برگزیده های پرشین تولز

فروشgame ps4 .ps4و .ps3 کپی خور اکبند. بازیهایه PS4 تمام عنوانها royal game

just_p30

Registered User
لایک‌ها
17
بالایی خوب شد ویرایش کردی !!
من مطمینم ایشون کمتر از 1750 و 1790 اون دو تا سایت هم میدن.زمانی که بود 2200 میدادن 2000 ! این که دیگه جای خود.

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سلام بر دوستان عزیزم 2 تا نکته رو خدمتتون عرض کنم
اولی در مورد دلار یه شوک بود باز میره بالا وقتی دلار دولتی در سال 1393 رو مجلس و دولت عزیز 2650 حساب کردند دلار ازاد که نمیشه 2200 که انقدر عجول نباشید ..ما خریدامون با درهم هستش نه دلار

در مورد این سایتها که الان رجین 3 رو میدن 1700 حرفشون خندهدار هستش یکی بره برا من همین الان بخره 1700

من هر زمانی تو بازار به هر قیمتی بود پایینتر حساب میکنم برا بچه هایه سایت ..ولی 1700 همین امروز خالی بندی هستش اگر تحویل میدند بخرید که برد کردید

من فردا باز یکسری دستگاه به دستم میرسه قیمت روز رو باز اعلام میکنم ولی به قیمت این سایتها1700 نمیتونم تقدیم کنم چون یک دروغ بیش نیستش

abas.karami68

Registered User
لایک‌ها
6
اقا مرتضی جدیدن خیلی کم داخل سایت میاین خواهشن تشیف بیارید وپاسخ این دوستان ومن رو هم بدین ما همه ی امیدمون به شماست.باتشکر

kamran682

Registered User
لایک‌ها
166
اقا مرتضی 1790 هست 1700 نیست بعدشم الان همه جا دارن ریجن 3 1800 میدن

puaro

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
دوستان این مطالب رو حتما قبل خرید بخونید زحمات یکی از دوستان زحمتکش بازی سنتر هست و کاملا اثبات شدس : کاربر دراگون
http://forum.bazicenter.com/thread84069/page31/
منم این موارد رو گذاشتم چون جدیدا همه تبلیغ میکنن دستگاه ما سری جدیده و ازین حرفها
هم برای شما مفیده هم اقا مرتضی که دوستان دبیشون بهشون نندازن یه وقت
که به سادگی میتونید تست کنید فقط هم از زیر خود کنسول مشخص میشه :
تولیدات PS4 بر اساس اطلاعاتی که موجوده از ماه اگوست ، سپتامبر، اکتبر و نهایتا نوامبر فعلا در بازارهای جهانی موجوده منتها از کجا میشه فهمید که کنسول مال کجا و چه تاریخی هست ؟ کافیه کنسول رو بر گردونید و یک نوار مشکی که در انتها قسمت زیری کنسول هست و با فونت سفید یه سری نوشته داره رو بخونید اونجا در 2 قسمت انتهایی کارخانه ساخت کنسول و کشور سازنده و زمان تولید (بر حسب ماه ) ذکر شده.(اگر نیاز بود عکس هم میزارم)
بر اساس گزارشات خریداران کنسولهایی که از کارخانه Hongfujin Yantai China در ماههای اگوست و سپتامبر روانه بازار شده عمدتا به خاطر کیفیت پایین قطعات دچار مشکل پالس ابی و معضلات HDMI شدند بنابراین موقع خرید و اگر هم خریدید همین الان از وضعیت تاریخ و محل ساخت کنسولتون مطلع بشید وبه هیچ وجه کنسولهایی با تاریخ عرضه اگوست و سپتامبر و حتی اکتبر رو هم خریداری نکنید.
فعلا در مورد خرابی سری کنسولهایی که در ماه نوامبر از این کارخونه بیرون اومدن اطلاعات جامعی در دست نیست.
بد نیست دوستانی که خریدن علاوه بر مباحث ارائه شده در تاپیک محل ساخت و ماه ساخت کنسولشون رو هم بگن.
به عنوان شروع دستگاه خودم ساخت کارخانه Hongfujin Yantai China و تولیدی ماه نوامبر 2013 هست.

