برگزیده های پرشین تولز

فروش Xbox One + Xbox360 + لوازم (دست دوم )

aloneboy_p75

Registered User
لایک‌ها
72
با سلام خدمت دوستان
خواهشا توضیحات رو بخونید بعدا سوالتون رو بپرسید .
تصاویر درج شد !

Xbox 360 موجوده + دسته xbox one
xbox one +Game+Kinect فروخته شد
دستگاه مال داداشمه که خودشون گذاشته بودن برا فروش اما از الان توسط من به فروش میرسه و تو تاپیک قبلی به کسی جواب داده نمیشود سوالی هم داشتید از خودم بپرسید .

دستگاه های زیر موجود هست و به فروش میره. (معاوضه هم داریم قیمت هم پیشنهادی اما ذکر کردم )
1-یک عدد ایکس باکس وان ریجن 1 همراه با مبدل برق و کینکت با دسته اضافه و دو عدد بازی.
توضیح اینکه دستگاه رو 8 ماه میشه دارمش نو نو خریدم روی دستگاه دیر اسکین زدم و دستگاه خط و خش داره ولی نه اینکه داغون باشه و اصلا مدت زیادی برای بازی استفاده نشده و توی جابه جایی خط و خش افتاده روش.
کارتن دستگاه و حتی کارتن دسته اضافه هم موجوده فاکتور خریدش رو هم اگه پیدا کردم روش می فرستم.(طبیعتا کارتن دستگاه و دسته هم تمیز تمیز نیستن)
کینکت هم که شما بگیر نو هستش چون آخرین باری که از کارتن بیرون اوردمش یادم نمیاد.
2-یک عدد دستگاه ایکس باکس 360 (New Slim) با دو دسته اضافه (یکی سفید و دیگری سیاه که سیاه رو مطمئن هستم اصلیه) و جیتگ شده (180 تومن هزینه جیتگ) با 4 گیگا بایت حافظه داخلی.
توضیح اینکه این دستگاه رو هم 8 ماه میشه دارمش و نو نو خریدمش این دستگاه هم خط و خش داره و خبری از اسکین روش نیست.
کینکت نداره و لنز دستگاه متوسط به بالاست. این دستگاه کمی بیشتر از ایکس باکس وان استفاده شده.
کارتن دستگاه هم موجوده.

شماره تماس : 09388942649
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Xbox One +Kinect + 2Gamepad + 2 Game
( فروخته شد ! ) Xbob one = 1.000.000
(فروخته شد)Kinect =300
آک آک شاید 2 بار استفاده شده باشه GamePad =150

(فروخته شد ) Rise = 80
(فروخته شد) Forza Horizion 2 = 100

تصاویر : 1.2.3.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Xbox360 Jtag 4GB + 3 Gamepad + 20 Disck Game + Charger= 850/000

تصاویر 360 :1 2 3

Last edited:

mmad68

Registered User
لایک‌ها
83
سلام ساکن کجای ؟

nimaz7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام
xbox360
قیمتش چنده ؟

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
دوست عزیز قیمت ایکس باکس 360 جیتگ شده چند تومنه ؟ منم یه دونه اسلیم جیتگ شده با هارد 500 و دو تا دسته با بوت تایم پایین دارم، الآن چند فی میخوره ؟

reza 0011

Registered User
لایک‌ها
25
داداش سال تولید ایکس وان چیه؟ اگه ۲۰۱۴ به بعد و بدون کینکت با فورزا یه میلیونو هفتاد میدی من خریدارم. اینجا تازه عضو شدم ولی تو بازی سنتر کلی امتیاز بازارچه دارم. ۰۹۳۹۶۸۲۷۸۰۹ شمارمه اگه مایل بودید به این شماره اس بدید وقت نمیکنم سر بزنم آنچنان. دستگاه هم برای استفاده شخصی میخوام.

oblomof

Registered User
لایک‌ها
142
سلام
اگه دسته مشکی رو جدا میفروشید قیمت رو پ.خ کنید.
مرسی

BaziStop

Registered User
لایک‌ها
34
دوست عزیز گیمپد رو خیلی زیاد زدی پایینتر بدی خریدارم

بالا