• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش HTC Desire بسیار بسیار تمیز ، ساخت تایوان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

onyx1980

Registered User
لایک‌ها
145
درود بر همگی دوستان گوشی باز گل و دوست داشتنی ، پیشاپیش سال نو رو به همتون شادباش میگم ، و امیدوارم که براتون سالی سرشار از شادی و خوشی باشه.

خلاصه (اگه حوصله ی خوندن کل نوشته ها رو ندارین اینجا رو بخونین!) : گوشی بسیار تمیزه ، فقط 4-5 تا خال خیلی خیلی ریز داره ، تاچش روزی 1-2 بار قاطی میکنه که با روشن خاموش کردن صفحه درست میشه که البته این مشکل با رام اصلی خود اچ تی سی بسیار کم میشه و تقریباً میشه ازش صرفنظر کرد، باطریش 25% خاموش میشه ، ولی خود باطری هیچ مشکلی نداره ، دکمه ی زیاد کردن صدا تقریباً کار نمیکنه و کم کردن صدا هم با فشار کار میکنه ، دارای قاب ژله ای ، محافظ صفحه یدک ، کیف لپتاپی ، درب پشت اضافه ی نو که از نمایندی یاس 50.000 تومن خریدم ، ساخت تایوان ، بدون تعمیر ، هر قیمتی که دوست دارید پیشنهاد بدید ، اسپم آزاد
..
یدونه گوشی HTC Desire بسیار بسیار تمیز برای فروش میزارم ، که امیدوارم دوستانی که دنبال این گوشی هستند از دست ندنش ، چون دیزایر به این تمیزی سخت گیر میاد.
این گوشی رو من حدوداً 2 هفته ی پیش از جناب آقای آشتیانی عزیز (کاربر AShTeiani) به مبلغ 450 هزار تومان خریداری کردم ، همون روز اول رام cyanogen رو براش ریختم ، چون هم بسیار خوب و کامل زبان شیرین پارسی رو ساپورت میکنه ( رام رسمی خود اچ تی سی تو نشون دادن حرف "ی" یکم مشکل داره) ، هم اینکه قابلیت انتقال حجم عمده ای از دیتای برنامه ها رو به SD Card داره. در ادامه کاملتر راجع به وضعیت و لوازم گوشی توضیح میدم . البته اگه خواسته بشه رام رسمی خود اچ تی سی رو برای خریدار میریزم.

در ضمن گوشی ساخت تایوان (Made in Taiwan) هست ، در مورد Amoled یا S-LCD بودنش اطلاعی ندارم.

لوازم جانبی فابریک :
1. دفترچه ها ی راهنما
2. هندزفری فابریک اچ تی سی (که کیفیت بسیار خوبی هم داره)
3. کابل دیتا (USB) فابریک اچ تی سی
4. شارژر فابریک اچ تی سی ، که البته مشکل دار هست ، و خوب شارژ نمیکنه ، که در این مورد قرار بر این شد که جناب آشتیانی عزیز خودشون یدونه آداپتور شارژر اچ تی سی رو تهیه کنند و به جاش بدند ، یا به جاش مبلغ تهیه اش رو بدند.
5. درب پشت فابریک ، که البته کمی مصطحلک شده ، و حرف “T” مارک HTC افتاده.

لوازم جانبی اضافه که از قبل همراه گوشی بوده :
1. یک عدد محافظ ژله ای مارک Kashi به رنگ مشکی ، که البته با این که بسیار درب و داغون و زهوار در رفته هست ، ولی هنوز هم از گوشی بخوبی محافظت میکنه .
2. رم 1 گیگ.

لوازم جانبی اضافه که خودم تهیه کردم :
1. یک عدد درب پشت فابریک ، که از خود شرکت یاس به مبلغ 50.000 تومان خریداری کردم. (هنوز برچسبش رو نکندم ، و همونطور که تو عکس میبینید هنوز برچسبش روشه)
2. یک عدد کیف چرمی لپتاپی با کیفیت E-Case که به مبلغ 25.000 تومان خریداری کردم.
3. 2 عدد محافظ صفحه مارک Capdase به مبلع مجموعاً 14.000 تومان که یکیش رو روی صفحه ی گوشی نصب کردم ، و یکی هم به عنوان زاپاس موجوده .

مشکلات ظاهری :
1. با درب پشت جدیدی که از یاس خریدم ، تقریباً میشه گفت گوشی هیچ مشکل ظاهری نداره ، و کاملاً تمیز و نو هست ، فقط 2-3 تا خال رو بدنه ی گوشی هست که واقعاً بدون اغراق خیلی کوچک و ناچیز است ، و شاید اکثر کاربرا اصلاً عنوانش هم نکنند.
2. صفحه نمایش گوشی بدون کوچکترین خط و خشی هست ، چون از روز اول محافظ داشته ، و من هم محافظ قبلیش رو که پر از خط و خش بود رو عوض کردم ، و یه محافظ نو انداختم.
مشکلات فنی :

update 1 : توجه : یکی از دوستان بسیار عزیز ، لطف کردن ، تو پخ راهنمایی کردن منو ، گویا مشکل 2 و 3 فقط و فقط مربوط به رامی هست که نصب کردم و با تعویض رام درست خواهد شد. از دوست عزیزی که راهنمایی کردن بسیار سپاسگذارم . منم یه رام دیگه رو تست میکنم و نتیجه رو میگم

update 2 : رام جدید رو ریختم ، پس از 2 روز کار کردن ، متوجه شدم که هنوز اون مشکلات هست ، ولی شدتش خیلی خیلی کمتر شده یعنی اون مشکل قاطی کردن تاچ خیلی خیلی کم شده ، و شاید در روز 1 بار هم اتفاق نیافته و باطری گوشی با اینکه گویا بازم روی حدودای 25% تموم میشه ، ولی خیلی بیشتر نگه میداره. یعنی در اصل باطری هیچگونه مشکلی نداره ، فقط از نظر نرمافزاری گوشی درصد باطری رو اشتباه نشون میده که فکر کنم با کالیبره کردن باطری این مشکل درست بشه. (قابل توجه که باطری گوشی با دیتای روشن تقریباً 2 روز نگه داشت!

update 3 : در حال حاضر دارم رام استاک خود گوشی رو تست میکنم ، که تا الان هیچ مشکلی باهاش نداشتم و حتی یکبار هم مشکل قاطی کردن تاچ نداشته

update 4 : به پست 14 توجه کنید ، و در ضمن ، مشکل قاطی کردن گوشی با هر رامی که ریختم پا برجا بود ، فقط تو بعضی رامها خیلی خیلی کم خودش رو نشون میداد ، طوری که شاید تو روز 1 بار هم اتفاق نمیافتاد ، و تو بعضی رامها هم زیاد میشد ، ولی در کل الان من با رام حال حاضری که ریختم روش ، تقریباً مشکلی ندارم ، و مشکل قاطی کردن تاچ یک بار در روز برام اتفاق میافته که با همون 1-2 بار خاموش و روشن کردن صفحه حل میشه. در ضمن اونطور که فهمیدم این یک مشکل نرمفازاری هست ، و بعضی desire ها پس از update به 2.3 این مشکب رو پیدا میکنند .

update 5 : با رام استاک خود گوشی ، ورژن اندروید 2.2 خاورمیانه ، مشکل قاطی کردن تاچ بحدی کم هست که میشه تقریباً از وجودش صرفنظر کرد. در ضمن یه جان خوندم که این مشکل پس از آپدیت از اندروید 2.1 به 2.2 بوجود میاد ، اگه کسی از دوستان میدونه چطوری میتونم گوشی رو به اندروید 2.2 داونگرید کنم ممنون میشم راهنماییم کنه ، چون هرجا مه گشتم نتونستم فایلهای مربوط به داونگرید به 2.1 رو پیدا کنم. با سپاس
;)

