برگزیده های پرشین تولز

فروش Macbook Pro MD318

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
داداش چند اینچه؟

pouyajabbarisani

Registered User
لایک‌ها
58
سلام خدمت شما دوست عزیز
بنده خریدار واقعی هستم دو سه تا مورد پیدا کردم این یکی از اصلی ترین انتخاب هامو فقط اگه به سوالات و درخواست های زیر به دقت و با شماره پاسخ دهید.

1- آیا جعبه و لوازم همراه جعبه کامل هست؟
2- آیا دستگاه تا حالا باز شده؟ (واسه ارتقا یا تعمیر)
3- چطوری سالم بودن دستگاه رو تضمین می کنید؟ ممکنه یه سفته مثلا 800 تومانی با توضیح تضمین با دستگاه ارسال کنید یا روش دیگه ای پیشنهاد دارید؟
4- با توجه به اینکه شما تهران هستید، نحوه ی ارسال چطور خواهد بود؟! منظورم اطمینان پرداخت هست. مثلا اول باید پرداخت کنیم تا بعد ارسال بشه؟ من تبریز هستم ممکنه نصف راه رو شما بیایید نصف راه رو من یا پیشنهاد بهتری دارید؟
5- آیا دستگاه هر گونه خط و خشی دارد؟ هرچند کوچک و به چشم نخور؟
6- دو تا عکس از دستگاه با کیفیت می خواهم یکی در نور روشن و از پشت دستگاه (همون جایی که لوگو قرار داره) با زاویه 90 درجه و نه کج و دیگری از بالای کیبرد با زاویه 90 درجه و نه کج و با کیفیت.
7- (فضولی نشه یه وقت!) می تونم بپرسم دستگاه رو روزانه به چه مدت و برای چه کاری استفاده می کردید؟ الان سیکل باتری چنده؟
8- ماوس رو هم اشتانتیون می دهید؟
9- چرا دارید می فروشید اش؟
10- ایا نمایشگر مشکل داره؟ چرا یکم عریض تر نشون میده؟ احساس می کنم فضای مشکی بالا و پایین نمایشگر بیشتره به این عکس نگاه کنید: http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2011/02/2011-02-24mbpp.jpg اگه ممکنه یه عکس با کیفیت تر از نمایشگر هم بزارید

شرمنده که زیاد سوال پرسیدم ببخشید بالاخره چون نزدیک به 3 میلیون هزینه داره برام واسه همین حساس ام =)
جناب محصولتون عالیه و نمی خواهم جسارتا سر محصول بزنم ولی بودجه من 2700000 تومان هست قبول می کنید آیا؟

روز خوش و موفق باشید.

Last edited:

daryush_raven

Registered User
لایک‌ها
35
پست قبل رو نشد اصلاح کنم کاهش قیمت فروش فوری 2700

بالا