برگزیده های پرشین تولز

فروش gps بلوتوث

jahannama

Registered User
لایک‌ها
11
gps بلوتوث مارك holux
ظاهرا كمپاني آلماني و اين دستگاه ساخت تايوانه.
حدود دو سال پيش براي گوشيم كه نداشت استفاده مي كردم. چون يكي از دوستان اينجا آگهي خريد داده بود از تو انباري درش آوردم ولي متاسفانه به دليل اين كه ايشون شهرستان بودن، در مورد نحوه ي تحويل كالا توافق نكرديم، اما آخرين قيمت توافقي 45 بود. بنابراين قيمت پايه همون
45000 تومان
اون موقعي كه باهاش كار مي‌كردم يادمه كه فوق العاده سريع كانكت مي شدو كيفيت خوبي داشت.
شرايط فعلي:
يه كم رنگ و روش رفته و چون تو ماشين زير آفتاب بوده، باطريش يه كم طبله كرده كه به همين دليل وقتي در باطري رو ميبنديد، يه كم به نظر مي‌رسه لاش بازه.

عكس ه_________ا

عكس ها در جاي ديگر

Last edited:

ssasan

Registered User
لایک‌ها
8
لینک عکس مورد داره یعنی شیلتره لطفا یک جای دیگه مثل اینجا آپ کنید

jahannama

Registered User
لایک‌ها
11
باتری قابل تعویض هست؟ پیدا میشه؟
به قیمت کمتر از پایه هم می فروشید؟

باتري رو نمي‌دونم پيدا ميشه يا نه، چون دنبالش نبودم. البته مشكلي نداره و كار مي كنه. اگر بخوايد ميتونم يه مدتم روشن بذارمش ببينم طول عمر باتري چه جوريه. ضمن اين كه اگه بخوايد تو ماشين استفاده كنيد، شارژر فندكي داره.

طبيعتاً نه، به قيمت پايين تر نمي تونم بفروشم. مگه اين كه فروش نره! :p
شما اگه پيشنهاد قيمت داريد بگيد.

sasan hatami

Registered User
لایک‌ها
3
این دستگاه با چه گوشیهایی کار میکنه؟نرم افزار هم داره همراهش؟سرعتش از جی پی اس گوشیهای جدید بهتره؟من ان 95 داشتم جی پی اسش فاجعه بود.5800 هم خوب نیست.سی 702 هم gps اش جالب نیست.نسبت به اینا سریعتره؟
ممنون

Last edited:

jahannama

Registered User
لایک‌ها
11
این دستگاه با چه گوشیهایی کار میکنه؟نرم افزار هم داره همراهش؟سرعتش از جی پی اس گوشیهای جدید بهتره؟من ان 95 داشتم جی پی اسش فاجعه بود.5800 هم خوب نیست.سی 702 هم gps اش جالب نیست.نسبت به اینا سریعتره؟
ممنون

با همه ي دستگاه ها هماهنگ ميشه به شرطي كه اون دستگاه gps اكسترنال رو ساپورت كنه. نرم افزار هم داره همراهش.
سرعتش نه تنها با گوشي هايي كه شما ذكر كرديد، بلكه با هيچ گوشي اي قابل مقايسه نيست(مگر گوشي هايي كه سخت افزار gps شون srif باشه.) كه خيلي كمن.
در ضمن با لپ تاپ هم pair ميشه منتها من تا حالا استفاده نكردم.

بالا