برگزیده های پرشین تولز

فروش VISA کارت قابل شارژ با کمترین هزینه

soosankhanoom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول اینکه Graphcard کارت قابل شارژ ارائه نمیده!
دوم اینکه کارتهای ما از O2 خریداری میشه (اینکه میگیم به این دلیله که مطمئن هستیم به همین راحتی نمیشه کسی از اونجا کارت به تعداد بالا خریداری کنه)
سوم اینکه بله مطمئن هستیم که کارتهای ما در سه سایت Entropay و Simon و Epassporte کار نمیکنند.

من سایت o2 رو دیدم http://money.o2.co.uk/ اما این سایت کارت پلاستیکی میده فقط من در مورد کارت قابل شارژ سئوال داشتم

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
چقدر سریع
بله سایت epassporte چون در امریکا هست و ما تحریم هستیم به ما کارت نمی دهند من این را ایمیل دادم بهشون
http://www.simon.com/ رو هم الان دیدم اما این هم امریکا هست و نمیشه ازش استفاده کرد اما سایت entropay
در انگلیس هست و به من گفتن که اگه کارت داشته باشم می تونم از سایتشون کارتهای قابل شارژی بخرم قیمتشونم مناسب هست با کارتهای آذربایجان هم مشه اما اون رو باید از بانک پاسارگاد تهیه کنین بانک پاسارگاد از شما 1 میلیون ودیعه میگیره و کارت ویزا به شما میده خوبیش اینه که از بانک گرفتین و مطمئن
آیا شما کارتتون رو در سایت entropay امتحان کردید و مطمئن هستید کار نمی کنه؟ شما کارتهاتون از graphcard.com هست؟
بانک پاسارگاد فقط واسطه و هیچ مسولیتی رو بر عهده نمیگیره. خودت هستی و رویال بانک اذربایجان !

اگه فکر کردی فردا بسته شد بانک میاد بهت جواب میده تو خیال به سر می بری.

6-5 سال پیش بانک ملی هم از یه بانک اروپایی مسترکارت میداد و کارتاش بسته شد. اون زمان کارت ها کردیت بود و مشکلی برای مشتری ها پیش نیومد ولی بانک کلی ضرر کرد.

با این رویه بانک پاسارگاد که من شنیدم هر اتفاقی که بیوفته تنها متضرر دارنده کارت هست و بانک فقط تو سود کردن شریکه !

PaymentIran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

PaymentIran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بانک پاسارگاد فقط واسطه و هیچ مسولیتی رو بر عهده نمیگیره. خودت هستی و رویال بانک اذربایجان !

6-5 سال پیش بانک ملی هم از یه بانک اروپایی مسترکارت میداد و کارتاش بسته شد. اون زمان کارت ها کردیت بود و مشکلی برای مشتری ها پیش نیومد ولی بانک کلی ضرر کرد.

با این رویه بانک پاسارگاد که من شنیدم هر اتفاقی که بیوفته تنها متضرر دارنده کارت هست و بانک فقط تو سود کردن شریکه !

دقیقا درسته!

soosankhanoom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

نه دوست عزیز اطلاعاتت ناقصه یه زنگ برن بانک اول سئوال کن بجای عنوان کردن چیزی که فقط شنیدی
اول که این کارتها اعتباری هست نه شارژی یعنی شما خرید میکنی آخر ماه صورتحسابش میاد میدی
دوم بانک تضمین کرده که پولت از بین نره میتونی زنگ بزنی و سئوال کنی خواستی شمارشم میدم
سوم اون بانک ملی هم با بانکی قرار داد داشت که تو انگلیس بود و می دونی انگلیس هم در اروپا هست و جزء کشورهایی که سیستم بانکی ایران رو تحریم کردن
چهار خود بانک رویال باکو در تهران شعبه داره
پنجم سری هم به بانک سامان بزن اونجا هم داره کارت میده
ششم شما ترجیح میدی پولتو به بانک بدی یا به یه شرکت خصوصی ؟

soosankhanoom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عرض کردم که بعید میدونم بتونین به همین راحتی سرویسی که ما میگیریم رو شما بگیرید.

