برگزیده های پرشین تولز

فروش Visa/ویزای قابل شارژ برای خریدهای آنلاین => در کمتر از یک ساعت

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
حالا چرا میزنی ؟‌:D خوب شما لطف کن اطلاعات بیشتر رو بفرست منم شاید یه 25 دلاری ازتون گرفتم
قیمت کارت های فیزیکی ارزون هم ب.خ کن :cool:\

------------------

راستی با این کارت ها راحت میشه paypal رو verify کرد ؟
25 دلاری 37.500 تومان هست که اگر خواستید کارت فیزیکیش هم موجود هست که فقط به درد دستگاههای خرید خارج میخوره (نه خودپرداز)

کارت فیزیکیهای ارزون قیمت هم 45.000 تومان هست هزینه صدورش که هم برای دستگاه خرید هست و هم برای دستگاههای خودپرداز Visa در سراسر دنیا

sepehr1984

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
من يك كارت مجازي 200$ (ترجيحا با قابليت شارژ ) ميخوام. قبلا براي خريد از يه سايت ديگه، پول رو ريختم توي كارت خريد الكترونيكي سامان، كه پرداخت آنلاين انجام بدم. اما متاسفانه اون سايت كارت هاش تموم شد!:( بنابراين اگر امكان پرداخت آنلاين رو هم داشته باشيد كه چه بهتر.
اگر امكان داره و شرايط من رو ميپذيريد، ممنون ميشم كه يه پي ام شامل قيمت ها و.. به من بزنيد.

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
سلام.
من يك كارت مجازي 200$ (ترجيحا با قابليت شارژ ) ميخوام. قبلا براي خريد از يه سايت ديگه، پول رو ريختم توي كارت خريد الكترونيكي سامان، كه پرداخت آنلاين انجام بدم. اما متاسفانه اون سايت كارت هاش تموم شد!:( بنابراين اگر امكان پرداخت آنلاين رو هم داشته باشيد كه چه بهتر.
اگر امكان داره و شرايط من رو ميپذيريد، ممنون ميشم كه يه پي ام شامل قيمت ها و.. به من بزنيد.
کارت قابل شارژ هم داریم ولی قابلیت مشاهده صورت حساب بصورت آنلاین نداره، اگه موردی نیست پی ام بدین تا شماره حساب سامان بدم.

oneprogramer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

شرمنده که سوالهام زیاده ولی تا حد امکان سعی کرده ام که جواب دادنشون برای شما با بله و خیر قابل انجام باشه. هر سوال رو با یک شماره نوشته ام تا موقع جواب فقط عدد اون رو ذکر کنید.

فکر می کنم مشتری هاتون توی عمل با تعدادی از این سوالها روبرو میشن. به نظر من اگه لطف کنید و اینجا جواب بدید قبل و خصوصا بعد از خرید زحمت پاسخگویی شما کمتر بشه و با ارجاع اونها به این پست شاید یک کمی در وقتتون صرفه جویی بشه.
در هرصورت این حرف چیزی از ارزش پاسخگویی شما کم نمی کنه و پیشاپیش تشکر خودم و کسایی رو که از اطلاعات شما استفاده می کنند رو خدمت شما اعلام می کنم

1-آیا اگر کسی توسط کارت ویرچوال خریداری شده از شما خریدی انجام بده شما می تونید از اون مطلع بشید؟ یعنی که بتونید بفهمید که از چه سایتی خرید کرده؟ منظورم شمایید نه خود شخص.
2-آیا از حساب پی پال یا حساب الرت پی یک شخص دیگه یا خودمان می تونیم این کارت ویرچوال رو شارژ کنیم؟
3-اگه جواب گزینه ی 2 مثبت است برای انجام این شارژ نیاز به خود شما می باشد یا مستقل می توانیم آن را انجام دهیم یا از شخص دیگری که حساب حقیقی ویزاکارت دارد کمک بگیریم؟
4-اگه جواب گزینه ی 2 مثبت است و ما بخواهیم از خود شما کمک بگیریم طرف از حساب پی پالش چقدر باید برداشت کنه تا مثلا 25 دلار این کارت ویرچوال رو شارژ کنه؟ منظورم اینه که چند دلارشو بابت دستمزد شارژ کم می کنید.
5-اگه کارت صادر شده 25 دلاری باشه میشه مثلا 40 دلار شارژش کرد؟
6-مدت اعتبار این کارتهای ویرچوال چقدره؟
7-شروع اعتبار این کارتها از چه زمانی است؟ اولین خرید یا لحظه ی تحویل یا لحظه ی صدور آن؟
8-امکان عوض کردن رمز این کارتهای ویرچوال وجود داره؟
9-آیا اگه یک وقت به شما هیچ دسترسی نداشته باشیم (اگه) شخص دیگری هم می تونه ویرچوال کارتمون رو شارژ کنه؟
10-آیا تا حالا مشتریی داشتید که با این کارتهای ویرچوال حساب پی پال وریفای کرده باشه؟
11-اگه مدت اعتبار یک کارت که از شما خریده ایم تموم بشه پول داخل اون قابل برگشته؟
12-اگه کارت رو خرج کنیم و ته اون مثلا 4 دلار باقی بمونه قابل انتقال به کارت بعدیی که ازتون می خریم است؟ اگه جوابتون مثبته هزینش رو چطوری حساب می کنید؟
13-از یک ویرچوال به ویرچوال دیگه میشه پول واریز کرد بدون نیاز به خود شما؟

