• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش wii+mariokart

alinoori2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من dude هستم در بازیسنتر و با نام کاربری alinoori2 در اینجا ثبت نام نموده ام ...
2131.JPG
بنده یک عدد کنسول wii + mariokart به فروش میذارم ... این کنسول هیچ استفاده ای ازش نشده دقت کنین هیچ استفاده ای نشده ازش فقط بازش کردم و بستمش !!! 12 تا بازی اشانطیون هم باهاش میدم + کپی خور هم شده + موشن پلاس
اینو توی سایت ایسام هم به فروش گذاشتم اینجا هم به همون قیمت به فروش میذارم ...
قیمت در نظر گرفته شده : 850
100 تومان آمد پایین قیمت کنونی : 750
alinoori2_80300-67939!1.JPG
نام کاربری بازی سنترمو روش نوشتم اگه خواستین از طریق bc باهام در تماس باشین ...
توجه توجه : قیمت رو 100 تومان برای فروش فوری آوردم پایین تر شد 750

فایل های ضمیمه

• ثصب.JPG
    ثصب.JPG
    127.8 KB · نمایش ها: 46
Last edited:

ehsanps3

Registered User
لایک‌ها
215
موشن پلاس را جدا نمیفروشی؟
بدجور لنگ یکیشم.

علیرضـا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
280
لطفا برای جلوگیری از بسته شدن تاپیک، تا ۲۴ ساعت آینده، عکس با نام کاربری‌تون در پرشین‌تولز را به پست اوّل اضافه نمایید.

alinoori2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا برای جلوگیری از بسته شدن تاپیک، تا ۲۴ ساعت آینده، عکس با نام کاربری‌تون در پرشین‌تولز را به پست اوّل اضافه نمایید.
سلام داداش
بنده تا 24 ساعت آینده چنین کاری از دستم ساخته نیست چون کنسول ماله پسر خالمه و به بنده سفارش کرده که این کنسول رو براش بفروشم حالا هم بهش گفته بودم اشتباه شده dude نوشته ... اسم من تو بیشتر انجمن ها آخه dude هست
اگه میخواین بهتون ثایت بشه من dude هستم میرم توی پروفایلم یه پست ارسال می کنم که مدرکی بشه برای اینکه ثایت شه من dude هستم ... ممنون از توجه شما ...
اینم لینک پروفایلم برین نگاه کنین اگه خواستین pm هم بدین جوابتون رو بدم ... ممنون .

بالا