناقص باشند، دور انداخته خواهند شد.
به هر حال ممنون.:)

من فقط از فارسی بودنش اطلاع داشتم..:lol: والا همون انجلیس مزش بیشتره..

انکودینگش هم عربیکه اینی که من دادم واسه همین مهم نیست دیگه ایناش..:D

بالا