از توجه شما ممنون​

Last edited:

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
سلام

1- بله، میتونیم statement کارت رو چک کنیم البته معمولاً به اسم سایت فروشنده ثبت نمیشه ولی مبلغ دقیق و تاریخ و یک نام ثبت میشه و همینجاست که کد مورد نیاز پی پال برای وریفای هم دیده میشه.
2- خیر، این کار نیاز به کارت فیزیکی متصل به حساب بانکی داره که هزینش خیلی بالاتر هست و 170 هزار تومان هزینه صدور داره.
3- *
4- *
5- بله، تا سقف 2000 دلار قابل شارژ هست مثلاً 368 دلار
6- یک سال و قابل تمدید با 5 دلار
7- لحظه صدور
8- کارت اعتباری رمز نداره، شماره 16 رقمی + تاریخ انقضاء + کد 3 رقمی CCV
9- خیر
10- بله
11- 5 دلار از حساب کسر میشه و تمدید میشه
12- خب همون کارت 4 دلاری رو شارژ کنید، البته امکانش هست ولی به خاطر دردسرش معمولاً انجام نمیدیم
13- خیر

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
سلام آقا معین
راستش بی تعارف بگم، من میخوام برم توی این سایت هایی که روی فوتبال وغیره شرط بندی میکنن ثبت نام کنم.
خوب تا اینجاش که مشکلی نیست چون شما میگین CCV هم داره، حالا سوال من اینه، البته بعیده اما اومدیم و بردیم سایت گفته فقط با همون کارتی که شارژ کردین میتونین پولتون رو بردارین.
آیا اونا میتونن پول رو به کارت من بریزن؟
یک سوال دیگه هم دارم، آیا میتونم پول رو از کارتم به کردیت کارت واقعی یکی از دوستام که خارج از ایران هست بریزم؟ یا این دوستم به کارتم پول واریز کنه؟
پ.ن. البته تو سایت نوشته CVV2 / CVC2 میخواد، اینا همون CCv هست دیگه؟ سه رقم آخر؟
با تشکر

ادیت شد:
متاسفانه مثل این که نمیشه چون میگن باید اسکن کارت رو براشون بفرستم!
راهی نداره؟ فقط بیست دلار میخواد برای شروع.

Last edited:

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
سلام آقا معین
راستش بی تعارف بگم، من میخوام برم توی این سایت هایی که روی فوتبال وغیره شرط بندی میکنن ثبت نام کنم.
خوب تا اینجاش که مشکلی نیست چون شما میگین CCV هم داره، حالا سوال من اینه، البته بعیده اما اومدیم و بردیم سایت گفته فقط با همون کارتی که شارژ کردین میتونین پولتون رو بردارین.
آیا اونا میتونن پول رو به کارت من بریزن؟
یک سوال دیگه هم دارم، آیا میتونم پول رو از کارتم به کردیت کارت واقعی یکی از دوستام که خارج از ایران هست بریزم؟ یا این دوستم به کارتم پول واریز کنه؟
پ.ن. البته تو سایت نوشته CVV2 / CVC2 میخواد، اینا همون CCv هست دیگه؟ سه رقم آخر؟
با تشکر

ادیت شد:
متاسفانه مثل این که نمیشه چون میگن باید اسکن کارت رو براشون بفرستم!
راهی نداره؟ فقط بیست دلار میخواد برای شروع.
برای دریاقت پول نیاز به کارت فیزیکی مرتبط با حساب بانکی دارید و با کارتهای گیفت یا ویرچوال امکان دریافت پول نیست مگر برگشت پول به دلیل لغو خرید.

بله اون همون کد 3 رقمی هست، شاید بنده اشتباه نوشتم.

در مواردی که برای خرید از شما درخواست اسکن کارت میشه، کافیه بگین این یک گیفت کارت هست که براتون فرستادن و اگر نیاز دارند براشون یک عکس از صفحه Statement بفرستید.