1. بارزترین مشکل حال حاضر گوشی ، سفت بودن دکمه ی بلند و کم کردن صدا هست ، که دکمه ی Volume up گوشی بقدری سفت هست که کلاً بهتره روش حساب نکنید ، باز Volume Down رو با یکم فشار میتونید یه جورایی باهاش کار کنید . ولی برای دوستانی که نگران این مشکل هستند ، عرض کنم که این مشکل چیز دست و پا گیری نیست و خودم من با برنامه ی Volume Control Pro یه ایندیکیتور رو صفحه نمایش گوشی میوردم ، و تنظیمات صدا رو بسیار راحت با اون انجام میدادم.
2. باطری گوشی زمانی که به 25% میرسه (یا حداقل اون چیزی که نرمافزاری به اسم 25% میشناسه) خاموش میشه ، و در اصل نقطه ی تخلیه ی باطری گوشی حول و حوش 25% هست . البته اینم در نظر داشته باشید که باطری این گوشی بازم با این تفاصیل خیلی خوب نگه میداره ، و منی که 24 ساعت روز دیتای گوشی رو روشن میزارم و ازEdge استفاده میکنم و در طول روز حداقل یک بار از GPS دستگاه استفاده میکنم ، از صبح که میرم سر کار ، تا شب که میرسم خونه ، شارژ نگه میداره ، ولی خونه که میرسم باید بزنمش به شارژ.
3. یک مشکل هست ، که پس از ریختن رام سیانوژن روی گوشی متوجهش شدم ، و نمیدونم نرمافزاری هست یا سختافزاری ، و نمیدونم که این مشکل از قبل هم بوده یا نه ، چون من شب همون روز اول رام گوشی رو عوض کردم و با رام اصلیش هم هیچگونه مشکلی رو به هیچ وجه تجربه نکردم . مشکل اینه که بعضی موقعها یهویی تاچ گوشی قاطی میکنه ، و صفحه ای که توش هستید رو اینور اوونور میکنه ، مثلاً زمانی که در صفحه ی اصلی گوشی هستید ، اگه این مشکل پیش بیاد ، اتفاقی که با چشم میبینید مثل این میمونه که یه نفر با انگشاتش روی صفحه تند تند از راست به چپ و از چپ به راست تاچ میکنه و صفحه home رو مدام به راست و چپ حرکت میده (خداروشکر هیچ گزینه ای رو انتخواب نمیکنه ، پس نگران این نباشید که یهویی به یکی زنگ بزنه یا اس ام اس بده!:D) . این مشکل در طول روز یک یا دو بار برای من اتفاق میفته ، ولی دوای دردش رو میدنم! حلال این مشکل هم اینه که یک یا در بعضی مواقع دو بار صفحه گوشی رو خاموش و روشن بکنید ، یعنی دوبار دکمه ی پاور رو بزنید .

شرایط فروش :
1. فروش ترجیحاً در تهران و بصورت حضوری انجام میپذیرد .
2. قیمت رو هم با توجه به مبلغ خریدم که 450.000 تومان بوده ، و خرجهایی که برای گوشی کردم و مجموعاً نزدیک به 90.000 تومان بوده ، میزارم پیشنهادی به عهده ی دوستان . مسلماً اگر قیمت معقولی پیشنهاد نشه ، گوشی فروخته نخواهد شد.

update : قیمت فروش فوری 470.000 تومان ، و از به مزایده گذاشتن گوشی صرف نظر کردم. اولین کسی که به این قیمت گوشی رو بخواد ، گوشی تقدیمش خواهد. هرچند باز هم منتظر پیشنهادات شما دوستان عزیز هستم ، و ممکنه به قیمت پایینتر از این هم فروخته بشه.
3. هرگونه نظر و قیمت گذاری و نظر کارشنای مجاز هست ، فقط به هم بی احترامی نکنید.
4. زمان پایان مزایده متعاقباً اعلام خواهد شد.

دیگه فکر میکنم همه گفتنیا رو گفتم ، این شما و اینم گوشی زپرتی ما! ;).

