برگزیده های پرشین تولز

}}}}}} فروش Galaxy Nexus رنگ تیتانیوم سیلور {{{{{{

وضعیت
موضوع بسته شده است.

tf101

Registered User
لایک‌ها
229
با سلام خدمت دوستان
یک عدد گلکسی نکسوس دارم واسه فروش به قرار زیر:

وضعيت ظاهري و ميزان کارکرد گوشي :

حدود 4ماه کارکرد داشته

عکس از گوشي:
ضمیمه شد

گارانتي :
نداره

توضيحات تکميلي کالا :
نمیگم در حد آکه و از این حرفا
ولی ترو تمیزه و مرتب
همینجوری تحویل گرفتم از کسی که خریدم همینجوری هم میفروشم
فقط کارای زیر رو روش انجام دادم:
آنلاک+روت + کاستوم ریکاوری + بهترین رام جلی بین Xylon + تم Xperia Z آماده برای هر نوع استفاده
مصرف باطریش عالی شده خداییش
کسی نخواست همرو بر میدارم خشک تحویل میدم
وسایلشم یدونه کابل USB - شارژر - هندزفری - یدونه گارد ژله ایی هستش - برچسب محافظ هم زدم
LCD کاملا تمیز و بدون خش هستش
کسانی که نکسوس باز باشن میدونن چی میگم(سری takju هستش با قابلیت مسقیم آپدیت از خود گوگل)

قيمت پايه / ثابت :
فروش فوری 1 تومن
تعویض ندارم لطفا پیشنهاد ندید
لازم به ذکر هستش که بحث کارشناسی و تبادل نظر و غیره هم آزاده
هرچی دوست دارید بگید اما با این تفاوت که در قیمت هیچ تاثیری نخواهد داشت

فایل های ضمیمه

• SAM_1484.JPG
    SAM_1484.JPG
    145 KB · نمایش ها: 269
  • SAM_1486.JPG
    SAM_1486.JPG
    115.2 KB · نمایش ها: 270
  • SAM_1487.JPG
    SAM_1487.JPG
    108 KB · نمایش ها: 268
  • SAM_1488.JPG
    SAM_1488.JPG
    128.4 KB · نمایش ها: 266
  • SAM_1489.JPG
    SAM_1489.JPG
    88.4 KB · نمایش ها: 263
  • SAM_1492.JPG
    SAM_1492.JPG
    120.2 KB · نمایش ها: 260
  • SAM_1493.JPG
    SAM_1493.JPG
    133.9 KB · نمایش ها: 261
  • SAM_1497.JPG
    SAM_1497.JPG
    127.2 KB · نمایش ها: 259
Last edited:

Ahmad16

Registered User
لایک‌ها
3
فقط حضوری تهران تحویل میدم چون حوصله دردسر و سروکله زدن ندارم
حضوری تست کامل انجام میشه تحویل داده میشه

ماشالله شما سابقه فروشتون که خوبه ، پس حتما قبل از ارسال ، کاملا تست می کنید . دیگه سروکله واسه چی ؟
پست نمی کنید ؟

tf101

Registered User
لایک‌ها
229
سروکله واسه چی ؟
پست نمی کنید ؟
راستش عزیز اینجا جاش نیست چند تا معامله با شهرستان داشتم خوب نبود سرکار رفتم حسابی
ترجیح میدم حضوری معامله کنم که بعد حرفی توش نباشه
وگرنه چرا پست چیه که نکنم!
----------------------------------
نه داداش ربطی به سابقه نداره
ربط به طرفین معامله داره
وگرنه چرا پستم میکنم و از بابت صحت و سلامت گوشی تضمینی همیشه تقدیم میکنم

alirezakiani19

Registered User
لایک‌ها
264
سلام و عرض ادب داداش
احیانا با اس 3 آبی تعویض ندارید؟
پخ بدید لطفا.

tf101

Registered User
لایک‌ها
229

gandolf05

Registered User
لایک‌ها
3
داداش قیمت اخرت چنده خریدار واقعی یه کلامی بفرست برام

ali3993

Registered User
لایک‌ها
16
Salam
dadasham gheymate nahaei vase kharide forio hozori

moslem120

Registered User
لایک‌ها
5
قیمت آخرو اگه میشه بدین

tf101

Registered User
لایک‌ها
229
برای همه دوستان پخ شد
دوستان یک نکته هست که دوست نداشتم بهش اشاره کنم اما چون دوستان مداوم قیمت آخر میخوان اینجا مطرح میکنم و میزارم به حساب مرام خودتون و هرجور دوست داشتید تصمیم بگیرید
من نکسوس 4 داشتم و احتمالا بعضی از دوستان در جریانش هستن...ما این گوشی رو تا 1600 آوردیم پایین باز مشتریش نیومد بالاخره و از روی ناچار با یکی از دوستان
aQoa قرار گذاشتیم از 2 تا گلکسی نکسوس که دارن من یکیش رو بردارم و مابه اتفاوت 500 گرفتیم که این گوشی واسه ما شد 1100 و من چون پول میخواستم و ترجیح دادم زودتر به پول برسم گفتم این رو همین دوستمون که تاپیکش رو زده بزاره واسه فروش که حالا بنا به دلایلی نشد....کاری نداریم اصل مطلب اینه که من این گوشی رو 1100 خریدم و بدون هیچ کم و کاستی گذاشتم اینجا واسه فروش تا به پول برسم
حالا میزارم روی حساب مرام دوستان و تاحالا حتی توی پخ 50 پایین تر قیمت دادم به دوستان
شرمنده سرتون رو درد آوردم

