برگزیده های پرشین تولز

فروش Visa/ویزای قابل شارژ برای خریدهای آنلاین => در کمتر از یک ساعت

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
سلام دوست عزیز چند سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
میخواستم بدونم من با این کارت میتونم از سایت آمازون یا هر سایت خارجی خرید کنم هر چیزی مثلا فیلم یا موبایل

و اینکه اگه بخرم به دسنم میرسه یعنی تو ایران محدودیت یا گیر نمیدن لطفا جواب بدین ممنون
قابلیت خرید از amazon را دارید ولی نیاز به آدرس خارج از ایران برای دریافت دارید.

mohammad140

Registered User
لایک‌ها
7
الان یه کارت 15 دلاری قابل شارژ چند در میاد ؟
مدت اعتبار خود کارت چه قدره ؟
برای شارژ هر دلار چه قدر محاسبه می شه ؟

fractal

Registered User
لایک‌ها
1
یه سفارش براتون فرستادم امیدوارم از کابوس myzps.com خلاص شم الان بیشتر از دو هفتس پول واریز کردم منتتظر کارتم هستم دومینم اکسپایر شد این .... ها هنوز کارت منو اماده نکردن

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
معین عزیز ،

یک سوال ، امکانش هست مبلغ کارت های ویرچوالتون رو 70 دلار بخوایم هزینش چند در میاد ؟

بعد اینکه آیا برای شما یا کسی یا جایی میزنه که چی خریدی و از کجا خریدی ؟ یعنی منظورم جایی به عنوان پیگیری داره؟

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
معین عزیز ،

یک سوال ، امکانش هست مبلغ کارت های ویرچوالتون رو 70 دلار بخوایم هزینش چند در میاد ؟

بعد اینکه آیا برای شما یا کسی یا جایی میزنه که چی خریدی و از کجا خریدی ؟ یعنی منظورم جایی به عنوان پیگیری داره؟
با کارتهای قابل شارژ 70 دلاری هم میشه صادر کرد.
کارتهای آماده که مبالغ ثابت دارند، دارای کنترل پنل هستند که پرداختها و بالانس رو می‌تونید چک کنید و statement رو ببینید.
هر وقت لازم داشتین به ID یاهو pm بدین تا قیمت روز رو بدم بهتون.

resident2

Registered User
لایک‌ها
1
کارت فیزیکی آماده موجود هست که 24 ساعته در ایران تحویل داده میشه و بی نام هست که میتونید از طریق online banking هر نامی برای کارت انتخاب کنبد.
تعرفه ها هم براتون ارسال می کنم.

سلام. براي من هم لطف كنيد. همينطور شرايط کارتهای فیزیکی بدون محدودیت. ممنون

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
دوستان کارتهای کنترل پنل دار تحویل 1 ساعته موجود هست.

کارت فیزیکی دارای حساب بانکی به نام خودتان بدون سقف محدودیت (!) قابل صدور هست.

همسایه

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان کارتهای کنترل پنل دار تحویل 1 ساعته موجود هست.

کارت فیزیکی دارای حساب بانکی به نام خودتان بدون سقف محدودیت (!) قابل صدور هست.

سلام

لطفا شرائط و توضیح بیشتر در این مورد را ارسال کنید

Aryana1979

Registered User
لایک‌ها
0
کارت فیزیکی آماده موجود هست که 24 ساعته در ایران تحویل داده میشه و بی نام هست که میتونید از طریق online banking هر نامی برای کارت انتخاب کنبد.
تعرفه ها هم براتون ارسال می کنم.

دوست عزيز اگه به کارت های ويزا در سراسر دنيا نگاه کنيد ميبينيد که زير شماره ويزا اسمه مالک کارت يا(card holder) و تاريخ انقزا خورده شد .شما از هر جای دنيا که بخواهيد به صورت ان لاين خريد کنيد بايد اسم رو وارد کنيد تا از هويت اصلی شما اگاهی کسب کنند .حتی از به صورت حضوری در خارج از کشور خريد کنيد بايد رسيد رو امضاء کنيد حالا چجوری امکان داره بدون اسم کارت ويزا داشته باشيد ؟شما بريد ترو تو گوگل سرچ کنيد ويزا کارت اگه تونستيد يه ويزا بدون اسمه پيدا کنيد که به صورت قانونی باشه !!! من نميخام مزاحم کسب شما بشام فقط پرسيدم که به چه صورت هست .لطفاً توزيه بديد .ممنون

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
با درود!