در ضمن همونطور که یکی از دوستان پیشبینی کرده بودند ، دکمه های ولوم یکم وضعشون بهتر شده ، الان دکمه کم کردن صدا با یکم فشار ، و دکمه ی ولوم آپ با فشار زیاد کاملاً کار میکنند.

قیمت فروش فوری 470.000 تومن ، و یا معاوضه با گوشی اندرویدی بالاتر ، نهایتاً تا 600.000 تومن میتونم سر بدم. ;)

فایل های ضمیمه

• IMG_7145.JPG
    IMG_7145.JPG
    75.7 KB · نمایش ها: 487
  • IMG_7146.JPG
    IMG_7146.JPG
    118.3 KB · نمایش ها: 485
  • IMG_7149.JPG
    IMG_7149.JPG
    121.6 KB · نمایش ها: 488
  • IMG_7150.JPG
    IMG_7150.JPG
    117.8 KB · نمایش ها: 488
  • IMG_7152.JPG
    IMG_7152.JPG
    159.2 KB · نمایش ها: 483
Last edited:

AShTeiani

Registered User
لایک‌ها
107
سلام
شهریار جان واقعاً نمیدونم چی بگم ؟؟؟ :eek:
از سیر تا پیاز رو کاملاً گفتی . . .
کمتر کسی پیدا میشه با این ظرافت همه چی رو توضیح بده . :p
ایشالا خوب بفروشی . . .
همچنین خبر شارژر رو حتماً بهم بده .
موفق باشی .
با تشکر

arash.f

Registered User
لایک‌ها
1,488
چقدر تمیز!
قیمت فوری مد نظر دارین؟

onyx1980

Registered User
لایک‌ها
145
سلام
شهریار جان واقعاً نمیدونم چی بگم ؟؟؟ :eek:
از سیر تا پیاز رو کاملاً گفتی . . .
کمتر کسی پیدا میشه با این ظرافت همه چی رو توضیح بده . :p
ایشالا خوب بفروشی . . .
همچنین خبر شارژر رو حتماً بهم بده .
موفق باشی .
با تشکر

لطف داری بهروز جان ، کلاً آدم ظریفیم!! :lol::p

چشم بهروز جان ، حتماً ;)

چقدر تمیز!
قیمت فوری مد نظر دارین؟

قابل شما رو نداره دوست گلم ، شما قیمت مد نظرتون رو بگید ، اگه زیاد دور از انتظار نباشه وارد مذاکره میشیم ;)

bastian

Registered User
لایک‌ها
13
نه خدا وکیل اون دوتا نقطه ی رو بدنه رو چجوری دیدی خودت
اپ

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
درود دوست عزیز
گوشی تون تقریبا سالم سالم هست و با یک رام خوب خیلی از مشکلاتش برطرف میشه
من یه زمانی دیزایر داشتم، باتری مشکلی نداره و در اصل 25 درصد نمایش باتری رام، 0درصد واقعی هست.
در مورد سفت بودن کلید ولوم هم باید بگم که مال منم خیلی خیلی سفت بود و اذیت میکرد ولی کم کم نرم شد تا اینکه کاملا نرمال شد.
خوب بفروشی دوست عزیز

arten_wanted

Registered User
لایک‌ها
22
ای جونم شهریار . ما شا لله مثل همیشه گوشیهات تمیزه تمیزه .

onyx1980

Registered User
لایک‌ها
145
نه خدا وکیل اون دوتا نقطه ی رو بدنه رو چجوری دیدی خودت
اپ

:lol:;)

درود دوست عزیز
گوشی تون تقریبا سالم سالم هست و با یک رام خوب خیلی از مشکلاتش برطرف میشه
من یه زمانی دیزایر داشتم، باتری مشکلی نداره و در اصل 25 درصد نمایش باتری رام، 0درصد واقعی هست.
در مورد سفت بودن کلید ولوم هم باید بگم که مال منم خیلی خیلی سفت بود و اذیت میکرد ولی کم کم نرم شد تا اینکه کاملا نرمال شد.
خوب بفروشی دوست عزیز