Last edited:

gandolf05

Registered User
لایک‌ها
3
برای همه دوستان پخ شد
دوستان یک نکته هست که دوست نداشتم بهش اشاره کنم اما چون دوستان مداوم قیمت آخر میخوان اینجا مطرح میکنم و میزارم به حساب مرام خودتون و هرجور دوست داشتید تصمیم بگیرید من نکسوس 4 داشتم و احتمالا بعضی از دوستان در جریانش هستن...ما این گوشی رو تا 1600 آوردیم پایین باز مشتریش نیومد بالاخره و از روی ناچار با یکی از دوستان aQoa قرار گذاشتیم از 2 تا گلکسی نکسوس که دارن من یکیش رو بردارم و مابه اتفاوت 500 گرفتیم که این گوشی واسه ما شد 1100 و من چون پول میخواستم و ترجیح دادم زودتر به پول برسم گفتم این رو همین دوستمون که تاپیکش رو زده بزاره واسه فروش که حالا بنا به دلایلی نشد....کاری نداریم اصل مطلب اینه که من این گوشی رو 1100 خریدم و بدون هیچ کم و کاستی گذاشتم اینجا واسه فروش تا به پول برسم حالا میزارم روی حساب مرام دوستان و تاحالا حتی توی پخ 50 پایین تر قیمت دادم به دوستان شرمنده سرتون رو درد آوردم
ببخشید اما داداش اگه همون اول نکسوس4رو 1600 زده بودی من تو هوا میخریدم و من اومدم تاپیکت دیدم زده1800 که گرون بود نکسوس4 خیلی بهتر از این برات به پول تبدیل میشد کاش من 1600 رو دیده بودم

tf101

Registered User
لایک‌ها
229
ببخشید اما داداش اگه همون اول نکسوس4رو 1600 زده بودی من تو هوا میخریدم و من اومدم تاپیکت دیدم زده1800 که گرون بود نکسوس4 خیلی بهتر از این برات به پول تبدیل میشد کاش من 1600 رو دیده بودم
شما دیر دیدی عزیز وگرنه چند روز 1600 بود قیمت!!نه اینجوریام نیست...اینجا عادت شده هرچی قیمت میدی باز پایین تر میخوان....طرف توی پخ میگه 1550 میخرم فوری میگم 1550 کرده بودم میکردی 1500 با کمال پررویی میگه:( آره...شیرینیه چونه زدن توی معاملست!!!!تو هم بودی همین کارو میکردی!!!)در حالی که من توی هیچ معامله ایی تاحالا چونه نزدم!یکبار به طرف میگم قیمت آخر چند و تموم....آره عزیز

aQoa

Registered User
لایک‌ها
140
برای همه دوستان پخ شد
دوستان یک نکته هست که دوست نداشتم بهش اشاره کنم اما چون دوستان مداوم قیمت آخر میخوان اینجا مطرح میکنم و میزارم به حساب مرام خودتون و هرجور دوست داشتید تصمیم بگیرید
من نکسوس 4 داشتم و احتمالا بعضی از دوستان در جریانش هستن...ما این گوشی رو تا 1600 آوردیم پایین باز مشتریش نیومد بالاخره و از روی ناچار با یکی از دوستان
aQoa قرار گذاشتیم از 2 تا گلکسی نکسوس که دارن من یکیش رو بردارم و مابه اتفاوت 500 گرفتیم که این گوشی واسه ما شد 1100 و من چون پول میخواستم و ترجیح دادم زودتر به پول برسم گفتم این رو همین دوستمون که تاپیکش رو زده بزاره واسه فروش که حالا بنا به دلایلی نشد....کاری نداریم اصل مطلب اینه که من این گوشی رو 1100 خریدم و بدون هیچ کم و کاستی گذاشتم اینجا واسه فروش تا به پول برسم
حالا میزارم روی حساب مرام دوستان و تاحالا حتی توی پخ 50 پایین تر قیمت دادم به دوستان

بله شنبه گذشته (92/01/24) با توافقی که با آقا محمد داشتیم تعویض و مبلغ 500 که ایشون سر میخواستن تقدیمشون شد.

tf101

Registered User
لایک‌ها
229
بله شنبه گذشته با توافقی که با آقا محمد داشتیم تعویض و مبلغ 500 که ایشون سر میخواستن تقدیمشون شد.
منظورشون همین شنبه که گذشت...دوستان فکر نکن هفته پیش بوده!
ممنون از شما حامد جان

esinig

Registered User
لایک‌ها
654
برای همه دوستان پخ شد
سلام داداش گلم
خوبي؟
اول ك پايه قيمتت خدايي منصفانس

دوم ك تعويض اصلا با هيچي نداري جز پول؟
سوم ك واقعا تم اكسپريا زد قشنگه بعد امتحانا ميام تهران حتما اين كاراي اندرويد رو يادم بدي:wub:
خواستي يه اس بهم بده
فدات

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا