برگزیده های پرشین تولز

فروش ghost recon : wildlands PS4

tedony

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
درود و خسته نباشید
اول از همه بگم ار بابل هستم استان مازندران - بچه های بابل یا نزدیک بابل پیام بدن
از اسم تاپیک مشخصه دیگه

نکته : بازی رو به شهر دیگه نمیفرستم - فقط حضوری
===============
- reg 2
- فوق العاده تمیز در حد نو
-تعویض فقط با : Mass Effect : Andromeda
و یا Call of Duty Infinite Warfare ( پول سر هم میگیرم )

===============
------- قیمت فروش : 180000 تومان -------

فایل های ضمیمه

• 1-1.jpg
    1-1.jpg
    469.2 KB · نمایش ها: 26
  • 2.2.jpg
    2.2.jpg
    531 KB · نمایش ها: 22
  • 3.3.jpg
    3.3.jpg
    497.2 KB · نمایش ها: 23
Last edited:

maghsoud 110

Registered User
لایک‌ها
92
سلام ارسال به شهرستان نداری؟؟
اگر داری یه تخفیف بزن بردارم

انجمن 1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام دوست عزیز 160 خریدارم.

mcmohon

Registered User
لایک‌ها
64
شما که نمیخوای شهر دیگه بفرستی خب دیوار همون استان بزار چون تو فروم اکثرا مال کل استلن ها هستن فقط بابل نیستن

tedony

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
ممنون از توضیحتون - باید بگم دیوار هم قرار دادم اینجا هم قرار دادم - اولین کاری هم که میکنم همیشه اول در دیوار قرار میدم و بعد اینجا چون امیدی بخ اینجا نیست حداقل برای بابل - وگرنه برای شهر های بزرگ خیلی عالی جواب میده اینجا - یک زمانی شیپور هم بود که واقعا عالی بود که متاسفانه قانون منع فروش بازی ها رو اضافه کردن

omiiiid

Registered User
لایک‌ها
211
میگم. بازی برا شماست . اما قیمت رو یه کم اصلاح کنید بره . بازی های جدید قیمتش به روز کم میشه . درثانی اینجا سایت خوبی هست مخصوصا برا کسایی که .شهرهایی هستن که جمعیت کم زندگی میکنن می تونن معامله راحت تری داشته باشن. شیپور هم اگه خوب بود اینقدر دست و پا نمیزد و تبلیغ کنه .
کمتر مقدور بود و اول ارسال من خریدارم.

tedony

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
ممنون امید جان اما من قیمت رو واقعا پایین دادم - دست دو این بازی هم که خب مثل اوایل gta گیر نمیاد - اگر بازاری بودم درست بود حرف شما اما من برای خرید بازی دوباره میخوام - میدونم این سایت برای خرید فروش خیلی خوبه - اما من نمیتونم اول ارسال کنم و بعد مبلغ رو دریافت کنم و از طرفی قیمت پست هم اضافه میشه و واقعا نمیصرفه برای خریدار - هدف از قرار دادن در اینجا برای همشهری ها و شهر های نزدیک بود وگرنه میدونم امیدی به اینجا برای شهرهای کوچیک نیست - این سایت برای تهران یا مشهد یا تبریز و شهرهای بزرگ دیگه واقعا مناسب هست برای خرید فروش - در آخر ممنون از پاسختون دوست گرامی

بالا