برگزیده های پرشین تولز

فروش PS4 در حد آک

x3x

Registered User
لایک‌ها
52
شایدم دوستمون راست بگن .در هر صورت مالشونه .ایشا... خوب بفروشی

king_artur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
132
سلام دوست عزیز... من کلا علاقه خاصی به سرک کشیدن و Tweack کردن دارم...البته سر رشته من تو PC و Overclocking هست.اونموقع هم که اینکارو کردم فقط برای این بود که دوست داشتم خیالم راحت باشه...چون خودم AMD OC میکنم مثله همه میدونم که AMD همیشه خدا بیش از حد داغ میکنه...و اینم میدونی که PS4-CPU نداره APU داره و دما بیشتر هم میشه.من حتی قصد فروش نداشتم و با خیاله راحت بازش کردم ولی این اواخر یه پروژه خورده بهم که حالا حالاها کار توش هست برام و واقعا وقت استفاده ازش ندارم مونده داره خاک میخوره.به پولش هم نیازی ندارم فقط دیگه وقته خوبیه که از بازی کردن استعفا بدم:)
حیفه دلت میاد uncharted4 & the order 1886 رو بازی نکنی ؟

hooman.tk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
حیفه دلت میاد uncharted4 & the order 1886 رو بازی نکنی ؟
من PS4 رو فقط به خاطر Metal Gear گرفتم...خوشحال اومدم خونه شروع کردم 1 ساعت بعد بازی تموم شد...هی میگفتم نهههههه مگه میشه:D اصلا تحقیق نکرده بودم نمیدونستم در حد معرفیه فقط D: آره حرفتو قبول دارم...ولی دیگه واقعا حالو حوصله اینجور بازیارو ندارم...وقتایی که خیلی بیکار میشم Dota بازی میکنم با همون حال میکنم.

∑!sЂ

Registered User
لایک‌ها
376
قیمت کف پ.خ کن کارشناسی نمیخوام بکنم ولی خوب پشتش بالاخره باز شده دیگه داداش حالا به هر دلیلی
حالا 2013 ماههای آخر هست یا تولیدات اوایل؟

Sent from my Z Ultra C6802 using Tapatalk 4.4

SASAN-BSE

Registered User
لایک‌ها
167
اخه دوستان عزیز
من که بی طرف هستم طرف داره میگه می برم تعمیر کار
پس این بچه بازی چیه اگر نمیخوای بخری نظری نده
اگر میخوای بخری پخ بده یا تلفن بزن
این مرده خری چیه دیگه
میخوای مال مردمو بخوابونی با این کارا!!!!

دوست عزیز اینجا یک سری *** خور هست که میزنن تو سر مال
پیشنهاد من ببر بیرون بفروش
من خودم یه ps4 اکبند تو لینک زیر گذاشتم طرف اومده میگه 1 ت

nima0181

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
اخه دوستان عزیز
من که بی طرف هستم طرف داره میگه می برم تعمیر کار
پس این بچه بازی چیه اگر نمیخوای بخری نظری نده
اگر میخوای بخری پخ بده یا تلفن بزن
این مرده خری چیه دیگه
میخوای مال مردمو بخوابونی با این کارا!!!!

دوست عزیز اینجا یک سری *** خور هست که میزنن تو سر مال
پیشنهاد من ببر بیرون بفروش
من خودم یه ps4 اکبند تو لینک زیر گذاشتم طرف اومده میگه 1 ت
این دوستمون به موضوع خوبی اشاره کردن بنده 4 هفته پیش ایکس باکس نیو اسلیم 250 گیگ خریدم یک و دویست الان میخوام بفروشم پلی 4 بخرم یارو میاد میگه 700 تومن دی: یعنی دستگاه آکه استفاده نکردم اصلا ک