درود بر شما دوست خوبم ، بسیار سپاسگذارم از راهنمایی که کردید . الان یه رام دیگه روش دارم امتحان میکنم که گویا مشکل باطری رو برطرف میکنه ، هنوز باطری به 25 درصد نرسیده که ببینم خاموش میکنه یا نه ، ولی تا الان که عالی باطری نگه داشته ، تقریباً 2 برابر همیشه ، دیشب که رام عوض کردم ، باطریش حدوداً 85 درصد بود ، و از اون موقع مدام دیتا و سینک گوشی روشن هستش ، و الان باطریش شده 49%. خیلی عالیه. در مورد دکمه ی صدا هم اینطور که بهروز جان موقع خرید بهم گفتند ، مثل اینکه خار دکمه شکسته شده ، و باید باز بشه تا درست بشه. منم چون با Volume Control Pro دارم خیلی راحت صدا رو کنترل میکنم ، دیگه نبردمش برای تعمیر .

بازم سپاسگذارم از راهنمایی و محبتتون ;)

ای جونم شهریار . ما شا لله مثل همیشه گوشیهات تمیزه تمیزه .

بهههههه! مخلص داش علی گل ;) میدونی که چطوری گوشی نگه میدارم ، تخصص دارم تو تمیز نگه داشتن ، البته مهرداد جان روی منو کم کرده ;)

satern

Registered User
لایک‌ها
9
سال نو مبارک شهریار جان :rolleyes: ...........

onyx1980

Registered User
لایک‌ها
145
سال نو مبارک شهریار جان :rolleyes: ...........

درود علیرضا جان ، سپاسگذارم ، منم به شما و همه دوستان گل و خوبم سال نو رو شادباش میگم ، و امیدوارم که سال بسیار خوب و پر از شادی و زیبایی و تندرستی داشته باشید ;)

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام شهریار جان

یادش بخیر من اول که اومده بود یکی ازش خریدم و چقدر رام روش ریختم و همینطور در حد آک هم فروختمش. شهریار جان یه قیمتی که مدنظرت هست برام پیام خصوصی کن اگر ببینم بشه من ازت برش دارم عزیز. ممنونم که توضیحات خیلی مفصلی دادی فقط باطریش چطوره . رو شیشه میزاری باد نداره؟

Exp3ri4

Registered User
لایک‌ها
0
قیمت آخر رو بفرست

M.iphone

Registered User
لایک‌ها
833
سلام داداش شهریار قیمت را واسم پ خ کن ببینیم چجوریه

onyx1980

Registered User
لایک‌ها
145
سلام شهریار جان

یادش بخیر من اول که اومده بود یکی ازش خریدم و چقدر رام روش ریختم و همینطور در حد آک هم فروختمش. شهریار جان یه قیمتی که مدنظرت هست برام پیام خصوصی کن اگر ببینم بشه من ازت برش دارم عزیز. ممنونم که توضیحات خیلی مفصلی دادی فقط باطریش چطوره . رو شیشه میزاری باد نداره؟

درود امیر جان ، خواهش میکنم وظیفه ام بود ، باطریش هیچ مشکلی نداره امیر جان ، نه باد داره ، نه فاسد شده ، همونطور که چندتا از دوستان گل هم اشاره کردند ، این مشکل فقط یک ناهماهنگی نرمافزاری هست ، و هیچ مشکلی تو کار و مدت زمان کارکرد باطری نمیزاره ، فقط باید همیشه یادتون باشه که طرفای 25% باطری گوشی خاموش میشه. قیمت هم با توجه به وسایلی که براش گرفتم حداقل 480 هست ، اما باز منتظر پیشنهادات شما دوستان گلم هستم تا تصمیم نهایی رو بگیرم. ;)

قیمت آخر رو بفرست

درود دوست گرامی ، قیمت مد نظرم حداقل 480 هستش ، با توجه به خرجهایی که کردم

سلام داداش شهریار قیمت را واسم پ خ کن ببینیم چجوریه

درود مسعود جان ، خوبی؟ در مورد قیمت توضیح دادم ، هرچند که قابلت رو نداره ;)

