برگزیده های پرشین تولز

فروش LG G2 آک

ANDY1

Registered User
لایک‌ها
4
بالا باش میخوام بفروشمت

mehdi_dvd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بر چسب رو صفحه کنده شده صد در صد سیم هم خورده.نمیخوای گیر بدی و بزنی تو سر مال؟
ایشون فکر کرده بود با بچه طرف هست، می خواست بزنه تو سر مال. حالا اینجا که دوستمون نوشته 4-5 روز باهاش کار هم کرده هیچ صحبتی از 20% و باز شدن پلمپ و سیم کارت و ... نمیکنه. :)
بچه زرنگ علی آباد به همین میگن. :)

m..gladiator

Registered User
لایک‌ها
75
سلام دوست عزیز منم قصد خرید یکی از اینا رو دارم لطفا پخ کن قیمتو برام البته ته ته رو

solaa

Registered User
لایک‌ها
85
ایشون فکر کرده بود با بچه طرف هست، می خواست بزنه تو سر مال. حالا اینجا که دوستمون نوشته 4-5 روز باهاش کار هم کرده هیچ صحبتی از 20% و باز شدن پلمپ و سیم کارت و ... نمیکنه. :)
بچه زرنگ علی آباد به همین میگن. :)
چون دوست عزیزم حقیقت رو گفت
اگه ایشون هم اطلاعات نادرست میزد همین کار رو میکردم ولی ایشون از اولش صادق بودند و منطقی

takbetak

Registered User
لایک‌ها
98
اگه ایشون هم اطلاعات نادرست میزد همین کار رو میکردم ولی ایشون از اولش صادق بودند و منطقی
اولا شما از کجا میدونی کی راست میگه کی دروغ مگه علم غیب داری؟دوما مشکل من اونجا این بود که نیو یوزر بودم و شما فکر میکردی میتونی آب رو گل آلود کرده و ماهی بگیری در حالی که خودت هم بهتر میدونی گوشی من از مال ایشون تمیزتر بود غافل از این که من گرگ بارون دیده بودم!
سوما شما که اینقدر عاشق صداقتی خوب به قول شما ایشون از اول صداقت داشته پس چرا شما به ایشون اعتماد نکردی و گوشی رو 1650نخریدی حلا هم دیر نشده 1600 از ایشون بخر تا نشون بدی به صداقت ارزش قائلی!

solaa

Registered User
لایک‌ها
85
اولا شما از کجا میدونی کی راست میگه کی دروغ مگه علم غیب داری؟دوما مشکل من اونجا این بود که نیو یوزر بودم و شما فکر میکردی میتونی آب رو گل آلود کرده و ماهی بگیری در حالی که خودت هم بهتر میدونی گوشی من از مال ایشون تمیزتر بود غافل از این که من گرگ بارون دیده بودم!
سوما شما که اینقدر عاشق صداقتی خوب به قول شما ایشون از اول صداقت داشته پس چرا شما به ایشون اعتماد نکردی و گوشی رو 1650نخریدی حلا هم دیر نشده 1600 از ایشون بخر تا نشون بدی به صداقت ارزش قائلی!
من از اولش هم یک قیمت گفتم و بیشتر از اون قیمت نمیخرم
تو اونجا گفتی فقط پلمپ گوشیت باز شدهه بعد من دستت رو رو کردم که هم استفاده شده و هم سیم خورده و بیشتر از 5 ساعت مکالمه داشته
از ادم دروغ گو بدم میاد
ایشون از اول گفتن استفاده شده ولی کم
ولی شما میخواستی به مردم قالب کنی و گفتی اصلا استفاده نشده و فقط پلمپ باز شده یکم صداقت رو یاد بگیر که از این موبایل وو ارزش بیشتری داره اقای نیو یوزر پپچه سال !

solaa

Registered User
لایک‌ها
85
حالا حصودیت نشه و تاپیک این داداش گلمو بهم نریز ای دی یاهوتو بده بیام اونجا چیزایی که اینجا نمیشرو اونجا بهت بگم

mehdi_dvd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ماستمالی نکن آقا جون. همونجا هم یوزر قدیمی که خودش گوشی رو فروخته بود اومد و گفت داری بز خری می کنی.

s_mina_1369

همکار بازنشسته ، کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
دوستان به خدا زشته دعوا دارين با هم تو پ.خ انجام بدين
چرا تو تايپيك يكى ديگه اين كارو ميكنين
ميدونين كه اگه گزارش بده همتون بن ميشين ؟؟؟ زشته به خدا ، تو تايپيك مربوطه دعوا كنين

takbetak

Registered User
لایک‌ها
98
من از اولش هم یک قیمت گفتم و بیشتر از اون قیمت نمیخرم
تو اونجا گفتی فقط پلمپ گوشیت باز شدهه بعد من دستت رو رو کردم که هم استفاده شده و هم سیم خورده و بیشتر از 5 ساعت مکالمه داشته
از ادم دروغ گو بدم میاد
ایشون از اول گفتن استفاده شده ولی کم
ولی شما میخواستی به مردم قالب کنی و گفتی اصلا استفاده نشده و فقط پلمپ باز شده یکم صداقت رو یاد بگیر که از این موبایل وو ارزش بیشتری داره اقای نیو یوزر پپچه سال !
قضیه سیمکارت خوردن این گوشی ها رو که همه میدونستن و چیز عجیبی نبود حالا نگفتن چیزی که همه میدونن دروغ محسوب میشه؟این چیزی هم که نشون میده شما خودتون یه دروغ گو هستین اینه که گفتی بیشتر از 5 ساعت مکالمه داشته شما از کجا میدونی مگه گوشی رو دیده بودی من حاضرم قسم بخورم که این گوشی خیلی کمتر از 5ساعت مکالمه داشت.حالا شما بگید کدوم دست من رو رو کردین؟با این که میدونی محکوم هستی باز به بحث ادامه میدی.

ANDY1

Registered User
لایک‌ها
4
uuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppp

lovely11380

Registered User
لایک‌ها
32
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
سلام
دوست عزیز یه قیمت آخر پ خ کن لطفا من خریدارم