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
حساب بانکی آمریکا برای وریفای پی پال و دریافت درآمدهای اینترنتی پی پال و گوگل و سایر سابتها از امروز فعال شد.
امکان خرید اینترنتی در برخی از سایتها با این حساب وجود دارد.

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
حساب بانکی آمریکا برای وریفای پی پال و دریافت درآمدهای اینترنتی پی پال و گوگل و سایر سابتها از امروز فعال شد.
امکان خرید اینترنتی در برخی از سایتها با این حساب وجود دارد.

سلام معین خان

شرایط و قیمت رو برای من پی ام کنید.

ممنون:)

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8
سلام
من می خوام از http://store.apple.com/us و http://shopping.yahoo.com خرید کنم آیا امکانش هست ؟
منظورم اینه که می تونم آدرس ایران رو بدم؟ بدستم میرسه ؟ (یادمه در مورد آمازون گفتید نمیشه ادرس ایران رو داد)
یه سوال دیگه اگر لینک ها رو براتون ارسال کنم خودتون می تونید این کار رو انجام بدید ؟(اگر امکانش هست هزینه رو برام بفرستید)
ممنون :)

Last edited:

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
همین که محمد رضا گفت
حساب جاری هست یعنی در سایتهایی که گزینه E-Check دارند قابل استفاده هست.
بعداً حتی می تونید دسته چک رو هم بگیرید
کارت فیزیکیش تا یکشنبه دستمون میرسه که قابل تحویله
سقفش هم حدود 5000 دلار هست
هزینه ماهیانه 4-5 دلار
کنترل پنل آنلاین هم داره
هزینه صدور : 150 تومان

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
سلام
من می خوام از http://store.apple.com/us و http://shopping.yahoo.com خرید کنم آیا امکانش هست ؟
منظورم اینه که می تونم آدرس ایران رو بدم؟ بدستم میرسه ؟ (یادمه در مورد آمازون گفتید نمیشه ادرس ایران رو داد)
یه سوال دیگه اگر لینک ها رو براتون ارسال کنم خودتون می تونید این کار رو انجام بدید ؟(اگر امکانش هست هزینه رو برام بفرستید)
ممنون :)
امکانش هست که ما براتون خرید کنیم و بیاریم ولی هزینه هاش کاملاً مشخص نیست.
قیمت کالا + هزینه پست داخلی + هزینه ارسال به ایران + هزینه گمرک احتمالی

مثال: 2 عدد میکروکنترلر به قیمت مجموعاً 138 دلار با وزن حدود نیم کیلو نزدیک 300 تومان کلاً هزینه داشت که حدود 20 تومان برای گمرک بود، خرید هم با ویزا کارت بود نه پی پال.

Last edited:

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8
براتون پی ام زدم ....:)

Last edited:

wiliam.sin

Registered User
لایک‌ها
100
سلام من یک کارت میخواهم با مبلغ کم که یک حساب پی پال باز کنم

آخه میخواهم یک خرید انجام بدم باید خودم از توی کنترل پنل این کارو بکنم آیا امکانش هست و پی پال قبولش میکنه؟؟؟

و مشکلی ایجاد نمیکنه

و لطفا شرایط رو هم برام پی ام کنید ممنون

و کسی میتونه به حساب من SEND MONEY کنه یعنی پی پال بفرسته

و بهترین کشور برای وریفای اینجور حسابها که متصل به بانک صادر کننده نیست چه کشوری هستش؟

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
سلام من یک کارت میخواهم با مبلغ کم که یک حساب پی پال باز کنم

آخه میخواهم یک خرید انجام بدم باید خودم از توی کنترل پنل این کارو بکنم آیا امکانش هست و پی پال قبولش میکنه؟؟؟

و مشکلی ایجاد نمیکنه

و لطفا شرایط رو هم برام پی ام کنید ممنون

و کسی میتونه به حساب من SEND MONEY کنه یعنی پی پال بفرسته

و بهترین کشور برای وریفای اینجور حسابها که متصل به بانک صادر کننده نیست چه کشوری هستش؟
اساساً برای پی پال نمیدیم!

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
سلام
هنوز هم اين كارت ها موجود هستن؟
اگه الان 10 دلاري رو بخرم مي شه بعدا فرضا 300 دلار شارژ بشه؟
ممنون

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
سلام
هنوز هم اين كارت ها موجود هستن؟
اگه الان 10 دلاري رو بخرم مي شه بعدا فرضا 300 دلار شارژ بشه؟
ممنون
در حال حاضر حداقل 25 دلاری صادر میشه که غیر قابل شارژ هست
قابل شارژ معمولاً برای بالای 150-200 دلار صادر میکنیم

amk

Registered User
لایک‌ها
9
قیمت الان ویزاکارت قابل شارژ150 دلاری چقدره؟
غیرقابل شارژ 50 دلاری چطور؟

بالا