برگزیده های پرشین تولز

فروش فروش PS4 Slim&pro & XBOX one S & X,nintendo Switch ،بازی و,لوازم جانبی

ariux

Registered User
لایک‌ها
36
درود ، قیمت روز دسته + خود کنسول PS4 رو اعلام کنید سپاس گزار میشم .
بدرود .

ali barca

Registered User
لایک‌ها
28
من ps4 رو 1520 قیمت دارم ریجن 1 تاریخ ساخت 2014
اگه 1500 میفروشی من یکی میخوام

amirmahdi76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام. دوست عزیز قیمت PS4 با دسته اضافه

sobhan18

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام شماره تماس رو برای من میفرستی

mehdi_ace

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
125
دوست عزیز قیمت هاتون عالی بود تا 2هفته پیش اما 4شنبه تماس گرفتم ازتون دستگاه بگیرم گفتید تموم شده رفتم توپ خونه 1520 با 72 ساعت مهلت تست گرفتم فرداش یه سر رفتم 1500 هم دیدم به نظرم تجدید نظر کنید تا باز مثل قبل فروشتون بره بالا

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
دوست عزیز قیمت هاتون عالی بود تا 2هفته پیش اما 4شنبه تماس گرفتم ازتون دستگاه بگیرم گفتید تموم شده رفتم توپ خونه 1520 با 72 ساعت مهلت تست گرفتم فرداش یه سر رفتم 1500 هم دیدم به نظرم تجدید نظر کنید تا باز مثل قبل فروشتون بره بالا

خیلی ممنون :)
یه فرق عمده بین ما و بچه های جای دیگه هست که نمی دونم بهش توجه کردید یا نه، اولین مورد اینکه ما هرروز قیمت هارو بخاطر مسائل مختلف بالا و پایین نمی بریم مثل تابستون که همه قیمت هارو بالا می برن.
موضوع دیگه اینکه اونا سیاست که دارن اینه که شاید دستگاه رو 10،20 ارزون تر بدم ولی روی بازی و دسته و ... سود می کنم.ولی ما اومدیم بازی ها و لوازم جانبی رو با قیمت پایین و حتی به مشتریامون بازم با تخفیف جنس و لوازم رو دادیم مثل infamous قیمت می دادن به مشتری 210، ما 190 فروش عادی و 180 به مشتریامون :) به هر حال بازم از شما تشکر می کنم شاید قیمت ها بیاد پایین :)

MirzaSaman33

Registered User
لایک‌ها
47
منتظر اضافه شدن لیست بازی ها هستیم (Xbox One)

mehdi_ace

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
125
خیلی ممنون :)
یه فرق عمده بین ما و بچه های جای دیگه هست که نمی دونم بهش توجه کردید یا نه، اولین مورد اینکه ما هرروز قیمت هارو بخاطر مسائل مختلف بالا و پایین نمی بریم مثل تابستون که همه قیمت هارو بالا می برن.
موضوع دیگه اینکه اونا سیاست که دارن اینه که شاید دستگاه رو 10،20 ارزون تر بدم ولی روی بازی و دسته و ... سود می کنم.ولی ما اومدیم بازی ها و لوازم جانبی رو با قیمت پایین و حتی به مشتریامون بازم با تخفیف جنس و لوازم رو دادیم مثل infamous قیمت می دادن به مشتری 210، ما 190 فروش عادی و 180 به مشتریامون :) به هر حال بازم از شما تشکر می کنم شاید قیمت ها بیاد پایین :)
من برای خودتون گفتم چون خیلی دوست داشتم از شما خرید کنم البته واسه فامیلمون گرفتم نه خودم و دوست دارم سری های بعد از شما خرید کنم

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
عزیز ایکس باکس 360 الان چی موجود داری؟؟

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
من برای خودتون گفتم چون خیلی دوست داشتم از شما خرید کنم البته واسه فامیلمون گرفتم نه خودم و دوست دارم سری های بعد از شما خرید کنم
مرسی داداش شما لطف دارید :) سر بزن شاید قیمت ها رو تغییر بدیم :)

Mr. Bich

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام.
داداش ساحت کی هست ؟
ps4 هاتون دوربین هم داره؟
ps4 همراه infamous چند در میاد؟

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام.
داداش ساحت کی هست ؟
ps4 هاتون دوربین هم داره؟
ps4 همراه infamous چند در میاد؟

سلام داداش :) دستگاه ها همه مال 2014 هست و Psa رو جدا گانه باید بخری دیگه :) قیمت هم شما می تونی دستگاه + دسته اضافه + infamous با هم بگیری که ارزون تر در بیاد :)

بالا