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
اقا مرتضی جدیدن خیلی کم داخل سایت میاین خواهشن تشیف بیارید وپاسخ این دوستان ومن رو هم بدین ما همه ی امیدمون به شماست.باتشکر
سلام چرا دروغ مشکل وقت و این جور چیزها نیستش وقتی میام داخل تاپیک فعالیت کنم خیلیها بهم حمله ور میشند مثال چندین صفحه قبل ارزون میدم نمیتونند حرف بزنند به هر طریقی یه بهونه جور میکنند برا تخریب بنده...والا به هر قیمتی که به دوستانم کنسول فروختم در تاریخ خریدشون زیر قیمت بازار دادم ..در صورتی که به راحتی تو خوده بازار میتونستم به قیمت بالاتر بفروشم
ولی ادم ناراحت میشه از برخورد بعضی از بچهایه سایت ...نمیخوام اسم ببرم ولی خیلی از کاسبهایه سایت امدن بهم میگند تو گند زدی به فروش ما با این قیمتهات ...من فقط قصدم اینه به بچه هایه سایت حالی داده باشم چون جز دوستانم هستید .
اگر تو بازار کسی بیاد بهم تو بگه بهر صورتی نمیزارم سالم بره ..طرف نشسته پشت کامپیوترش با کیبوردش هی تو پیام خصوصی بهم چرت و پرت میگه یا بهر صورتی اذیت میکنند ..کاره بدی میکنم دارم به قیمت پایین میفروشم

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
سلام چرا دروغ مشکل وقت و این جور چیزها نیستش وقتی میام داخل تاپیک فعالیت کنم خیلیها بهم حمله ور میشند مثال چندین صفحه قبل ارزون میدم نمیتونند حرف بزنند به هر طریقی یه بهونه جور میکنند برا تخریب بنده...والا به هر قیمتی که به دوستانم کنسول فروختم در تاریخ خریدشون زیر قیمت بازار دادم ..در صورتی که به راحتی تو خوده بازار میتونستم به قیمت بالاتر بفروشم
ولی ادم ناراحت میشه از برخورد بعضی از بچهایه سایت ...نمیخوام اسم ببرم ولی خیلی از کاسبهایه سایت امدن بهم میگند تو گند زدی به فروش ما با این قیمتهات ...من فقط قصدم اینه به بچه هایه سایت حالی داده باشم چون جز دوستانم هستید .
اگر تو بازار کسی بیاد بهم تو بگه بهر صورتی نمیزارم سالم بره ..طرف نشسته پشت کامپیوترش با کیبوردش هی تو پیام خصوصی بهم چرت و پرت میگه یا بهر صورتی اذیت میکنند ..کاره بدی میکنم دارم به قیمت پایین میفروشم
داداش من که فعلا ازت خرید نکردم
اما اگه جنس ارزون میفروشی خدا خیرت بده
ایشالله واسه خرید ps4 می‌رسیم خدمتتون

فرستاده شده از C6603ِ من با Tapatalk

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
الان قیمت بار جدیدتون چنده؟
برسه تهران میگم منظورم این کنسولهایی که مسافرتی میاد دستم نیست مثل فردا قیمت بالاست شما بهتر از همین سایت وست گیم 1790 تهیه کنید...
من هر موقع دستم دستگاه برسه قیمت میدم..والا اون مانیا سافت که پرچمداره اینجور بحثها و قیمتها رو داشت کشیده بیرون ..حالا این وست گیم شده پرچمدار یکی بیاد الان هماهنگ کنه برا من یدونه از این وست گیم بخره 1790 فقط یدونه اخه باید یکی بیاد ثابت کنه حرفهایه این سایتهارو..دیگه پاسخ اینجور حرفهارو نمیدم خسته کننده هستش
اگر از اینجور قیمتها خوشتون میاد از فردا یه جو درست حسابی بدم تو بازار تهران همه کف کنید بریزید سر سایتهایه دیگه ..فکر کنم شنبه یه 300تا دستگاهی دستم برسه 1250 میدم به یوزر تعداد 1100 به همه اطلاع بدید این سایتهایه گرون فروشو فلان کنند:cool:

kamran682

Registered User
لایک‌ها
166
ببین اقای مرتضی توی بازیسنتر یه تاپیک هست قیمت مغازه دارهارو میذارن بچه ها قیمت لباف رو گذاشتن ریجن سه 1800 نمیدونم چه درجه بهره هوشی ای نیاز داره واسه درکش

DAT 47

Registered User
لایک‌ها
8
خوب اقا مرتضی
یعنی از این وست گیم بخریم 1790 نمیدن بمون ؟!!!!!!!!!؟؟؟؟؟
چون بچه های بازی سنتر از همین سایت خرید کردن اون اوایل
اینم آدرسش
آدرس:
West Game Group-فروشگاه آنلاین بازی-Online Game Shopping
اتوبان جلال ال احمد -زیر پل یادگار امام- مجتمع تجاری پاسارگاد-طبقه همکف واحد 30/116

Last edited:

naritools

Registered User
لایک‌ها
616
سلام بر دوستان عزیزم 2 تا نکته رو خدمتتون عرض کنم
اولی در مورد دلار یه شوک بود باز میره بالا وقتی دلار دولتی در سال 1393 رو مجلس و دولت عزیز 2650 حساب کردند دلار ازاد که نمیشه 2200 که انقدر عجول نباشید ..ما خریدامون با درهم هستش نه دلار

مرتضی جان سلام
مطمئن باش تا اواخر سال دلار تا 2800 هم میاد پایین. به امید خدا بخشی از تحریم ها برداشته شده و بلاخره روحانی مچچچچچچچچچکریم :D

در ضمن درهم هم از 815 رسیده به 795 فعلا و فکر کنم در بدترین حالتش روی 790 فیکس بشه

به نظرم شما هم یکم صبر کن تا این ارز لعنتی :mad: تثبیت بشه بعد جنس های جدید بیار

البته اینجا ایران است و چون داریم به عید نزدیک میشیم اگه دلار هم بشه 1000 تومن مطمئن فکر نکنم کنسول انچنان قیمتش پایین بیاد:eek:

راستی با توجه به قیمت امارات و دردسر های ورود کالا به ایران (البته نه از طریق گمرگ:confused:) و در نظر گرفتن 30 درصد سود و درهم 800 تومنی فکر کنم دیگه قیمت 1800 یا 1850 معقول باشه؟ درسته؟

naritools

Registered User
لایک‌ها
616
خوب اقا مرتضی
اینم آدرسش
آدرس:
اتوبان جلال ال احمد -زیر پل یادگار امام- مجتمع تجاری پاسارگاد-طبقه همکف واحد 30/116

آقا شما برو بخر ... نتیجه رو به ما بگو ... یا علی

kamran682

Registered User
لایک‌ها
166
مرتضی جان سلام
مطمئن باش تا اواخر سال دلار تا 2800 هم میاد پایین. به امید خدا بخشی از تحریم ها برداشته شده و بلاخره روحانی مچچچچچچچچچکریم :D

در ضمن درهم هم از 815 رسیده به 795 فعلا و فکر کنم در بدترین حالتش روی 790 فیکس بشه

به نظرم شما هم یکم صبر کن تا این ارز لعنتی :mad: تثبیت بشه بعد جنس های جدید بیار

البته اینجا ایران است و چون داریم به عید نزدیک میشیم اگه دلار هم بشه 1000 تومن مطمئن فکر نکنم کنسول انچنان قیمتش پایین بیاد:eek:

راستی با توجه به قیمت امارات و دردسر های ورود کالا به ایران (البته نه از طریق گمرگ:confused:) و در نظر گرفتن 30 درصد سود و درهم 800 تومنی فکر کنم دیگه قیمت 1800 یا 1850 معقول باشه؟ درسته؟
طبق اخرین تحقیقاتم واسه یه کنسول گمرکی از کسی گرفته نمیشه چون یه دونه واسه خود اون شخص هست
بعدشم مگه پستش چقدره؟یه سایت اماراتی هست واسه ایرانم میفرسته البته فک کنم فعلا موجود نداشته باشه

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
ببین اقای مرتضی توی بازیسنتر یه تاپیک هست قیمت مغازه دارهارو میذارن بچه ها قیمت لباف رو گذاشتن ریجن سه 1800 نمیدونم چه درجه بهره هوشی ای نیاز داره واسه درکش
ببین داداشم من خودم تو اون خرابشوده دارم کار میکنم ..چیزی به اسم سنگ کردن نشنیدید طرف مقابل رو اوسکول کنند نشنیدی یا ندیدی ..کدوم شخصی تو لباف داره میده 1800 گنده گندشون دی سی هستش که هنوز نتونسته بیاره زیر 2 ملیون پخش کنه تو بازارگفتم این حرفها فایده نداره من نمیخوام سر قیمت بحث کنم

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
خوب اقا مرتضی
اینم آدرسش
آدرس:
اتوبان جلال ال احمد -زیر پل یادگار امام- مجتمع تجاری پاسارگاد-طبقه همکف واحد 30/116[/quote
برادر عزیزم شما حق دارید برید از هرجا میخواهید خرید کنید میگه 1790 برید بخرید من که بخیل نیستم ..من که بارم نرسیده تا قیمت بدم ..در ضمن من میگم این سایت تو قیمت داره دروغ میگه شما قبول نداری فردا یدونه به حساب من بخر نامردم پولشو ندم بهتون با حقه رفتو امد

vayne solidor

Registered User
لایک‌ها
384
به نظرم قیمت 1800 که وست میده دزسته و دروغی تو کارشون نیست همین الانم توپخونه بگردید یکم چونه هم بزنید ریجن 3 1850 بهتون میدن

بالا