نه دوست عزیز من امروز زنگ زدم و از این شرکت پرسیدم همچین سرویسی که شما میگین اصلا ندارن
به هر حال من تا چند روز دیگه یکی از این کارتهاتون رو میخرم خودم امتحان می کنم شاید کار کرد

FX88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من نميدانم اين سايت جديد با سايتهاي آقاي محموديار ارتباطي داره يا نه اما ياادآوري ميکنم که ZPS.IR هر بار با يک اسم جديد و با يک دمين جديد وارد ميدان شده و پس از انجام رسالتش! غيب شده است و اينکه تصادفا در دفتر zps.ir جناب محموديار يک دستيار داشتند به نام آقاي محمدي.(مواظب باشيد و خيلي راحت دست تو جيب نکنيد ).

دوست عزير
قبل از آنکه هر اقدامي انجام بدهيد خوب تحقيق کنيد .ضرب المثلي هست که ميگه:آدم عاقل از يک سوراخ 2 بار گزيده نميشود.

Last edited:

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
این کارت های بانک پاسارگاد با نام و آدرس و مشخصات متقاضی صادر میشه؟ هزینه هاش چه جوریه؟ تو سایتش که هیچ اثری از این کارتها نبود!!!

s0d0gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه ، من نزدیک به 2 ماه پیش از این سایت ویزا کارت مجازی خرید کردم ، بعد از چند روز معطلی کارت را برایم ارسال کردند.بعد از اد کردن کارت به پی پال ، واسه شماره 4 رقمی که برای وریفای کردن کارت لازمه، نزدیک به 1 هفته معطل شدم ، آن هم با پیگیری بسیار تا اینکه این کد 4 رقمی در سایتشان اضافه شد و تونستم ازون استفاده کنم ( همون طور که خودشون گفتن ، واسه دیدن تراکنش ها باید از سایت خودشون استفاده کنید و تراکنش ها به صورت دستی ، توسط خودشان آپدیت می شود ) .
هر موقع هم که خواستم خریدی انجام دهم ، پی پال ارور Your card issuer refused this payment رو به من داده که واسه هردفعه باید کلی با هاشون تماس بگیرم تا شاید خرید انجام بشه! :(

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
سلام دوستان
من نميدانم اين سايت جديد با سايتهاي آقاي محموديار ارتباطي داره يا نه اما ياادآوري ميکنم که ZPS.IR هر بار با يک اسم جديد و با يک دمين جديد وارد ميدان شده و پس از انجام رسالتش! غيب شده است و اينکه تصادفا در دفتر zps.ir جناب محموديار يک دستيار داشتند به نام آقاي محمدي.(مواظب باشيد و خيلي راحت دست تو جيب نکنيد ).

دوست عزير
قبل از آنکه هر اقدامي انجام بدهيد خوب تحقيق کنيد .ضرب المثلي هست که ميگه:آدم عاقل از يک سوراخ 2 بار گزيده نميشود.

سلام به همه ، من نزدیک به 2 ماه پیش از این سایت ویزا کارت مجازی خرید کردم ، بعد از چند روز معطلی کارت را برایم ارسال کردند.بعد از اد کردن کارت به پی پال ، واسه شماره 4 رقمی که برای وریفای کردن کارت لازمه، نزدیک به 1 هفته معطل شدم ، آن هم با پیگیری بسیار تا اینکه این کد 4 رقمی در سایتشان اضافه شد و تونستم ازون استفاده کنم ( همون طور که خودشون گفتن ، واسه دیدن تراکنش ها باید از سایت خودشون استفاده کنید و تراکنش ها به صورت دستی ، توسط خودشان آپدیت می شود ) .
هر موقع هم که خواستم خریدی انجام دهم ، پی پال ارور Your card issuer refused this payment رو به من داده که واسه هردفعه باید کلی با هاشون تماس بگیرم تا شاید خرید انجام بشه! :(
میگم لاقال 10 12 تا پست بزنید بعد بیاید گند بزنید به تاپیک مردم!

یه سوال:
به Paypal وصل کنم، می تونم به کارت از موجودی پیپالم واریز کنم؟

PaymentIran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میگم لاقال 10 12 تا پست بزنید بعد بیاید گند بزنید به تاپیک مردم!

یه سوال:
به Paypal وصل کنم، می تونم به کارت از موجودی پیپالم واریز کنم؟

بله امکان دریافت وجه به این کارتها از پی پال ومانی بوکرز تا سقف ۵۰۰۰ دلار وجود دارد

Last edited:

parmida00

Registered User
لایک‌ها
1
چون ایشون قول دادند سریع به مشکل من رسیدگی کنند من هم فعلا پیام خود را حذف کردم.نتیجه برای دوستانی که مایل به خرید هستند اعلام می شود.

Last edited:
بالا