برگزیده های پرشین تولز

فروش فروش PS4 Fat 500GB سری CUH-1116A

Dante_Farhad

Registered User
لایک‌ها
33
سلام خدمت دوستان عزیز

فروخته شد به کاربر عزیز millennium مبارکشون باشه ، ختم تاپیک!

یک دستگاه PS4 Fat سری 1116A (تک دسته , بهمراه کابل برق و HDMI) به فروش میرسد !
(هدست و سیم شارژربرای دسته نداره مدت زیادی خاموش بوده نمیدونم کجا گذاشتم)
(دستگاه بمدت یکسال بازی نشده باهاش و فقط چون پلاس 15 ماه داشتم هر ماه فقط روشن میکردم و بازی های پلاسشو ادد میکردم اکانتم)
(همراه دستگاه بازی فیزیکی ندارم بدم و اکانت هم میخوام نگه دارم)

ورژن دستگاه 5.05 هست! (اینکه کپی خور میشه یا نه رو اطلاع ندارم)
دستگاه و متعلقات همراهش کاملا صحیح و سالم هست!
بالای جعبه دستگاه قسمتیش پاره شده هنگام جا به جایی(تو عکس موجوده)!
دستگاه همونجور که میدونید قسمت براق داره و خط و خش داره که عادیه !

قیمت 2300 تومن، زیر این قیمت فروش ندارم
فعلا تعویض ندارم!

فروش بصورت پستی فقط اول واریز وجه بعد ارسال می شود ! (هزینه پست به عهده خریدار عزیز)
فروش بصورت حضوری (میتونید بیاید تست کنید و تحویل بگیرید) - (کرج - نظرآباد)

فروش تو تاپیک بازیسنتر هم ادامه داره!

فایل های ضمیمه

• 1.jpg
    1.jpg
    104.7 KB · نمایش ها: 133
  • 2.jpg
    2.jpg
    107.8 KB · نمایش ها: 131
  • 3.jpg
    3.jpg
    112.2 KB · نمایش ها: 129
  • 4.jpg
    4.jpg
    75 KB · نمایش ها: 133
  • 5.jpg
    5.jpg
    77.3 KB · نمایش ها: 129
Last edited:

baned71

Registered User
لایک‌ها
865
سلام قیمتتون با تخفیف پخ کنید عزیز

aso_asw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
115
2فوری خریدارم عزیز

baned71

Registered User
لایک‌ها
865
عزیز فروش 30% زیر قیمت نو کنسول برای کنسول slim hdr هست ن سری فت 11 ک 4 ساله تولید نمیشه ....
حالا درسته شیر تو شیر شده سایتا همینجوری از روی شکم سیری قیمت میزنن ولی منصف بودن هم خوووبه
قشنگ داره حالتی میشه ک هر کی هر چقدر بتووونه میندازه :)

Dante_Farhad

Registered User
لایک‌ها
33
عزیز فروش 30% زیر قیمت نو کنسول برای کنسول slim hdr هست ن سری فت 11 ک 4 ساله تولید نمیشه ....
حالا درسته شیر تو شیر شده سایتا همینجوری از روی شکم سیری قیمت میزنن ولی منصف بودن هم خوووبه
قشنگ داره حالتی میشه ک هر کی هر چقدر بتووونه میندازه :)
زمانی که دو تومن میدادم کسی پیام نمیداد همین که قیمت همجا کشید بالا 3-4 نفر پیام دادن که کنسول رو میخوان ، اگر قرار نصیحتی باشه برو به کسایی بگو که سر این مواقع میان و فکر میکنن زرنگن و بقیه بارشون نیست! در ضمن کنسول فت کلا 200-300 تومن با اسلیم فرق داشت.

قیمت من مناسبه و با توجه به قیمت بقیه تاپیک دوستان و فیمت بازار گذاشتم هر کی پسندید در خدمتشم هر کی هم نپسندید دمش گرم

aso_asw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
115
عزیز مساله اینه که شما نسبت به قیمت بازار داری بالاتر میدی، اونموقع من پست شمارو دیدم، دستگاه شما با این وضعیت اونموقع 1800بیشتر نمیارزید ، ولی شما اصرار داشتید که باید 2فروش بره!
الانم دستگاه شما با این وضعیت بدون دسته اضافی و بازی وهیچی، نهایتا به نظر من 2200میارزه، که البته این فقط نظر شخصی من هست و هیچ اعتباری بهش نیست.
بازم جنس برای شماست و شما فروشنده ای و منم خریدار که پیشنهاد میدم و اگه مورد پسند شما باشه فروش میره و پیشنهاد من هیچ اعتباری غیر از این نداره، امیدوارم ناراحت نشده باشید به خاطر پیشنهادم.
موفق باشید عزیز.

Dante_Farhad

Registered User
لایک‌ها
33
عزیز مساله اینه که شما نسبت به قیمت بازار داری بالاتر میدی، اونموقع من پست شمارو دیدم، دستگاه شما با این وضعیت اونموقع 1800بیشتر نمیارزید ، ولی شما اصرار داشتید که باید 2فروش بره!
الانم دستگاه شما با این وضعیت بدون دسته اضافی و بازی وهیچی، نهایتا به نظر من 2200میارزه، که البته این فقط نظر شخصی من هست و هیچ اعتباری بهش نیست.
بازم جنس برای شماست و شما فروشنده ای و منم خریدار که پیشنهاد میدم و اگه مورد پسند شما باشه فروش میره و پیشنهاد من هیچ اعتباری غیر از این نداره، امیدوارم ناراحت نشده باشید به خاطر پیشنهادم.
موفق باشید عزیز.

ممنونم دوست عزیز از پیشنهاد قیمتتون اون موقع 2050 مشتری داشت اما چون یه هفته مسافرت بودم کنسل شد ، الانم 2300 مشتری داره میخوام رد کنم منتها طرف مسافرته برای اون الان معامله مقدور نیست :| کلا این سری پیش آمد هی پیش میاد وگرنه رو قیمت ها که گفتم مشتری 100%ی بود !
چون منم حس صبر ندارم الان هرکسی تا این طرف برگرده 2300 بخواد بهش می فروشم

wolf021

Registered User
لایک‌ها
59
سلام
قیمت اخر چند میزنی بردارم ؟

aso_asw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
115
من نهایتا 2250خریدارم، باید یه دسته بخرم روش که میشه 2700+ نصب بازی که اونم 100تومان هزینه میخواد و میشه 2800!
فقط اگه موافق هستید، که بگید من یه بیعانه بریزم به حسابتون ، تا آخر هفته پول میاد دستم.

payamdp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
قیمت ایشون کاملا درسته حتی کم هم هست
سایت های مشابه ک میگید یه سری دلال اگهی فیک میزارن زنگ میزنن میگن قیمتت بالاست یه سری اگهی نشون میدن میگن اینا این قیمت گذاشتن
1 سوال میمونه یکی ک شما که قیمت کم دیدی چرا نمیری از همون قیمت کمه بخری !
به اون اگهی ها هم زنگ میزنی تلفنا خاموشن کلا

بالا