برگزیده های پرشین تولز

فروش g900 مشكي با دوگيگ رم

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
سلام
يك گوشي g900 مشكي دارم كه حدودا ابان خريدمش
تميز و سالمه هيچ مشكلي هم نداره
يك رم 2گيگ m2 داره
حدود 20 الي 30 تا برنامه روش نصبه coreplayer powermp3 x-plore smartbacklight swissmgr saradictionary micropool iphone gallery fx_602p disk cleaner,......
تقويت صداي هندسفري هم رو زدم هم كيفيت و هم بلندي صداي هندسفريش از 5800 هم بيشتر هست.
من كرج هستم كسي خواست بگه..
در مورد قيمت هم شما بگيد ولي منصف باشيد هم تميزه هم رم m2 داره كه گرونه...

D^D

Registered User
لایک‌ها
1,235
100 اگه براتون مقدوره پ خ بدید .
البته یه چند تا عکس هم بزارید از گوشی

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
عکس میشه قرار بدید
خط و خش نداره ؟
موردی، هنگی چیزی خلاصه.
اینا رو بگید ممنون میشم. اگر هم مایل بودید علت فروش
گارانتی داره؟
من 110 هستم. امیدوارم خوب گفته باشم.بودجم همین حد میتونم بذارم
البته کرج هستم و حضوری خریدارم.
در ضمن کاملا پایه خریدم .مطمئن باشید

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
دوست عزيز گوشي من هيچ هنگي نداره .تميز هم هست خيلي تميزه.فقط يه خيلي كوچولو رنگ بالاي دكمه وسطش رفته كه اون هم چيزي نيست. براي ديدن عكسها بريد به اين ادرس http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=72440

omidsys

Registered User
لایک‌ها
72
دوستان این گوشی همون گوشی هست که من چند روز پیش برای فروش اینجا گذاشته بودم:rolleyes:
گوشی از لحاظ فنی سالمه سالمه و تمیز!

Last edited:

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
دوستان با 5800 x1 touch2 و گوشيهاي در اين سطح عوض ميكنم....سر هم ميدم
در ضمن همراه با گوشي يك پك برنامه و هك حدودا 100 مگي هم كه به سختي از سايتهاي مختلف جمع كردم ميدم.
دوستان لطفا قيمت خوب بگيد اخه من اگه بخوام 100 بفروشم ميرفتم پيش مغازه دارهاي مفت خر اونجا ميفروختم. باتشكر از همه شما

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
دوستان قيمتهاي مد نظرتون رو بگيد ولي با انصاف باشيد.ميگم نوي اين گوشي با رم 2گيگ بخواين بخريد كمتر از 185 نميشه حالا خودتون با انصاف باشيد واسه اين گوشي قيمت عادلانه بگيد همين الان 110 مشتري داره ولي واقعا واسه اين گوشي با اين شرايط كمه:blush:

amirali.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
يك گوشي g900 مشكي دارم كه حدودا ابان خريدمش
تميز و سالمه هيچ مشكلي هم نداره
يك رم 2گيگ m2 داره
حدود 20 الي 30 تا برنامه روش نصبه coreplayer powermp3 x-plore smartbacklight swissmgr saradictionary micropool iphone gallery fx_602p disk cleaner,......
تقويت صداي هندسفري هم رو زدم هم كيفيت و هم بلندي صداي هندسفريش از 5800 هم بيشتر هست.
من كرج هستم كسي خواست بگه..
در مورد قيمت هم شما بگيد ولي منصف باشيد هم تميزه هم رم m2 داره كه گرونه...

دوستان این گوشی همون گوشی هست که من چند روز پیش برای فروش اینجا گذاشته بودم:rolleyes:
گوشی از لحاظ فنی سالمه سالمه و تمیز!

تاپیک فروش گوشی جی900 شما مال 4-5 روز پیش هست . بعد هم توش اعلام کردید که گوشیتون رو فروختید
بعد این یکی دوستمون که شما تقریبا تایید ش کردید میگن گوشی رو ابان خریدند!

و جالبه نه تو اون تاپیک و نه توی این هیچ کدوم عکس نذاشتید.!
دوستانی خیلی حواسشون باشه پول اول نریزند که یه جورایی این جریان مشکوکه......:f34r:

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
اقا چرا چرت ميگيد گوشي بسيار سالمه اگه مشكل داشت به همون دوستي كه 110 ميخواست ميدادم.اون موقعي كه اميدسيس اين رو نوشته بود ميخواست ببينه اينجا چطوريه وضعيت قيمت و به من هم نگفته بود ميخواد اينجا بگذارتش واسه فروش.بعد من بهش گفتم ديگه قصد فروش ندارم ايشون اينجا نوشتند فروخته شدوالان يه گوشي ديگه ميخوام بخرم دوباره به پولش نياز دارم گذاشتم واسه فروش.اگه كسي نخريد باز هم نميفروشمش در ضمن عكس هم گذاشتم (توي همون تاپيكي كه گفتم هست) اخه من نميتونم اينجا فايل ضميمه كنم...و به خاطر تهمتي كه زديد فقط به خدا وا گذار ميكنمتون:(

omidsys

Registered User
لایک‌ها
72
تاپیک فروش گوشی جی900 شما مال 4-5 روز پیش هست . بعد هم توش اعلام کردید که گوشیتون رو فروختید
بعد این یکی دوستمون که شما تقریبا تایید ش کردید میگن گوشی رو ابان خریدند!

و جالبه نه تو اون تاپیک و نه توی این هیچ کدوم عکس نذاشتید.!
دوستانی خیلی حواسشون باشه پول اول نریزند که یه جورایی این جریان مشکوکه......:f34r:

خوشگل پسر
اول برو ببین اون تاپیک بعد بیا اینجا نظر بده.
اگه یادتون باشه من تو اون تاپیک گفتم گوشی مال دوستمه و تهرانه و حضوری هم میتونه بده((دقت کن بعد حرف بزن))
من یه ایکس وانی داشتم میخواستم با ایشون معامله کنم همه ی حرف هاشم زدیم و 100% شد منم رفتم با یه بنده خدایی که ایفون داشتم صحبت کردم و گفتم من 100 گوشیتو میخوام گفتم که تا چند روز دیگه میام گوشی رو میگیرم.((البته من شیرازم))
این اقا گفت فقط تهران منم به یکی از مدیر های انجمن ir-tci گفتم ایشون هم قبول کردند.اما بعدش ایشون گفتند نه فقط کرج حضوری اخه تهران رو بلد نیستم.بعدش گفتن که منصرف شدن.
منم قبلش اینجا تاپیکش گذاشته بودمتا گوشی جی 900 فروش بره و من بتونم ایفون رو بگیریم.
دوستانی که حتی 1% شک دارن پ.خ بدن تا یوز مدیر و اونی که ایفون رو ازش خریدم بدم تا همه چیز روشن بشه.
اقا امیر علی بهتره دفعه ی بعد حواست باشه چی از دهنت میاد بیرون:hmm:

بالا