برگزیده های پرشین تولز

فروش Huawei Ascend Y300

montazeryfar

Registered User
لایک‌ها
6
فروش گوشی هوآوی وای 300 که با گارانتی مایکروتل خریداری شده و از ابتدا دست خودم بوده کاملا سالم تضمینی فقط دکمه پاور خیلی کم سفت شده گفتم که مدیون نشم وگرنه بخوبی کار میکند ، تمیز و در حد ... وسایل اورجینال هوآوی (کارتن ، شارژر و هدفون و ... ) همراه گوشی تقدیم میشه... عکسهارو با کیفیت سعی کردم بزارم که بتونید زوم کنید و کامل ببینید
قیمت ناقابل 185.000 تومان ... هزینه ارسال برای دوستان شهرستانی با من و اول واریز بعد ارسال است ... امکان معامله حضوری و تست در کرج وجود دارد همچنین دوستان شهرستانی که اطمینان ندارند برای اول واریز میتونن یکی از دوستان ساکن کرج را واسطه قرار بدیم... همچنین راه دیگر برای کسانی که به شخص واسطه هم اطمینان ندارند در ایسام هم امکان خرید وجود دارد ، منتهی سهم سایت با خریدار محترم ...
همچنین کیف فلیپ کاور(سفید که در عکسها نیست) ، قاب ژله ای ، قاب سخت نگین دار بنفش ، کیف استند و لیبل ضد خش اضافه که در عکس ها میتونید ببینید هم موجوده که اگر خریدار مایل باشه با اضافه شدن مبلغ 18.000 به مبلغ فروش این وسایل هم همراه گوشی براشون ارسال میشه.

صفحه نمایش رنگی لمسی خازنی 4 اینچ از نوع IPS LCD - دارای رزولوشن 480 × 800 - تراکم پیکسلی: 233 پیکسل بر اینچ - قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ - مالتی تاچ با قابلیت دریافت چندین لمس همزمان ، صفحه نمایش ضد خش
حافظه داخلی 4096 مگابایت - حافظه رم 512 مگابایت - قابلیت نصب کارت حافظه از نوع Micro SD تا 32 گیگابایت
شبکه های ارتباطی:3G - GPRS - WiFi - GPS - بلوتوث همراه با A2DP و EDR
دوربین:5.0 مگاپیکسل - فوکوس اتوماتیک - فلاش - دوربین مکالمه ویدئویی
رادیو - باتری 1730 میلی آمپر ساعتی عملکرد مناسب باتری

امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android 4.1 Jelly Bean - پشتیبانی از جاوا - نمایش فایلهای مایکروسافت آفیس - نمایش فایلهای PDF
CAM00034.1.jpg CAM00045.jpg CAM0000.jpg CAM0002.5.jpg CAM0001.2.jpg

بالا