قابل توجه دوستان خوبم ، این چند روز چون همش در حال ریختن رامهای مختلف روی گوشی بودم و خیلی بی محافظ با گوشی کار کردم ، 3-4 تا خال خیلی خیلی خیلی خیلی ریز (حتی بسیار ریزتر از اون نقطه هایی که قبلاً داشت و بزور تونستم ازشون عکس بگیرم) و یک خش کوچک روی بدنه دور گوشی افتاده ، لازم دونستم که دوستان عزیز رو در جریان قرار بدم

Last edited:

nowak

Registered User
لایک‌ها
466
تعویض با امضام ؟؟؟

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام

داداش شهریار چون من این گوشی رو داشتم واقعا" بیشتر از 480 ارزش داره وی همه میدونن که توی گوشی های اندروید اچ تی سی از همه بیشتر براش رام پورت کردن . من گوشی دارم ولی خیلی دوست دارم برش دارم با اینکه قبلا" تجربه داشتم اگر گوشی بدی بود هیچ وقت دوباره سراغش نمیرفتم.

onyx1980

Registered User
لایک‌ها
145
دوست عزیز برای مشکل باطری یه بار از ریکاوری فرمت سیستم کن بعدش ruu نصب کن به احتمال خیلی زیاد درست میشه بعد هر کاستوم رامی خواستی میتونی نصب کنی

درود دوست خوبم ، بسیار سپاسگذارم از راهنماییتون ، لطف کردین ، یه بار Battery Stats رو از ریکاوری وایپ کردم ، اومدم کالیبریت کنم باطریش رو حوصله ام سر رفت! باطریش رو فعلاً ول کردم چسبیدم به رام! ;)

تعویض با امضام ؟؟؟

سپاسگذارم دوست عزیز ، ولی به کارم نمیاد ;)

سلام

داداش شهریار چون من این گوشی رو داشتم واقعا" بیشتر از 480 ارزش داره وی همه میدونن که توی گوشی های اندروید اچ تی سی از همه بیشتر براش رام پورت کردن . من گوشی دارم ولی خیلی دوست دارم برش دارم با اینکه قبلا" تجربه داشتم اگر گوشی بدی بود هیچ وقت دوباره سراغش نمیرفتم.

درود به آقا امیر گل ;) ممنون از راهنمایی و نظرت امیر جان ، من این قیمت رو برای این دادم که دوستانی که خریدار هستن یمت مد نظرشون رو بتونن بدن ، خیلی گوشی خوبی هست ، البته از Desire Z یکم ضعیفتره (desire Z بهترین گوشی اچ تی سیه به نظر من!;)) ، ولی الان واقعاً دارم ازش لذت میبرم ، یواش یواش دارم منصرف میشم از فروشش . :)

یکی از بزرگترین مشکلات desire کم بودن حافظه ی داخلی هست ، زیاد اجازه ی نصب نرمافزار نمیده ، ولی الان حافظه ی داخلی گوشی رو از حدوداً 170-180 MB آزاد به 2 گیگ و خورده ای آزاد ارتقا دادم ، و هر چی اپ روش نصب میکنم پر نمیشه! ;)

onyx1980

Registered User
لایک‌ها
145
دوستان گرامی ، منتظر پیشنهاداتتون هستم ، هرگونه پیشنهاد قیمتی دارید ، حتی 1000 تومن هم خوشحال میشم اینجا عنوان کنید ;)

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
دوستان گرامی ، منتظر پیشنهاداتتون هستم ، هرگونه پیشنهاد قیمتی دارید ، حتی 1000 تومن هم خوشحال میشم اینجا عنوان کنید ;)

سلام

شهریار جان اما دیزایر Z سی پی یوش 800 چطور از دیزایر که 1000 هست قوی تره؟ شاید دیزار S که حتی اونم کانفیگش همینه و قوی تر از دیزایر که اومد سن سی شن بود. به هر حال من خریدارم اون قیمت اخرش رو بعدا" برام پیامک کن. ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا