برگزیده های پرشین تولز

فرووش کنسول ایکس باکس 360 باندل گیرز وار- مخصوص اهل گیم// Xbox 360 Gears of war 3 LIMITED EDITION

وضعیت
موضوع بسته شده است.

DiGiGipsY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان عزیز.

مورد فروش:
Xbox 360 Gears of War 3 Limited Edition Console Bundle

وضعیت دستگاه:
کارکرده

مشخصات ظاهری:
همونطور که تو عکس ها دیدید یا خواهید دید یک سری خاص از ایکس باکس هست که از لحاظ ظاهری فرق میکنه و نشانه های بازی گیرز وار رو داره.

مشخصات فنی:
همینطور از لحاظ فنی هم تفاوتهایی دارد. از لحاظ فنی شبیه به اسلیم 250 گیگ هست با این تفاوت که هارد 320 گیگ و دو دسته اورجینال دارد.

تاریخ خرید:
حدود 5 ماه پیش---1 ماه کم کارکرد استفاده شده و از یک ماه پیش اصلا استفاده نشده. خلاصه از این بابت خیالتون راحت

قیمت پایه:
ندارد - با خود دوستان
*مطمئن باشید کارکرده نیست و در حد نو هست دستگاه.

تعویض:
ترجیحا فروش نقدی یا آیپد.

!نکات
*بدون مشکل ظاهری و فنی
**بازی اورجینال گیرز وار روش نیست در عوض 15 بازی ایکس باکس تقدیم خریدار می شود یا یک بازی اورجینال مخصوص کینکت.
*** کپی خور شده و ال تی 3 هست.
****فروش فقط حضوری فقط تهران.
*****سوالی بود در اینجا یا خصوصی در خدمتم.

*عکس مطابق قوانیین طی چند روز آینده اضافه خواهد شد. با تشکر از ادمین های سایت...

IMG_0682.3.jpg
3...IMG_0684.2.jpg

Last edited:

ata_bros

Registered User
لایک‌ها
130
عکسهای ضمیمه خرابه
در صورت سالم بودن و معامله حضوری و مهلت تست اگر دوست بالایی منصرف شدن 900 بنده هستم

DiGiGipsY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

عرض کردم با دوستان...

تا اینجا برای شما دوست عزیز...abbas009

عکسهای ضمیمه خرابه
در صورت سالم بودن و معامله حضوری و مهلت تست اگر دوست بالایی منصرف شدن 900 بنده هستم

عکس ها درست بودن اگر دوستان دیگر مشکل مشابه داشتن بفرمائید تا مجدد آپ کنم.

علیرضـا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
280
لطفا برای جلوگیری از بسته شدن تاپیک، تا ۱۲ ساعت آینده نسبت به اصلاح پست اوّل مطابق قوانین بازارچه اقدام نمایید:
گذاشتن عکس از کالا به همراه گذاردن کاغذ سفید در پس زمینه و یا کادر دوربین و نوشتن موارد : (نام کاربری – نشانی انجمن – تاریخ) با خودکار یا ماژیک یا به صورت تایپ

DiGiGipsY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
لطفا برای جلوگیری از بسته شدن تاپیک، تا ۱۲ ساعت آینده نسبت به اصلاح پست اوّل مطابق قوانین بازارچه اقدام نمایید:
گذاشتن عکس از کالا به همراه گذاردن کاغذ سفید در پس زمینه و یا کادر دوربین و نوشتن موارد : (نام کاربری – نشانی انجمن – تاریخ) با خودکار یا ماژیک یا به صورت تایپ

یه فرصتی بدید حتما انجام میشه دوست عزیز...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا