برگزیده های پرشین تولز

فروش فروش PSP STREET E1004 فریمور پریده

mohsenloveme

Registered User
لایک‌ها
11
دوستان عزیز سلام.
یک عدد PSP STREET E1004 هست. دستگاه مال مشتریم بود و 20 درصد شارژ داشت. خواستم آپدیتش کنم پیام اومد که دستگاه یا باید بالای 50 درصد شارژداشته باشه یا توی شارژ باشه. منم گذاشتم توی شارژ و در حین آپدیت دستم خورد به دوشاخه آداپتورش و دستگاه تو آپدیت خاموش شد. فریمور دستگاه پریده ولی دستگاه کاملا سالمه. وضعیت فعلی دستگاه بدین شکله که وقتی روشنش میکنی هیچی نشون نمیده فقط چراغ سبزش که علامت روشن بودن دستگاه هه، روشن میشه و بعد از حدودا 7 ثانیه خاموش میشه.
احتمال خیلی زیاد بچه های تهران بتونن فریمورش رو برگردونن و از دستگاه استفاده کنن. من دسترسی اش رو ندارم و تصمیم گرفتم دستگاه رو با همین وضعیت بفروشم.
متعلقاتش هم شارژر داره، رم ۴ گیگ سونی و اینکه دستگاه فاقد کارتن می باشد.
قیمت پایه: فروخته شد.

فایل های ضمیمه

• 1.jpg
    1.jpg
    855.9 KB · نمایش ها: 76
  • 2.jpg
    2.jpg
    899.2 KB · نمایش ها: 61
  • 3.jpg
    3.jpg
    501.6 KB · نمایش ها: 61
  • 4.jpg
    4.jpg
    515.2 KB · نمایش ها: 56
  • 5.jpg
    5.jpg
    440.6 KB · نمایش ها: 56
  • 6.jpg
    6.jpg
    482 KB · نمایش ها: 59
  • 7.jpg
    7.jpg
    745.8 KB · نمایش ها: 59
  • 8.jpg
    8.jpg
    950.3 KB · نمایش ها: 56
Last edited:

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
دوست عزیز اگه برنمیگرده من برای قطعاتش می خوام و قیمت پیشنهادی خودتون رو برام خصوصی کنین

mohsenloveme

Registered User
لایک‌ها
11
دوست عزیز اگه برنمیگرده من برای قطعاتش می خوام و قیمت پیشنهادی خودتون رو برام خصوصی کنین
دستگاه کاملا سالمه عزیز برای قطعاتش میتونید روش حساب کنید. اگرم بشه فریمور بهش داد که راحت میتونید روشنش کنید. سری ۳۰۰۰ یه باطری خاص میذاشتن روش که میرفت تو یه محیط ریکاوری. متاسفانه من ابزارشو ندارم ولی بازم قابل بحثه ممکنه بتونید درستش کنید. قیمت هم شما پیشنهاد بدید من به بالاترین پیشنهاد میفروشم عزیز.

Masoud_1996

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
قیمت نهاییتون رو میشه بگید؟

بالا