nima0181

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
بحث اینجاست که ما نمیخایم بخریم و نمیخایم هم سر کسی کلا بره اگه دقت کنی طرف نیو یوزره یعنی رفته بازار ازش نخریدن اومده اینجا بندازه
بعد برادر مومن هرکس نیو یوزر باشه کلاه برداره؟هرکس اینجا مالشو برای فروش بزاره یعنی بیرون کسی نخریده؟شما بهتر میدونی که بیرون میزنن تو سر مال

x3x

Registered User
لایک‌ها
52
این دوستمون به موضوع خوبی اشاره کردن بنده 4 هفته پیش ایکس باکس نیو اسلیم 250 گیگ خریدم یک و دویست الان میخوام بفروشم پلی 4 بخرم یارو میاد میگه 700 تومن دی: یعنی دستگاه آکه استفاده نکردم اصلا ک
داداشی من خودم bga مادون قرمز لیزری دارم .(دستگاهی که باهاش cpu و ... رو روی برد میندازن .و بلند میکنن) هیچ جوری مشخص نمیشه روش کار شده چون سیپیو رو دستگاه پرس میشه و هیچ کس نمیتونه مشخص کنه .تنها راهش همون پلمپه
تصویر ابی تو پلی 4 چیه ؟ سری اول دستگاه ها که تولید شد بیشترشم ریجین 1 به خاطر حمل و نقل طولانی و بعضی هاشون که ضربه و شک وارد شده بود و نوع نا مرغوب قلع پایه های سیپیو چند تا از پایه هاش جدا میشد که بعد چند روز یه کم داغ میشد تو بازی پایه کلا جدا میشد و تصویر ابی میداد .که با این دستگاه قابل حله . حالا شماها .احساس میکنید فقط برای تعویض سیلیکون دستگاهی که چند ماهه تولید شده طرف دستگاهو باز کرده .تازه باز کردن دستگاهم کار هر کسی نیست ! پس این جور که دوستمون میگه باید تمامی پلی استیشن های فت 40 گیگ که تولیدش 10 ساله پیشه و تازه دمای سیپیوش روی 120 درجه میره سوخته باشند ! چون 10 ساله سیلیکنشون عوض نشده .این چه حرفیه !!!! تازه apu پلی 4 حد اکثر دماش به گفته شرکت سونی 34 تا 40 درجست ! بیشتر گرمای دستگاهم بخاطر پاوره و چون فن اصلی پاور را هم خنک میکنه پاور داغ شه دورش بالا میره .من نه خریدارم نه تایپیک خراب کن .دوست ندارم سر کسی اینجا کلاه بره .در کل سرتون درد نیاد .الان اک دستگاه سری اخر 2013 . 2014 روی 1550 هست و دست دوش روی 120 تا 1250 .دستگاه باز شده بیشتر 1 نمی ارزه حتی برای تفریح باز شده باشه .م3 پلی 3 که پلمپ باز شدش حد اقل 200 تا 300 میوفته .موفق باشید.

Last edited:

hooman.tk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
قیمت کف پ.خ کن کارشناسی نمیخوام بکنم ولی خوب پشتش بالاخره باز شده دیگه داداش حالا به هر دلیلی
حالا 2013 ماههای آخر هست یا تولیدات اوایل؟

Sent from my Z Ultra C6802 using Tapatalk 4.4
سلام داداش پ.خ کردم...آخر 2103 DECEMBER

hooman.tk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
این عکسم همینجوری میزارم که مطمئن باشن بعضیا من انقدر دارم که نیازی به کلاه گذاشتن سر مردم ندارم...و بازم میگم فروش نره استفاده میکنم حالشو میبرم.نزدیکه 9میلیون تومن فقط پوله کیسه که اونموقع رو پلتفرم اینتل بودم 4770k و 780ti SLI و....
66876483234030242747.jpg

Last edited:

x3x

Registered User
لایک‌ها
52
داداش چرا داغ میکنی.شما راس میگی خوبه .شرمنده پست دادم .

hooman.tk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
فروخته شد ختم تاپیک...

بالا