برگزیده های پرشین تولز

شیائومی Xiaomi فروش Mi 9 se

behzad 00

Registered User
لایک‌ها
91

mortezasp3

Registered User
لایک‌ها
29
چه مشکلی؟
من که بهت گفتم میخوای با مدیران یا فروشندگان معتبر معامله کن
پیام خانی دیگه ته ته امتیاز بازارچه س!
https://forum.persiantools.com/members/payam_kh.213683/
بحثم اینه که میخوام همزمان بخرم. چون من شانس ندارم تو این زمینه و بهم ثابت شده. من بفروشم گوشیا میرن بالای ۱۰ میلیون
میخپای پولو بزن به حساب این بنده خدا من انتقال مالکیت میزنم. بعد بفرسته بزنه واسه من. منم پستش میکنم

behzad 00

Registered User
لایک‌ها
91
بحثم اینه که میخوام همزمان بخرم. چون من شانس ندارم تو این زمینه و بهم ثابت شده. من بفروشم گوشیا میرن بالای ۱۰ میلیون
میخپای پولو بزن به حساب این بنده خدا من انتقال مالکیت میزنم. بعد بفرسته بزنه واسه من. منم پستش میکنم
پول الان تو حساب پیامه.شما با ایشون معامله کن.بفرست واسش اونم به محض دریافت واریز میکنه.انتقال هم به اسم اون یا من فرقی نداره

mortezasp3

Registered User
لایک‌ها
29
پول الان تو حساب پیامه.شما با ایشون معامله کن.بفرست واسش اونم به محض دریافت واریز میکنه.انتقال هم به اسم اون یا من فرقی نداره
ایشون کدوم شهره؟؟
من باید گوشیمو خالی کنم اگر امشب بشه خالیش میکنم فردا پست میکنم. فقط قیمت رو ۵۰ بیا بالا داداش‌ ۳۶۵۰

behzad 00

Registered User
لایک‌ها
91
ایشون کدوم شهره؟؟
من باید گوشیمو خالی کنم اگر امشب بشه خالیش میکنم فردا پست میکنم. فقط قیمت رو ۵۰ بیا بالا داداش‌ ۳۶۵۰
ایشون هم سنندجن.
واقعا بیشتر نمیتونم

mortezasp3

Registered User
لایک‌ها
29
ایشون هم سنندجن.
واقعا بیشتر نمیتونم
باشه داداش. ادرس و کد پستی و شماره تماس بده. فردا شد میفرستم. نشد پس فردا حتما. فقط نفرستم قیمت رو تغییر بدیا. ۳۶۰۰ صحبت کردیم

mortezasp3

Registered User
لایک‌ها
29
گوشی فروخته شد به behzad 00 عزیز
مبلغ 3500
Payam_kh.213683 عزیز هم ایشون رو تایید کردن

mortezasp3

Registered User
لایک‌ها
29
ممنون از هر دو دوست عزیز. بهزاد عزیز مبلغ رو واریز کردن مبارکشون باشه. خوشحالم تو این دورو زمونه ادمهای خوب و منصف هنوزم هستن و میشه اعتماد کرد

بالا