اينكه گفته مي شود" مبالغ موجود در كارتهاي visa را بايد سريعا پس از صدور كارت خرج كرد وگرنه هيچ تضميني براي

باقي ماندن پول در كارت نيست " واقعيت دارد؟

براي verify كردن پي پال، كارت مجازي مناسبتره يا فيزيكي؟

كارت فيزيكي دقيقا از طرف كدام بانك و كشور صادر مي شود؟ مدت اعتبار آن چقدر است؟

نرخ روز صدور كارت فيزيكي visa رو هم مي خواستم.

astronomist90

Registered User
لایک‌ها
22
میشه بگین ویزا کارت های فیزیکی متصل به یک حساب که شما افتتاح میکنید چند در میاد؟(کارت هایی که در انگلیس صادر میشه)

کمترین موجودی چقدره؟
سقف ترانکش؟
باتشکر

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
دوست عزيز اگه به کارت های ويزا در سراسر دنيا نگاه کنيد ميبينيد که زير شماره ويزا اسمه مالک کارت يا(card holder) و تاريخ انقزا خورده شد .شما از هر جای دنيا که بخواهيد به صورت ان لاين خريد کنيد بايد اسم رو وارد کنيد تا از هويت اصلی شما اگاهی کسب کنند .حتی از به صورت حضوری در خارج از کشور خريد کنيد بايد رسيد رو امضاء کنيد حالا چجوری امکان داره بدون اسم کارت ويزا داشته باشيد ؟شما بريد ترو تو گوگل سرچ کنيد ويزا کارت اگه تونستيد يه ويزا بدون اسمه پيدا کنيد که به صورت قانونی باشه !!! من نميخام مزاحم کسب شما بشام فقط پرسيدم که به چه صورت هست .لطفاً توزيه بديد .ممنون
1- اگر دقت کنید مشخصات کارتی که در اون پست هست رو زدم سقف 5000 دلار ولی کارتی رو که الان زدم، نامحدود هست پس کارتی که در حال حاضر ارائه میشه با قبلی متفاوت هست.

2- کارت فعلی حداقل 2 هفته‌ای تحویل میشه و به نام مشتری هست.

3- گیفت کارتها و ویرچوال کارتها بی نام هستند و در عین حال براحتی با استفاده از اونها می تونید آنلاین خرید کنید یا تلفنی. همکار بنده بلیط هواپیماش رو هم تلفنی با همین کارت ویرچوال گرفته.
111
4- گیفتها و ویرچوالها قانونی هستند(!) و در سایتهایی که درخواست تصویر پشت و روی کارت رو دارند وقتی توضیح بدین که کارتتون گیفت هست و نهایتاً یک تصویر از استیتمنت براشون بفرستین کارتون حل میشه.

5- برخی کارتهای گیفت هم کارت فیزیکیشون قابل ارائه به مشتری در صورت درخواستشون هست.

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
سلام

لطفا شرائط و توضیح بیشتر در این مورد را ارسال کنید

با درود!

اينكه گفته مي شود" مبالغ موجود در كارتهاي visa را بايد سريعا پس از صدور كارت خرج كرد وگرنه هيچ تضميني براي

باقي ماندن پول در كارت نيست " واقعيت دارد؟

براي verify كردن پي پال، كارت مجازي مناسبتره يا فيزيكي؟

كارت فيزيكي دقيقا از طرف كدام بانك و كشور صادر مي شود؟ مدت اعتبار آن چقدر است؟

نرخ روز صدور كارت فيزيكي visa رو هم مي خواستم.

میشه بگین ویزا کارت های فیزیکی متصل به یک حساب که شما افتتاح میکنید چند در میاد؟(کارت هایی که در انگلیس صادر میشه)

کمترین موجودی چقدره؟
سقف ترانکش؟
باتشکر

متاسفانه امروز به بنده اعلام کردند که صدور کارت جدید منوط به لغو تحریم هاست و تا اطلاع ثانوی کارت فیزیکی جدید صادر نمیشه. (تاکنون با وجود تحریم و اطلاع از هویت ایرانی خریداران، کارتها صادر میشد.)

دوستان عزیز منتظر باشند تا اگر خبری شد، به اطلاع دوستان برسونم.

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
دوستان، صدور کارت فیزیکی از هفته پیش مجدداً از سر گرفته شد از طریق همان بانک با همان شرایط قبلی.

linux-lover

Registered User
لایک‌ها
3
بنده هم از اون قابل شارژ ها یه کارت 10 دلاری لازم دارم لطفا اطلاعات بیشتر رو پ.خ کن

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
اینجا هنوز بازه ؟
توی تاپیک نوشتم، 10 دلاری دیگه صادر نمیشه
25 دلاری به بالا

ضمناً کارتهای فیزیکی ارزان قیمت هم از این هفته صادر میشه که برای استفاده در خودپرداز و دستگاههای خرید خارج کشور هست (نه اینترنت) و قابل شارژ هست.

برای اطلاعات بیشتر با 03112666137 یا 09313183619 تماس بگیرید

linux-lover

Registered User
لایک‌ها
3
توی تاپیک نوشتم، 10 دلاری دیگه صادر نمیشه
25 دلاری به بالا

ضمناً کارتهای فیزیکی ارزان قیمت هم از این هفته صادر میشه که برای استفاده در خودپرداز و دستگاههای خرید خارج کشور هست (نه اینترنت) و قابل شارژ هست.

برای اطلاعات بیشتر با 03112666137 یا 09313183619 تماس بگیرید

حالا چرا میزنی ؟‌:D خوب شما لطف کن اطلاعات بیشتر رو بفرست منم شاید یه 25 دلاری ازتون گرفتم
قیمت کارت های فیزیکی ارزون هم ب.خ کن :cool:\

------------------

راستی با این کارت ها راحت میشه paypal رو verify کرد ؟

Last edited:
بالا